740

  • ColdFire
    #99
    ismerős, hátha ték lesz most, várok fél percet, még megnyomom a mehet gombot :\
  • zeli
    #98
    az jó :D
    Olyat is szoktam, hogy tudod néha a kijelölő négyzet megfagy az asztalon, és abba jelölgetek, mert egy része eltűnik és ilyen érdekes alagzatok jönnek ki :D:D
  • gyuri12
    #97
    én is:(
  • Mirk
    #96
    én úgy alszom el hogy hanyatt fekszem és a lábaimat föl-le húzogatom az ágyon mintha dörzsölni akarnám az ágyat
    ez vmi kilóméterhiány mert ha nem csinálom akkor bizseregnek a lábizmaim
  • ColdFire
    #95
    én meg a Windows asztalon kijelölgetem a ikonokat :D
  • Mirk
    #94
    én nem a hűtőt nyitogatom hanem a spájzba mászkálok és édességet keresek akár többször is naponta pedig tudom hogy nincs mert már voltam ott de mindig az van a fejemben hogy hátha csak nem vettem észre:)
  • zeli
    #93
    jah, vmég egy olyna idegesítő szokásom, hogy néha ha unom afejem nyomogatnom kell az egeret csak úgy felváltva a bal-jobb gombot :D és van mikor rossz helyre kattintok :D
  • hunbasser
    #92
    üdvözlöm,Mr.Monk :)
  • Mirk
    #91
    :D
    az vicces
    mondjuk én kicsit elmebeteg vagyok ilyen szempontból
    nem nőttem ki azt a küzdési vágyat 12 éves koromban ami minden gyerekben benne van
  • hunbasser
    #90
    egosra?miért?mindenkinek van egy jövőképe,én meg tervezgetem a jövőmet,h mit szeretnék majd csinálni,mit akarok majd dolgozni,mikorra lesz ez,az,amaz...ilyeneket mindenki csinál,én nem épp a C'est la vie életérzés híve vagyok :)
  • zeli
    #89
    89. hozzászólás :c
  • fery02
    #88
    Járdán sétálva, ha olyan a járda, hogy nagy betonkockákból áll össze, akkor gyakran sétálok úgy, hogy nézem, és ha két kocka találkozásához érek (betonokat elválasztó csík :)), akkor úgy lépkedem, hogy azokat átlépjem :D.
    A másik meg a rendrakási mánia, főleg ha unatkozom. Ez tudom, hasznos dolog, csak én úgy érzem magamra nézve, hogy olyan csicskás, lányos dolog :D És ez a rendrakási kényszer még a gépen is érvényesül, minden adatot a lehető leglogikusabban próbálok elrendezni, nálam szinte minden külön mappában van. Öcsém gyakran baszogat, hogy a Dokumentum mappáját mindíg megemlítem, hogy hogy néz már ez ki (nála minden ömlesztve van szinte, mappákat nem igazán ismer), unja is. Meg törlési mániám van a vinyóról, persze csak azt, ami már úgy gondolom már úgy se kell soha, pedig a gépen bőven elfér, meg hely is van.
  • ColdFire
    #87
    én meg ha sétálok, kiszemelek egy pontot, pl egy lámpát, és minnél gyorsabban kezdek sétálni h előbb odaérjek :c
  • gyuri12
    #86
    én is számolok:/
  • ColdFire
    #85
    htx, kiprobálom
  • szurop
    #84
    Bazmeg te is számolsz?
  • GTheo
    #83
    Hűtőnyitogatás szintén, és mindenben találok vmi hibát :S néha túl korán kérdezek, gyorsan fellehet idegesíteni.
  • szurop
    #82
    Még van olyan rossz szokásom is, hogy mindenre visszaszámolok. Gyalogolok és látok egy karót a járda mellett, akkor kitalálom hogy mire ötöt számolok, akkor fogok mellette elmenni. És próbálok olyan tempóban számolni, hogy pont kijöjön. De akármire számolok. Pl még hogy engedem a kádba a vizet, és akkor tízig számolok és elzárom.
  • Dragooon #81
    :(
  • fery02
    #80
    Ez kicsit egósra sikerült :D
  • sweech
    #79
    fasz vagyok
  • csgery
    #78
    Te gyík, ez SG nem rossz szokás:D:D:D
    amúgy : körömrágás, néha lábrázogatás, átl. alvás előtt, és mindínt török zúzok(mérgemben).
  • hunbasser
    #77
    nekem az jött be,h mindig elkezdem tervezgetni a jövőmet :) olyankor 2 perc múlva már alszok is :)
  • hunbasser
    #76
    ez komoly? :D

    egyékbént nekem még eszembe jutott vmi:pár hónapja vmilyen okból kifolyólag szoktam visszaszámolni.persze csak akkor,ha várok vmire,és az másodperceken/perceken belül bekövetkezhet.persze csak így magamban megsaccolok egy időt,és elkezdek magamban visszaszámolni.sokszor be is jön.

