29
  • Wittgen
    #29
    Én nem félek ezektől a filmektől, sőt, bátran szembe fogok velük nézni, aztán majd megtudják ki a jani.....őőőőő....heheh...
  • xizor
    #28
    Én a Hitmantől és a Resident Eviltől félek :( A 2 vlm szánalmas volt, pedig nagyon jó volt az 1 végén a kis kedvcsináló.
  • moRtiZ
    #27
    Hol van évi 2 jó fantasy? :D Azért én szeretnék látni 2 fantasyt évente. Sajnos 5 évente van 1 jó. Most A LoTR-al kb. 15 évre betáraztak, szal mostanában nem is számítok semmi fantasyra.

    Lami nem a te igényeidet akarják kielégíteni, hanem végre az enyémeket. Az elmúlt 10 évben eléggé elhanyagolt műfaj volt a horror, most szerencsére kezdtek megint ráálni a stúdiók. Én üdvrivalgással üdvözlöm a döntésüket. Elegem volt az életrajzi filmekből, a drámákból (ezt egyszerüen tömegesen gyártják, félelmetes) meg a romantikus vigjátékokból.
  • Atisz #26
    Én ugyanígy vagyok az idiótábbnál idiótább animációs filmekkel és vígjátékokkal (tisztelet a kivételnek!)
  • Atisz #25
    Háát ezek közül a Resident Evil 3 lesz amit tuti megnézek. A Hatchet remélem nem egy Blair Witch féle idiotizmus lesz (az volt eddig kb. az egyetlen horror amitől a kritikusok is elélveztek - érthetetlen módon).

    Timothy Olyphant miért volt gyenge a Die Hard 4-ben? Tudom elfogult vagyok (számomra a Die Hard 4 az év eddigi egyik legjobb filmje), de akkor is: szerintem tökéletesen alakította a kifinomult, sértődött hacker bűnözőt. Sg-n úgy tűnik sikk szidni a Die Hard 4-et minden szempontból...
  • Lami
    #24
    Hát az biztos hogy nem az én igényeimet akarják kielégíteni. :D
    Horrort alapból nem nézek, egyszerűen taszít. Nem értem miért van szükség ilyen filmekre. Mindegy végülis a fantasy-t meg másik hulladékozzák. De ha már itt tartunk, elég nagy szégyen hogy kiadnak évi kábé 2 max 3 valamire való fantasyt. :(
  • atothhu
    #23
    Szerintem még egyik filmet sem láttad, de már tudod, melyik milyen ... nekem ez furcsa ...
  • Wittgen
    #22
    Én is nagy horrorfan vagyok, csak mostanában kicsit hiányoznak az olyan filmek, amikben valamilyen szörny figyel, pl Thing, Feast, meg ilyenek.
    Zombis film meg jöhet minden mennyiségben, utobbi időben pl nagyon jó volt a RE1-2, Holtak hajnala, Shaun of the Dead.

    Nekem inkább a popcornmozikból van kicsit elegem, nagyon kevés nyújt kellemes szórakozást közülük.

    Ez a Kevin Bacon film elég jól néz ki, meg a Fosteres sem lesz szerintem rossz. Pl a Pánikszobától sem tudtam, hogy mit is várjak, aztán kiderült, hogy egy nagyon jó kis film.

    Washington, Crowe, Bale jó színészek, a történetek+előzetesek alapján kellemes kis filmekben lesz részünk, valamint Clive Owen filmje is kicsit olyan Max Payne feelinget hordoz, úgyhogy nagyon bejövős igy ránézésre.

    Ez a Halloween-es cucc is jól néz ki, remélem nem lesz megvágva a cenzorok által.

