196
WorldShift
  • Agamemnon
    #36
    Egy kis videócskát raktak fel a trooperről.

    Hát, ha ilyen ütemben kerülnek fel az új anyagok, akkor, még vagy 3 év, mire a játék is felkerül...
  • Agamemnon
    #35
    Az oldal ismét bezárva, gondolom újabb anyagokat töltenek fel. Milyen jó lenne, ha egy demo is a feltöltött anyagok között lenne...
  • Agamemnon
    #34
    Sajnos még mindig ez van a honlapjukon:
    Release Date: TBA
  • Pistike 007
    #33
    Jöjjön már ki
  • KILLER2
    #32
    Én se, remélem nem is fogunk.
  • Agamemnon
    #31
    Erre utaló információval eddig még nem találkoztam.
  • KILLER2
    #30
    Rohadt jól néz ki, ígéretes. Remélem a multi nem lesz fizetős.
  • Agamemnon
    #29
    Hát, mit ne mondjak ennyi infót a honlap idejglenes bezárása nélkül is fel lehetett volna tenni.

    Sebaj, legalább foglalkoznak a projectel.
  • Agamemnon
    #28
    És igen, már online tele újdonságokkal. Megyek is olvasgatni.
  • Agamemnon
    #27
    Nem az volt a gondom, hogy nem értem, amit oda írtak, csak felmerült bennem a gyanú, hogy esetleg valami rossz lesz ebből. De bízom az ellenkezőjében, hogy éppen moist töltenek rá fel egy csomó jó infót.
  • Pistike 007
    #26
    Azt írják hogy fejlesztik az oldalt, látogass vissza később:)
    No para:))
  • Agamemnon
    #25
    A honlapjukról:

    WorldShift Game
    This site is down for maintenance.
    Please check back again soon.

    Na, akkor ez most mit jelent?

    Remélem csak jót, és nem azt, hogy leállították a projectet.
  • Agamemnon
    #24
    Szóval két háttérkép...
  • Pistike 007
    #23
    Az alaptörténet is tök király:)
  • Agamemnon
    #22
    Forrás: PC Dome

    Három újabb képet adtak ki a Black Sea Studios cyber-fantasy stratégiájából, mely egy világkatasztófa utáni, már újraépült, de alaposan megváltozott Földre visz el bennünket.


    Amúgy a downloads szekció alatt most már kát háttérkép is megtalálható.
  • Pistike 007
    #21
  • Agamemnon
    #20
    Sajna, még nem jött ki semmi új infó...
  • Pistike 007
    #19
  • Agamemnon
    #18
    Köszönöm, még dolgozunk, hogy a hozzászólások közötti rész is a kép hátterét kapja, de az már lehet, hogy nem fog összejönni

    Reméljük hamarosan kiadnak egy ingame videót, vagy egy demót.
  • Agamemnon
    #17
    Az Armies Of Exigo-nak is csak a videókban volt ilyen jó grafikája, nem? Nekem legalábbis úgy rémlik, hogy ennyire az sem volt szép.

    Amúgy a fejlesztők azt nyilatkozták, hogy nagyon eltér majd a szokásos rts-ektől. Egyáltalán nem lesz tech-tree, és csak egy pár épüle lesz.
  • Pistike 007
    #16
    Nem tudtok ehhez hasonló grafikájú stratégiai játékokat? (Ami már kijött:P) :D
  • grebber
    #15
    A nemfegyveres képekről nekem elsőre az Armies of Exigo ugrott be!
  • Pistike 007
    #14
    Jó lett a banner is meg a háttér, tök más így a feelingje
  • Agamemnon
    #13
  • Pistike 007
    #12
    Hűdejólnézki!
    +fav
  • Agamemnon
    #11
    Én is...
  • viktor9999
    #10
    DEMÓ! DEMÓ! DEMÓT AKAROK!
  • Agamemnon
    #9
    Elég könnyű félreolvasni...

    Az eredeti nagy képeket nézzétek meg, azokon sokkal jobban látszik, hogy milyen jó is a grafikája. Nameg, az elképzelések is igencsak jónak tűnnek, amiket írtak hozzá. Persze okosabbak majd csak akkor leszünk, ha legalább egy demót kipróbálhatunk...
  • Landor
    #8
    énisénis
  • Yoda001
    #7
    akkor tanulj meg olvasni
  • Super Saiyan
    #6
    lol azt olvastam hogy "Worldshit"
  • Corefusion #5
    érdekes kíváncsi vagyok rá
  • viktor9999
    #4
    Egész jónak hangzik/tűnik...
  • Agamemnon
    #3







  • Agamemnon
    #2

    A Black Sea Studios csapata, akik eddig a Knights of Honor című játékukról voltak híresek, új projektbe fogtak bele. A WorldShift története szerint a 21. század egy meg nem nevezett részén, az emberiség nekikezd a szomszédos planéták kolonizálásának, hiszen már nem férnek el saját bolygójukon. A terv mindaddig jól is működik, míg a Plútó mögött egy különös, ismeretlen objektumra nem bukkannak, a Shard Zerora, amelyet speciális aura vesz körül. Kezdeti mozdulatlansága azonban csak álca, s mire az emberiség föleszmél, már a Föld felé veszi az irányt, ahol aztán véget is vet az addigi civilizációnak. Ezt követően ezer év telik el "sötétségben", ennyi idő kell ahhoz, hogy a humánok ismét megpróbálják felépíteni azt, amiről már csak hiányos történeteik, mendemondáik vannak. A megvalósuló modell ennek fényében igen jelentősen eltér a múltbeli rendszertől, s az új kultúra és a felépülő öt gigászi város polgárai bizony minden egyes nap kőkemény küzdelmet vívnak az életben maradásért. A WorldShift története itt kezdődik, s a fejlesztők ígérete szerint a későbbiekben egy igazi következő generációs stratégia vár majd ránk. No nem feltétlenül a grafika szintjén, sokkal inkább a játékmenet lehet a kulcspont. A három játszható frakció közül kiválasztva sajátunkat szabadon alakíthatjuk át igényeinknek megfelelően csoportunk erősségeit és gyengéit, s ezen felül a cyber-fantasy világban játszódó történet folyamatosan meglepő húzásokkal tör majd borsot az orrunk alá. Nem lesz klasszikus technológia-fa sem, a több száz megszerezhető tárgy segítségével azonban igazi elit egységekre és fejlesztésekre tehetünk majd szert. És persze a multiplayer részleg sem lesz elhanyagolva, erről azonban még elég keveset lehet tudni.
  • Agamemnon
    #1
    Továbbra is keményen dolgozik a Black Sea Studios csapata a júniusban bejelentett, de már egy ideje készülő WorldShift című következő generációs stratégiájukon. Az RTS-ben a hatalmas áldozatokat elszenvedett emberiség újraépíti civilizációját, amelyben aztán három frakció kezdi meg a harcot a hatalomért és a múlt igazságáért. A három csoport erősségei és gyengéi rajtunk állnak, szabadon alakíthatjuk ugyanis tulajdonságaikat, ahogy egységeinket sem a hagyományos módon fejleszthetjük. Megjelenési dátum továbbra sincs, négy új kép azonban igen, íme:


    Forrás: PC Dome