84
PS3 exkluzív játék
  • OliApa
    #84
    Tenyleg, csak egy pillanatra kell +nyomni! THX!
  • OliApa
    #83
    Oksa! Kipróbálom mindjárt! THX!
  • Sippie
    #82
    röviden nyomd, ha hosszan nyomod akkor a járműben a helyeket lehet úgy megváltoztatni, géppuska vagy vezető ülés pl.
  • OliApa
    #81
    Nem reagál rá. Bentrekedtem a dzsipben! :((((( A légvédelmi ágyúba be-ki tesz, de a dzsipből nem...
  • Sippie
    #80
    :D négyzet
  • OliApa
    #79
    Melyik gombbal lehet ki-be szallni a jarmubol?
  • Sippie
    #78
    nebazmeg! ez komoly? :O akkor én is rábasztam az eu-s verzióval
  • tibitoth
    #77
    mar nemtuom hogy hanydaszor probalkozom loginolni a whban. allandoan azt irja hogy the ervers are not responding please check your connection. de minden megy jol a WH kivul. masnal is van ez a problema? mi folyik itt? ://
  • tibitoth
    #76
    :) mar 2en vagyunk a klanban. igaz 1* jatszottam ugy hogy 1 map-on voltunk. nevolt bekapcsola a fulesem igy nem sokat csicseregtunk. kinek kuld7ek meg invitaciot?
  • baggins
    #75
    Nézd meg az aláírásomat, kiderül, kicsoda GontarOleg. :D
    De nem érted a Klánok lényegét: elvileg egymás ellen kifejezetten klán csatákat kellene vívni. Küldtem vagy száz invitálást más klánoknak, de semmi reakció. Sajnos igazad van: így állnak hozzá. Pedig jó lenne egyet-egyet állatkodni...
  • tibitoth
    #74
    hath mer igy alnak hozza le7 azert. hath ha nemakarsz nemkell csatlakoznod. :) en pl 1ben voltam de sosem talakoztam szinte senkivel sem online. 1* a gontarOleg baratnojjevel jatszottunk. az jovolt. ennyi volt. a sg klan. en majdnem minden nap gammazok. meek most is. akai akar jojjon. :))
  • baggins
    #73
    Van már vagy öt, minek még egy? Főképp, hogy ki sem lehet használni, mivel eddig egy klán csatát sem tudtunk indítani. Mindenki magányosan háborúzik. Kár.
  • tibitoth
    #72
    csinaltam clant. aki akar csatlakozni a "magyar SaS" :D irjon psn-en.
  • tibitoth
    #71
    csinaltam clant. akar akar cstlakozni a "magyar SaS" :D irjon psn-en.
  • tibitoth
    #70
    kik vesznek be a klanjukba? en az sgs kan tagja vagyok de valahogy halott aza a kaln ugy tunik nekem. alami aktiv is talalhato? megvan az osszes datadiszkem a warhawkhoz. a psn nevem iib
    ha van vmi klan akiszivessen fogadna legyen oan jo es hivjon be. :) nemfogjak megbanni :) koszi.
  • valentinozozzi
    #69
    sziasztok! azt szeretném megtudni.most vettem a psemet és hozzá a warhawk-ot- hogy ha játszom milyen szerverekre menjek, melyek a hivatalosak amelyek kék színűek, vagy zöldek vagy zöld pont van előttük. csak azért kérdezem mert úgy tudom ha nem a megfelelő színűre lépek akkor nem jegyzi a szerzett érmeket pontot stb...
  • HUNming
    #68
    Most nálam is ez van.
  • HAF Rigel
    #67
    usa storban nem elenörzik a kártya tulajdonos adatait , mig EU ban igen, EUban nem tudsz vásárolni.
  • Iceman MC
    #66
    tudna valaki segíteni hogy mért van az hogy az USA store elfogadja az otp-s kártyám gond nélkül, az UK strore meg azt írja hogy nem valós az adat???? most nem tudom a warhawkot nyomni az új pályán mert az usa omegát hiába töltöm le eus játékra. segítsetek lécci
  • ballor
    #65
    Van olyan, aki a játékot egy Headsettel együtt vette? Milyen a headset minősége? Elvileg BT-s, milyen játékhoz lehet még használni?
  • H Tony
    #64
    Hi engem is felwehetne walaki. h_tony
  • Nexxuss
    #63
    Nem vagyok otthon. Majd csütörtökön. Akkor felveszek mindenkit.
  • H Tony
    #62
    köcc most már kezdem érteni
  • baggins
    #61
    Klán, csapat. Játékosok tömörülnek össze egy csapatba, főként harci játékokban és így más klánokkal, csapatokkal vehetik fel a versenyt.
  • H Tony
    #60
    Mi az a clan? Mert nekem fogalmam sincs, walaki elmondhatná.
  • baggins
    #59
    Miért szűnt meg??? Nem szűnt meg, csak Nexxuss adminisztrálgat.
  • HAF Rigel
    #58
    USA verzióra tegnap gond nélkül telepitettem az Usa kieget . Mentem is egy pár kört a nagy csapatszálitoval :):):)
  • Zyz
    #57
    Csatlakoznék a klánhoz. ID: Zyz
  • zottyantas
    #56
    Felvehetnétek a klánba engem is, mert úgy tűnik ami az elején alakult az megszünt. Usa accom: joccantas
  • Nexxuss
    #55
    Én az eusra írtam:P
  • baggins
    #54
    Dettó, ki nem hagynám!
  • HAF Rigel
    #53
    De le fogom szedni , mert nekem a USA letöltött van és ahoz jó, További jó cry.
  • Nexxuss
    #52
    Eu-s Warhawk és Usa OMEGA nem megy együtt! ergo ne szedjétek le!
  • Nexxuss
    #51
    na át vettem a Klán vezetést. Ergo aki akar csatlakozni nekem szóljon. Hajrá.
  • Noitulover
    #50
    a medalokkal/stat-sokkal még mindig olykor problémák vannak legalább is van mikor elmenti de van mikor nem ,
  • Iceman MC
    #49
    cssásztok!
    ha tudtok lécci segítsetek
    mért van az hogy órákon át jáccok vele érmeket meg kitüntetéseket szerzek, és semmit nem ment el, mikor belépek és megnézem a profilomat azt írja hogy 00.00 játszottam meg ilyenek szóval nem ment, ez miért van??
  • baggins
    #48
    OK.
  • boksz
    #47
    ha lehet én is csatlakoznék a klánba : SuperGroup SG
    PS3 ID : boksz

    köszi
  • bertifox
    #46
    Hali, srácok aki nyomja dobjon már nekem egy ID, hogy feltudjam venni vagy ha gondoljátok itt az enyém ID:foxUSA(csak warhawk, köszöntem.
  • Since
    #45
    No holnap lesz meg a játék...Esetleg nyomhatnánk egyet este körül ha van kedvetek hozzá. A "rank" probléma közben megoldódott? Mintha ovlastam volna hogy nem mindig menti el a statokat...