740

  • hunbasser
    #740
    ha én lennék az apád,azt hiszem nem nagyon kapnál új gépet meg kontrollert amíg nem becsülöd meg a dolgaidat...
  • kikix12
    #739
    ha néha megrugdosom a gépem amikor belassul az rossz szokás?
    (ja és ps-zésnél is néha földhözvágom a kontrollert) .D
  • Pistike 007
    #738
    -.-'
  • hunbasser
    #737
    _A:S?DASDASASDSADADSSDADA
  • fery02
    #736
    Nekem ez még akkor volt a szokásom, míg azt hittem, hogy ettől gyorsabb lesz a gép.
  • DaemoonHunter
    #735
    Asztal-jobbklikk-frissítés, frissítés, frissítés....
    mániákusan néha:D
  • DJKonya
    #734
    nemtudom ez rossz szokásnak számít-e bár barátnőm szeretni, én nagyon szeretem barátnőmnek a hasát:P puszilgatni szoktam, simogatni:P nemtudom miért, De azon kívül is szeretek rajta mindent:) nem csak a testét:)
  • Pistike 007
    #733
    Istenvaty
    :D
  • csgery
    #732
    NEm is sikerült, úgyh télleg nemhúzta szét..xD
  • csgery
    #731
    Kurvajó:)



    (remélem nemhúzza szét a topikot).
  • atlagember
    #730
    Ja és az ami annyira nem rossz...
  • atlagember
    #729
    Stratégiai játékok. (Travian, Secondorb) Sok időmet elvesz.
  • fery02
    #728
    1.
    2.
    :$
  • csgery
    #727
    Mutimeg:)
  • fery02
    #726
    én is. :( Ezért csináltam igazi homemade sg-s smiley-t. :$ ha érdekel valakit megmutathatom. :)
  • csgery
    #725
    Egyedül vagy:)
  • Pistike 007
    #724
    Van egy nemrég felfedezett rossz szokásom:
    Odamegyek a gekkómhoz, és beszélek hozzá.
    Elmegyek.
    Aztán odamegyek a pókomhoz. Beszélekhozzá.
    Onnan is elmegyek.
    WTF?:D
  • fery02
    #723
    :D
  • Pistike 007
    #722
    Tehetséges vagyok!
  • fery02
    #721
    De, fingani jó, semmi kétség. Inkább kint, mint bent. Nekem amúgy még akárhogyan próbáltam, egyszer se sikerült befosnom tőle, de vannak persze tehetséges emberek. :D
  • Pistike 007
    #720
    Miért? Most mond hogy nem jó!
    Jó, könnyű közben befosni, de hát ki hogyan csinálja.
  • fery02
    #719
    oké, köszönjük, hogy megosztottad ezt most velünk. xD
  • Pistike 007
    #718
    Imádok fingani.
    (koleszos vagyok)
  • fery02
    #717
    Akkor megszokás. :)
  • Pistike 007
    #716
    Rossz szokás?
    Megszokás.
    (nálam:D)
  • fery02
    #715
    Sokszor akkor jut eszembe felsóhajtani (nagy levegőt venni tüdő szellőztetés céljából), amikor valami büdöset érzek, és ez zavaró.
    Most is fingottam, és mind beszívtam akaratlanul. Igaz, felkelhettem volna, és arrébb mehettem volna, de inkább szenvedtem, minthogy megmozduljak.
  • fery02
    #714
    De azért ilyenre még nem igen volt példa sohase.
  • Pistike 007
    #713
    Magyarországon vagyunk.
    :)
  • fery02
    #712
    Valószínű, hogy az amúgy is szűk farmerom zsebébe fognak nyúkáni. Ahhoz elég nagy buznyáknak kell lenni. :)
  • Pistike 007
    #711
    Így még a pénztárcádat is baszhatod, ha belenyúlnak a zsebedbe!:D
  • fery02
    #710
    Én ezért hordok a zsebembe pénztárcát...az valószínűleg feltűnne, ha kiesne, ezért nem kell kapkodnom a zsebemhez. :)
  • hunbasser
    #709
    fu,én mindig attól félek,hogy kiesik a pénz a zsebemből,pedig tudom,hogy nem fog kiesni,de mindig percenként kapok a zsebemhez :\
  • fery02
    #708
    Most tűnt fel jelen pillanatban, hogy ha fejben elkezdek számolni, (monjuk itt sg-n, ha már annyi hsz érkezik egy topikba, hogy nincs "ugrás a legutóbbi hsz-hoz" gomb) akkor akaratlanul is elkezdem vakargatni a fejem. Korábban is hasonló esetnél vakargattam, de akkor elkönyveltem véletlennek, de most megint számolás közbe a fejemhez nyúltam.
    Ugyanilyen még az is, ha pl napsütéses időben állok a buszmegállóban, akkor egy idő múlva feltűnik, hogy fáj a szemem. Hát nem attól van, mert hunyorítok mint az állat? :D Olyan Steven Segal-osan, meg Clint Eastwood-osan xD. De sohase süt úgy a nap a szemembe, hogy ne bírnám ki hunyorítás nélkül. Szóval mikor feltűnik, hogy hunyorítok, akkor visszaállok "normális" nézésre, de 5 perc eltelik, ismét észreveszem magamon, hogy hunyorítok. :D

    Meg még az is rossz szokásnak tekinthető, hogy ha valami nagyon fontos van a táskámban, akkor az utcán sétálva néha 5 percenként is képes vagyok elhúzni a cipzárt, megnézve, hogy megvan-e még az, amit annyira féltek. Pedig nincs semmi baja se a táskának. :)
  • Pistike 007
    #707
    omg:D
  • fery02
    #706
    Jaj, vuclik. Ez nem az a topik. Bocs mindenki
  • fery02
    #705
    Ha ezt most viccelődve írod, akkor tájékoztatlak, hogy én pl ha meleg van a szobában, egyszerűen képtelen vagyok elaludni, de ezzel valószínűleg nem csak én vagyok egyedül.
    A jóéjtpuszi meg csak átmeneti megoldás, az csak segít elűzni a vuclikat.
  • Pistike 007
    #704
    Biztos hogy attól...:D
  • fery02
    #703
    Nem-e tán a melegetől?
  • Pistike 007
    #702
    Jóéjtpuszi az anyutól?:)
  • z99999
    #701
    igekötős ige mint töltelékszó, ezt kéne betenni érettségibe ^^

    énmeg rosszul alszom most a nyáron, vki egy ötlet?