    Egyedül azt sérelmezem, hogy a magyar írók által írt jó kis fantasy/sci-fi regények/novellák nem kerültek még feldolgozásra...na azokban mindenki kedvét lelné.
  • moRtiZ
    #21
    Ha jol van feldolgozva, akkor felolem johet barmilyen. Sajnos oldschool hentes movie eleg keves van. Azert a Hills Have Eyes 2 most igy par hete eleg jo volt :).
  • Devvo
    #20
    nekem is ez jutott eszembe:D
  • zzebi
    #19
    Jodie Foster "The Brave One"-ja sokkal inkabb hasonlit Charles Bronson Bosszuvagyara (Death Wish). Ha valaki nem ismerne, ez egy kivalo akciofilm a hetvenes evekbol. Az elozetes alapjan ugy tunik, hogy az uj feldolgozasban mindossze lecsereltek Bronsont Fosterre.
  • GyuriX2572
    #18
    Nem tudnak már mit kitalálni, mind unalmas volt -.-
  • opeca
    #17
    Szó se róla.
    A minőséget el kell ismerni, teljesen mindegy, hogy milyen formában érkezik, vagy neked tetszetős-e vagy sem.

    Csak itt sajnos minőségről sem nagyon beszélhetünk már.
  • moRtiZ
    #16
    Hát én elég ritkán nézek filmeket Horror-on kívül, azokból viszont a B filmeket is szivesen megnézem. Tehát pl nekem gyártják a horror filmeket.

    Egy évben sajna elég kevés igazán jó horrorba akadok, de azért szerencsére vannak.

  • Kobaljov
    #15
    Ennek a Jodie Fosteres filmnek a története eléggé hasonlít az új (kopasz) Kevin Baconosra, bár gondolom csak nem egyidőben hozzák majd ki.
  • knightbali
    #14
    A szavaidból azt veszem ki, hogy mindenki hülye, aki nem azt szereti, amit te és bekaphatják. Tolerancia rulzzz
  • opeca
    #13
    "aki szívesen forgat horrort? mert van, aki szívesen nézi?"

    Nem a horrorfilmekből számrazó bevételeket kérdőjelezem meg, hanem a mai horrorfilmek minőségét.
    Az tény, nem tudom megakadályozni, hogy a sok buta ne nézze meg őket.

    "sírsz a horror miatt és mégis nézed őket - igazi fogyasztó vagy."

    Más nézni, és végignézni. Más élvezni, vagy éppen, ha már a haver kölcsönadja belenézni.

    Sok bevételük tőlem nem fog származni, azt garantálhatom:-)

    Mostanság pedig egyenesen kerülöm a horror-filmeket, még ha hozzámvágják sem kell.

    "az első rész sikeres volt"
    Már önmagában nagy baj.

    "a második még sikeresebb."
    Még nagyobb baj.

    "a rajongók látszik, hogy várják a filmeket."

    Hatalmas probléma, hogy Resident Evil-ekre van szüksége, némely emberi lénynek.


    " "anyuuu, hollywood nem olyan filmet csinál, amilyet én akaroooook, anyu" "

    Kétlem, hogy hozzászólásaimból erre lehetett volna következtetni, de ha már így gondolod elárulom, én a minőség érdekében szólalok fel.
    Legyen csak egy kritikus hang, elfér a sok bégetés mellett.
  • winnie
    #12
    "Horror-t alapban minek gáyrtanak már?"

    ó, ez nagyon buta kérdés, gondolj bele és megvan a válasz. mert van, aki szívesen forgat horrort? mert van, aki szívesen nézi?

    mert vannak, akit még érdekel ez a réteg és elnyomott műfaj - az utóbbi 10 hétben csak kettő volt a mozikban, (ritka mint a fantasy vagy a musical, azok sem kellenek senkinek, mégis vannak kitartóak, akik nem csak a tömegízlésnek akarnak eleget tenni)

    de ne félj, attól, hogy évi 300 filmből 10-20 horror, még marad sok popcornmozi, amit megnézhetsz.

