740

  • Drephis
    #139
    aztán 1-2 nap múlva mindenki elfelejti őket :o)
  • zeli
    #138
    jah, az ilyen hangulatú topikok mindig bejutnak a top 10-be :)
  • fery02
    #137
    Énis, pont ezt akartam hangsúlyozni :P
    Lesz még ez a helyezés jobb is
  • Mirk
    #136
    :)
  • zeli
    #135
    Népszerű témák
    1. Football Manager
    2. Rossz szokások
    3. Tibia
    4. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
    5. XBOX360
    6. SilkRoad Online
    7. Partyarcok
    8. PlayStation3
    9. World of Warcraft
    10. Windows: Vista (Longhorn)

  • fery02
    #134
    Ja, öcsém régebben nem szerette enni a halat, meg a csirkét pont ebből az okból. Meg emléxem, majdnem sírt, mikor csibefasirt volt a vacsi, mivel rágondolt a szegény kis csibékre. Mondjuk ettől kicsit most énis meghatódtam :)
  • Mirk
    #133
    hu nem szeretem a tisztaságmániát:)
    meg azt se ha valaki vegetáriánus mert sajnálja az állatokat:D
  • moralosan
    #132
    gyorsírás nem rossz szokás, csak meg kell tanulni

    *

    Én kicsit tisztaságmániás vagyok, zuhany egyből amint hazajövök [mondjuk ez sokak szerint nem _rossz_ szokás], kézmosás minden után szinte, nem csípem ha ráülnek a székemre, ilyenek.
    Szerencsére körömrágás meg ilyenek nincsenek, [el sem tudom képzelni hogy kell azt :D] a hűtőnyitogatásról pedig most hallottam először :P :).

    Visszaszámolni én is szoktam :).
  • ColdFire
    #131
    :D
  • Ability
    #130
    Tesóm szerint még most is ütődött vagyok, amit pont ez váltott ki. Szerinte.... :P Azé' jók voltak azok a beksztrítbojzos északák.

    (gyk.: nővérem azt hallgatta, én meg még kis szar voltam, egyedi ízlés nélkül, és valahogy bejött nekem is, látván, hogy mindenki szereti. :D)
  • bujcsik555
    #129
    ja meg kiskoromban volt anyámnak egy szerintem hót ronda vázája és azt próbáltam labdával ledobni de mindig direkt mellé dobtam hogy legyen mivel tovább játszani de egyszer véletlen eltaláltamés elrepedt erre anyám ki akarta dobni én elvettem tőle és kiraktam a szoámba azt a rondaságot és ott dobáltam tovább
  • szurop
    #128
    Nem voltál te kicsit beteg kiskorodban?
  • LaciMaci
    #127
    Állandóan nyitogatom a hűtűt, hogy van-e valami jó kaja, ha nincs akkoris 10 perc múlva megnézem újra, hogy hátha mégis...
  • fery02
    #126
    Megfektettél a röhögéstől gec XDDDD
  • zeli
    #125
    lool, ezen akkorát röhögztem :D
  • bujcsik555
    #124
    én a gépen a hátteret állandóan cserélgetem pl a neten vmit nézek 5perc múlva kilépek hátteretcserélek játszok kilépek cserélek és igy továb és igy továb még jó hogy van 1000 hátterem
  • Dunkey
    #123
    Én nézek valamit és néha rámjön az, hogy le kell pauséznom és megnéznem, hogy hány programot látok futni a tálcán :D. Ha páros, az a jó.

    Na meg hajnal közepén néha gondolok egyet, és lemegyek a konyhába. Azt mondjuk nem tudom, miért. (mégcsak nem is eszek vagy iszok, max. muszájból, hogyha már ott vagyok)
  • Mirk
    #122
    loál
  • ColdFire
    #121
    ez nagyonlol :DDD
  • Ability
    #120
    Írt valaki az érdekes alvási szokásairól. Nos én -- szintén régen-- nem tudtam elaludni úgy, hogy ha nem énekeltem. Ez még semmi, közben vertem a fejem a párnába. Szabályosan föl-le. Az egész ház tőlem zenget, tesóm meg nagyon örült, hogy velem kell lennie egy szobába. Persze a villanynak is égnie kellett.