    pl iskolában tesin fociztunk és egy erős,lecsúszott lövés után a labda az iskola területéről kiröpült.a tettes a labda után is ment,kimászott a falon,kereste a labdát(persze mi azt sem láttuk,h merre van,mert 2 m-es téglafalakkal van körbevéve az intézmény).eltelt fél perc,én meg félhangosan elkezdtem 3-ról visszaszámolni,és 1 után a éabdát már rúgták is vissza.aki a labdát rúgta,az nem hallhatta a számolást,mert annyira messzi volt,a többiek meg csak lestek :)
  • ColdFire
    #75
    én ha lefekszek, és már nagyon aludni akarok, csak nem tudok, akkor azon kezdek el gondolkozni, hogy mikor alszok már el, probalok semmire se gondolni, de azse jó :D
  • fery02
    #74
    Ugyanaz, fénysebességet megszégyenítő írási tempó miatt sokszor elírok szavakat. Körömrágás, var kapargatás, kéz tördelés, hűtő nálam érdekes nem gyakori, de megesik néha :) Öcsémet gyakran leköcsögözöm, úgy, hogy néha fel sem tűnik, csak az, hogy támadni készül, vagy hogy rám szólnak szülők. Ugyanígy, néha fel sem tűnik, ha épp káromkodom.
    És a legvégén a legérdekesebb, szerintem a világon egyik leg extrémebb szokás, de csak kiskoromban volt jellemző: Alváskor, ha nyugodtan feküdtem, mozdulatlanul, úgy éreztem, hogy úgy én a büdös életbe nem alszom így el, persze biztos ment volna. És ilyenkor keresztbe helyezkedtem az ágyon, összegörnyedve, és elkezdtem magam ringatni jobbra-balra, közben az ágy széléhez kapaszkodva. Érdekesen hangzik, de nem kamu. Nemrég csak kíváncsiságból kipróbáltam egyszer. Ott kezdjük, hogy nagyon else fértem az ágyon, így keresztbe xD. Meg most már azért "normális" lettem ebből a szempontból, és csak az a jobb, ha nyugodtan, fekve alszom :D
  • gyuri12
    #73
    :D
  • ColdFire
    #72
    :DDDD
  • Pheaper
    #71
    ahha
  • Rise Against
    #70
    Nekem nem nagyon vannak rossz szokásaim, csak egy pár.
    percenként ki kell számolnom hogy pont 60-at pislojgak, köröket kell rajzolnom a szememmel a plafonra, a fülem tövét kell vakarnom, háromszögben kell ugrálnom, hogy megvédjem magam a szerencsétlenségektől, folyamatosan szipognom kell és nyalogatnom a szájpadlásomat, leírnom véletlenszerű szavakat aztán visszatörölnöm őket, köhögönöm kell köhögési inger nélkül is, néha muszáj rövideket füttyentenem, vagy rángatnom közben az arcizmomat, vagy kitapogatnom és kiszámolnom a középső hajszálamat, rángatnom a vállamat hogy ne legyen kényelmetlen érzésem, hümmögnöm amikor másokhoz beszélek, piszkálnom az orromat, és harapgálnom a szám szélét, miközben húzgálom a szemöldökömet és krákogok.
  • Vdanosss
    #69
    én a lábomat rágom, és a körmömet rázom
  • matrix666
    #68
    Álmaimban egy szakállas nőt erőszakolok meg...Na ez nagyon rossz szokás.
  • zeli
    #67
    ja xD
  • ColdFire
    #66
    ilyen nekem is szokott lenni, tök kaka ha nem mondd senki semmit :DDD
  • zeli
    #65
    az egy másik topig :D
  • ColdFire
    #64
    a lányok finganak
  • toysoldier
    #63
    nem, nagyon szar, azért eszi -.-

    am énis nyitogatom a hűtőt 2 percenként és rágom a körmom is :D
  • gyuri12
    #62
    finom?
  • Pheaper
    #61
    Ennivalót -.-
  • gyuri12
    #60
    mit?