740

  • Pheaper
    #59
    ba*meg eszek :O
  • matrix666
    #58
    Nem törlöm ki a fenekem wczés után :/
  • John Cena
    #57
    köröm rágás és hűtő nyitogatás nálam nincsen de szemcsis vagyok percenként törlgetem aszemcsimet basztato am fejemet és hüyleségeket beszélek:D:D
  • gyuri12
    #56
    az egy jó film:D
  • Panzerfaust
    #55
    A hűtőnyitogatás világszerte elterjedt szokás, Douglas Adams( a galaxis utikalaúz stopposoknak írója) alkotott egy szót is, arra az érzésre, hgy ki kell mennünk a konyhába, és bele kell néznünk a frigóba. Én se tudo kúgy elmenni a frigó mellett, hogy ki ne nyissam. Van amikor 3 perc alatt akár 5ször is.
  • gyuri12
    #54
    hehe
  • zeli
    #53
    :) én megyek helyett megyke-t írok rendszeresen, semmi helyett semim, vagy mit xD meg hasonlók...ja, meg fasz helyett fazs :D
  • gyuri12
    #52
    én csak az élesztő szót nem tudom leírni úgy,hogy normális tempóban írok... mindig élsztőt írok
  • zeli
    #51
    A hadarás nálam MSN-en igaz, mindig olyan gyorsan írkálok(meg itt is-.-), hogy állandóan összecserélem a betűket. Annyira idegesítő. Utálom is, de nem szeretek lassan írni. Meg azt utálom, mikor ugyanazt a szót elvétem többször is, ugyanúgy. (meg mikor egy határozott névelő írásakor rossz helyre nyomok szóközt, és egybe írja a mögötte álló szóval, hú, de azt utálom. Meg mikor sz helyett zs-t írok -.-)
  • Dragooon #50
    uu nekem volt egy-két olyan hónapom, amikor saját magamat sanyargattam. az elég komoly volt. :\
    teszem azt 2 óra alatt csináltam egy plakátot, aztán valamiért darabokra téptem. aztán újracsináltam. az igaz, hogy sokkal jobb lett, mint az első, de akkor sem volt semmi okom rá, hogy ezt tegyem :o
  • hunbasser
    #49
    ya,és még az is rossz szokásom,h néha eléggé elfelejtkezem magamról,és ottragadok a gép előtt.persze 5-6 óránál többet egyhuzamban úgysem tudok gép előtt ülni,egyszerűen megunom,de azért sokszor meglepődök,amikor ránézek az órára és azt mondom:"Úristen,már 5 óra van?".

    nomeg az is rossz szokás,hogy ha a gépezek,egyszerűen alig tudok várni.ha mondjuk elindítom a Football Managert,én nekem akkor is kell vmit csinálnom,és általában sg-zek.és ilyenkor,ha unatkozom,csak rövid időre is,előfordul,h elég gyakran nyomogatom a frissítés gombot az sg.hu/forum.php-n :\
  • hunbasser
    #48
    :DDDDDDDDDDdddddddddddddddd

    egyébként a hűtőnyitogatás alap nálam is :D minden egyes alkalommal,mikor a konyhában vagyok,szétnézek a spájzban,hűtőben...és persze nem veszek ki semmit sem :D csak benézek,h mi van még.
    aztán,ha tv-zek,akkor a rövidnadrágomon mindig megtalálom a kilógó cérnát(még az újaknál is),és elkezdem az ujjaimmal pici görcsbe morzsolni,hogy kemény legyen,nem tudom miért...vmikor fel sem tűnik :D

    na meg rossz szokásom,hogy eléggé tudok hadarni :SSS vmi belső kényszer mondatja velem,hogy nekem minél gyorsabban el kell mondanom a mondanivalómat,és sokszor bele is gabalyodik a nyelvem :DDD