    "Az összes arra megy, hogy a megfelelő pillanatban megduplázzák a hangerőt,"

    látod, ezért gyártanak. sírsz a horror miatt és mégis nézed őket - igazi fogyasztó vagy. (nyilvá nézed, másképp nem tudhatnád ilyen jól)

    "Aztán 1957-es Glenn Ford filmmet minek is feldolgozni? Ennyire nagy a tanácstalanság odaát?"

    mert nem mindenki ismeri az eredetit és azért a pár millió emberért, akik meg fogják nézni? kicsit öncélú gondolkodásra vall azon toporzékolni, hogy "anyuuu, hollywood nem olyan filmet csinál, amilyet én akaroooook, anyu":)

    "Resident Evil? He?! Pénzmosoda lett a Sony Pictures-ből?"

    nem gondolkozol logikusan, pedig olyan egyszer. lassan írom: az elsőp rész sikeres volt. (réteg műfaj szegény, játék is, horror is, de kevés pénzből korrektül hozott). a második még sikeresebb. iq10 alatt minden stúdiófőnök elkészítené a folytatást, hiszen a rajongók látszik, hogy várják a filmeket.
  • opeca
    #11
    Nos úgy tűnik, Hollywood-dal kapcsolatos reményeim mindig szertefoszlanak.
    Horror-t alapban minek gáyrtanak már?
    Az összes arra megy, hogy a megfelelő pillanatban megduplázzák a hangerőt, és az ember az első ilyen trükk után rájön, hogy nem is a jelentettől rezzent össze, hanem a brutális, egészségkárosító hangerőtől.

    Aztán 1957-es Glenn Ford filmmet minek is feldolgozni?
    Ennyire nagy a tanácstalanság odaát?

    Resident Evil? He?!
    Pénzmosoda lett a Sony Pictures-ből?

  • god25
    #10
    aha. THX. 1ébként 825Mb
  • schrank
    #9
    az a HD dvd rip előzetes azért 1.4GB
  • cfg
    #8
    de hulye vagy god25
    LoL Xp
  • god25
    #7
    őőőőő.izé. Ez jön most le torrenten. Resident Evil Extinction [2007] DVDscr-FaST
    Akkor ez most mi?
  • Griphons
    #6
    mi ez a sok horro meg thriller? pfff
  • Wittgen
    #5
    Lesz itt még pár jó film az idén, úgy látom.
  • asztosz
    #4
    azért jó kis ősz lesz ez is!
    A Hitman-tól én is tartok kicsit bár engem teaser bizakodással töltött el!
    Az American Gangster alapból érdekel, és mivel Christian Bale az egyik kedvencem ezért a 3:10 to Yuma-t is várom bér az előzetestől picit többet vártam:(
    Titkos esélyesem pedig a Hatchet, amelyről már azt hittem hogy el sem jut hozzánk, na meg ha már horrornál tartunk akkor megemlíteném az 1408-at is bár azért ennyire ne ugorjunk előre mert az majd csak november 8.-án jön.
    Azért mégis az október 25.-ét várom a legjobba, amikor is Matt Damon tér vissza Jason Bourne szerpében!
  • Brett Shaw
    #3
    Jason Statham (A Szállitó) lett volna az ideális 47-es. Ugy tudom az ő neve is felmerült, csak nem vállalta el.
  • The Garrett
    #2
    az american gangster tetszik egyelore a legjobban az elozetesek alapjan, többi az elmegy

    A hitman filmtol nagyon felek. Szerintem nem fogja tudni visszaadni a hitman hangulatát, nem csak az ugynokot alakito szinesz miatt, hanem szerintem egyszeruen nem filmre valo az a hangulat ahogy a hitmant játszottam / tuk anno.
  • Hesztia
    #1
    Jó kis előzeteseket szedtetek össze!
    Még pár izgalmas eszembe jutott: Elizabeth: The Golden Age (C. Blanchett, C. Owen, G. Rush), Rescue Dawn (r.: Werner Herzog, fsz.: C. Bale), No country for old man (Coen film, fsz.: T. Lee Jones, J. Bardem) , Vantage Point (S.Weaver, F. Withaker, D. Quaid, M. Fox) Invasion (N. Kidman, D. Craig), Lions for lambs (M. Streep, R. Redford, T. Cruise) --> az apple.com-on/ a yahoo-n fent vannak.