    Mostanában: Linuxon van ilyen cucc, amitől az ablakok ilyen ruganyosak. Nem bírom ki, hogy ne bögdössem, és ne lássam, ahogy "hullámzik" az ablak. :P
  • ColdFire
    #119
    én régebben nyalogattam az ujjaim :D
  • hunbasser
    #118
    meg pl most sem megyek aludni,inkább sg-n itt várom az új hsz-eket :D mindig bejövök ebbe a topikba,frissítgetek a forum.php-n,stb.mostmár tényleg berakom kedvencek közé,és mostmár tényleg megyek is aludni,mert 6-kor kelek :D
  • fery02
    #117
    Nekem ez a kettő elképzelhetetlen, hogy szokásommá válljon, ugyanis kiráz tőlük a hideg :)
  • hunbasser
    #116
    régen a fogamat is csikorgattam :\\\ utána már csak alvás közben nyomattam,mostmár egyáltalán nem.meg hát ujjtördelés alap volt,de már nem csinálom azt sem.
  • Mirk
    #115
    ja és ték:)
  • fery02
    #114
    Ez lol, nem elég, hogy sakk lépésben, méghozzá lólépésben
  • Mirk
    #113
    én ropogtatom a nyakam meg a gerincem
    úgy ropog mint a szar, az egyik tanár még régen majdnem rosszul lett tőle órán
  • hunbasser
    #112
    np :)

    Monk meg egy tisztaság és rendmániás nyomozó,régen ment a tv2-n,lehet,h még most is megy,tök vicces volt :)
  • Mirk
    #111
    de az se rossz hogy szelektív a memóriám
    pl apám megkér hogy porszívózzak össze, mondom hogy oké és komolyan is gondolom, aztán elkezdek vmi mást csinálni és tök elfelejtem
    ez igaz a szemétkivitelre is meg általában minden munkára
    vagy hogy írjak meg neki egy cd-t
    egész nap a gép előtt ülök és annyi időm lenne rá mint a szar de sosem csinálom meg
    egyszer egy hónapig volt itt 2 cd amit meg kellett volna írnom. az idő alatt vagy 20 másik cd-t megírtam(magamnak, vagy másnak) de amire megkértek azt nem:D
  • hunbasser
    #110
    nekem meg olyan van,h mondjuk játszok a telómon egy billiárdos játékkal,és úgy vagyok vele,h ha nyerek,akkor utána még játszok hármat,ha kikapok,akkor nem játszok többet.ez is vmi hasonló,egyébként mintha nekem is lett volna régen ilyen.

    júúj,gecc,meg régen ráztam a fejem,az nagyon szar volt...akkoriban sokat fájt a fejem,és azt hittem,h ha így kicsit megrezgetem a fejem,akkor megérzem,h fájni fog-e,mert ha éreztem egy kis fájdalmat,akkor általában rá fél órára fájt a fejem,de nem a fejrázástól,tehát volt benne vmi.egyébként csak akkor ráztam a fejem,ha épp nem csináltam semmit sem.

    szerencsére leszoktam róla,haverom is csinálta,és így rászoktam vhogy,ebből következett ez a jóslás...szüleim meg bátyám is mondták mindig,h ne rázzam már a fejem.kurva szar volt,tényleg,nem bírtam róla leszokni,szerencsére már régen nem csinálom :)
  • fery02
    #109
    Ja, én úgy gondoltam hogy pl. arra gondolsz, hogy te a jövőben, vagyonos, boldog ember leszel, és ezt elképzelve, mivel ez jó, és nyugtat, gyorsan elalszol, de így, ahogy magyaráztat utólag, már értem. Bocsi, így már nem egós tényleg :) Mr. Monk-ot meg nem ismerem :P

    Ikon kijlölgetés nálam is gyakori, meg érdekes, ha autós játékkal játszok, akkor játék közbe nemtom, lehet hogy az izgalomtól, de megesik, hogy nyomkodom a duda gombot, ami általában a "H", még akkor is, ha az adott játékban nincs is dudálásra lehetőség, vagy másik gomb.
  • gyuri12
    #108
    szted miért azt írtam te kis butus?:/
  • zeli
    #107
    Ez ismerős :)
    hihetetlen, mennyi ugyanolyan barmságot csinálnak az emberek :P
  • ColdFire
    #106
    ez lol :D
  • Mirk
    #105
    persze mert a királynő bárhogy tud-.-
  • Mirk
    #104
    és van még egy ami nagyon gáz
    pl vana kezembe egy toll és azt mondom magamnak hogy ha háromszor felsobom és el tudom kapni akkor ez meg ez(jó) fog történni, ellenkező esetben vmi szar:D
  • gyuri12
    #103
    én úgyszoktam,mint a királynő:D
  • Mirk
    #102
    a konyhában nagy kockás járólap van és sokszor sakklépében közlekedek rajta
    méghozzá lólépésben
  • zeli
    #101
    101 kiskutya :c
  • ColdFire
    #100
    mostték ? :O

    szerk.: JEEEEEEEEEEeeeeaeeasesaesaesalk!!!4444