    persze,felkelés után az agyam még elég lassan jár,kb akkor lehet csak megérteni engem normálisan :D egyébként ha beszélgetek vkivel,és csak így spontán jönnek a dolgok,akkor elég normális tempóban is tudok beszélni,csak érdekes módon,ha vkinek mondani akarok vmit,azt általában mindig elhadarom :SSS
  • Thanatos
    #47
    mindig benézek az új topicokba még akkoris ha tudom hogy teljesen idioták és értelmetlenek :(
  • dienesoft
    #46
    Mi vagy te, egér, vagy túl gyorsan nő a fogad? :DD
  • szurop
    #45
    Néha bekapom a fülhalgató vezetéket, de eszembe ugrik a 10 rongy, amit adtam érte. Gyerekkoromban a pizsomát meg a ruháimat is szétrágtam.
  • Mirk
    #44
    én pont a fülhallgató vezetékét rágom
  • szurop
    #43
    Jah és gép előtt mindig rágok valami. Persze fejhalgató vezetéket nem, de már annyi tollat szétrágtam, még a fémeket is.
  • dienesoft
    #42
    Az ok, hogy beletursz a orrodba, de legalább pecckelnéd el! :D Ha ügyes vagy, a legyeket is eltalálod, és az már hasznos.
  • Aspyrin
    #41
    Fene a gusztusod
  • szurop
    #40
    Nem szégyenlem: eszem a fikát mint az ovodások.
    Meg rágom a körmöm.
  • dienesoft
    #39
    Alap körömrágás, és addig beszélek este míg el nem alszom, kérdezgetek, kommenteket főzük a gagyibbnál gagyibb tv-műsorokra, és akkor egyszer csak elalszok. Hűtőnyitogatásról leszoktam, ismátlően beszélek (egy dolgot elmondok négyszer folyamatosan valakinek és észre se veszem, hogy ugynazt mondom). Köbö ennyi, írok még ha valami eszembe jut :)
  • Mirk
    #38
    agresszív vagyok és könnyelműen tönkreteszek cuccokat amit ugye később megbánok. nem dührohamaim vannak, mint pl vkinek számítógépnél mondjuk ha nem sikerül vmi a játékban, hanem egyszerűen szeretek rombolni még szétszedni dolgokat
  • Mr_no_NaMe
    #37
    Msn állapot: elérhető még akkoris ha egy határozott mozdulattal lerogyok az 5 méterre lévő ágyikóba egy jó 5-6 órás szunyókálásra :D
    Hűtőnyitogatás alap, wcbe villanytégvehagyás, kötekedés (mindig, ezt utálom a legjobban :D) és a pc...most kb ennyi jutott az eszembe
  • LasDen #36
    ez nekem is megvan...
  • Nyufeee
    #35
    Mindig felkapcsolva hagyom a villanyt, nem húzom le a WC-t csak a nagyobbik esetben,, naponta vagy 40x kinyitom a hűtőt amiböl kb 5 ször veszek ki valamit!
  • Atti12
    #34
    hűtő nyitogatás, állanodan úgy hagyom a villanyt :-/
  • gyuri12
    #33
    én is nyitogatom a hűtöt
  • Lionel
    #32
    és énis állandóan nyitogatom a hűtőt..
  • Lionel
    #31
    én meg nemtudok beszélni és minden második szavam az h "izé"-.-
  • Drephis
    #30
    én is :\
  • schrank
    #29
    ja a wow-ot kifelejtettem
  • schrank
    #28
    nem az enyém de : herripotter, gyűrűkura .s.t.b.
  • cucmalajmc
    #27
    én azt szoktam mondani, hogy csönd. még akkor is ha egyedül vagyok.
  • zeli
    #26
    Nekem olyan van, hogy ha nincs mit mondanom, azt kell mondanom, hogy "NA" félpercenként :D
  • Pistike 007
    #25
    És az űrhajó felrobbant és BUMM így lett a burgonyaszirom
  • cucmalajmc
    #24
    "néha csak kinyitom a hűtőt de mégse eszek semmit" nem hiszed el nekem ugyanez. félóránként kimegyek kinyitom a hűtőt is vissza megyek.
  • Pistike 007
    #23
  • lpmaskmancick
    #22
    bootleg letöltési kényszer, evési kényszer (néha csak kinyitom a hűtőt de mégse eszek semmit), számítógépezés,idóta fórumokba írogatás > sg > gumiszoba
  • Dave John
    #21
    krumplikkal űrhajózom :/
  • Pistike 007
    #20
    Akkor engem jól megítéltél amikor megdícsértem a logód :DD