196
WorldShift
  • Menő
    #76
    Van itt még valaki?
  • Agamemnon
    #75
    Wordshift: egy szebb napokat látott bolygó végső harca:

    Miközben a nemzetek a 21. század derekán azzal van elfoglalva, hogy maguknak kaparintsák meg a lehető legtöbbet, a tudósok arra figyelmeztetik a nagyhatalmak irányítóit, hogy egy meteorit közeledik a Föld felé, amit nem tudnak megállítani.

    Ahogy az lenni szokott az emberiség addig nem ijed meg, amíg a baj nem következik be, ám akkor meg már késő. A játék történetébe a becsapódást követően mintegy 200 évvel kapcsolódunk be, amikor világunk már három hatalmi központra tagolódott, az emberekre, a mutánsokra, és az idegenekre. Három játszható kaszt, izgalmas, 18 küldetésből álló egyjátékos kampány, no meg persze végeláthatatlan mélységű internetes móka vár ránk valamikor 2008-ban.

    A játék bétáját néhány napja 5000 lelkes kiválasztott nyüstöli, ami azt jelzi, hogy már nem kell nagyon sokat várnunk a megjelenésre.


    Forrás: SG.hu
  • Menő
    #74
    Hy nemtudom tudjátok e de a játék német oldalán ott a megjelenés: Release Date:17.04.2008
  • szunyika
    #73
    de ameddig nincs segítségem addig nemlesz meg a honlap
  • Agamemnon
    #72
    Ha meglesz a honlap címe, akkor írj ide, és betesszük a többi link közé.
  • szunyika
    #71
    Hali

    Amennyiben találok segítőket akkor kezdhet készülni magyarország legnagyobb és legjobb Worldshift rajongói oldala.
    A honlap nem ingyentárhelyes oldalon lesz elhelyezve, saját domain címe lesz! Saját 100Mbit sávszélességű szerveren lesz tárolva.
    A fordítók [segítők] nem pénz-el hanem az angol nyelvű tudásukkal támogatják az oldalt!
    Pénzt senkitől nemfogok kérni.


    A honlapszerkesztés megvan oldva, viszont egyes angol szövegek lefordításában a rajongókra van szükség.
    Aki egy kicsit is tud angolúl az nagyban tudja segíteni az oldal életét.

    Aki tud vagy szeretne segíteni az a következő MSN címen tud jelentkezni: [email protected]
    Vagy ha nemhasználsz MSN-t, akkor küldj emailt...

    köszike előre is
    csövi
  • Agamemnon69
    #70
    legalább...
  • szunyika
    #69
    ez végülis azt jelenti hogy még biztos van 1-2 hónap

    nemde ?
  • Agamemnon
    #68
    Sajna én sem láttam semmilyen megjelenési dátumot.
  • szunyika
    #67
    mikor adják ki kb ?

    megnéztem pár nagyobb külföldi játékoldalon, de sehol sem volt feltüntetve a kiadás ideje
  • Agamemnon
    #66
    Na, ne veszekedjetek már azon. Nvidia ide vagy oda, csak a game legyen már készen!
  • szunyika
    #65
    nos, én nemtaláltam egyetlen rajongói oldalt sem, se külföldit se magyart

    pedig megnéztem a nagyobb linkgyűjtő oldalakon is [digg...]
  • Thanatos
    #64
    igazad van, bocsánat hogy hülyeséget irtam, szép napot :P
  • BaliBoy
    #63
    Mert az te komolyan elhiszed, hogy csak is a reklám miatt van ott??? Inkáb ez a bah... A gondolkodásról meg csak annyit, hogy a gondolat menetedet követve (hogy csak reklám miatt van benne a logo), miért nem kávé, sör, cigi, telefon.... stb. reklám van ott. Azok biztos többet fizetnének, hogy minden játék indításnál reklámozva legyenek. Várj... inkább válaszolok is neked mert magadtól nem fog menni. Azért mert semmi közük a játékhoz!
    Elismerem lehetne csak reklám miatt is, csak a 15 éves számítógépes tapasztalatom azt mutatja, hogy ez nem így van. Egy játék introjában megjelenő reklámok azért vannak ott mert valamilyen módon részvettek azon cégek a játék elkészítésében. (nem hozzájárulást írtam!)
  • Thanatos
    #62
    tudodmit? legyen igazad, miért merül fel bennem néha hogy sg-n még gondolkozhatnak emberek, bah
  • BaliBoy
    #61
    Csakhogy ez nem tv. Nézd meg pl a Crysist. Köztudott, hogy Nvidiákra van optimalizálva. Mily' meglepő ott figyel az introjában az nvidia logo....
  • Thanatos
    #60
    szerinted azért van milka reklám a rambo 1 film elött a tv-ben mert rambo is milkával müködik? naneee :P látom te vagy a marketingesek álma, istenem, heh :D
  • BaliBoy
    #59
    Nem?? :DD Akkor szerinted miért van ott?
  • Thanatos
    #58
    egy logo miatt nem dolgozik az nvidia "alá"...
  • Masakari
    #57
    izlések és pofonok..én nvidia párti vagyok szal én annak örülök;)
  • BaliBoy
    #56
    Nem. Én nem örülök neki, hogy az nvidia alá dolgozik.
  • TurboX
    #55
    Komolynak ígérkezik a játék. Látvány szinten nagyon ott van, a többit meg majd meglátjuk.
  • Thanatos
    #54
    nem tök mind1 milyen logo van a trailerben? heh...
  • BaliBoy
    #53
    Hát ez igazán nagyon f@szájos, hangulatos gémnek ígérkezik. (csak az nvidia logo ne lenne a trailerben :S)
  • Agamemnon
    #52
    Én még nem futottam bele... de gondolom Google kidobna egy pár találatot.
  • szunyika
    #51
    szevasztok!

    jo kis gama lesz ez
    valaki tudna mondani magyar vagy külföldi fan site-okat ? [rajongói oldalakat]
  • Agamemnon
    #50
    Csak már készüljön el :) és ne pont akkor, amikor az SC2 is...
  • Pistike 007
    #49
    Hű de fasza lesz!
    :D
  • STREEX
    #48
    Új Videó
  • Pistike 007
    #47
    :/
    Mikorra írták hogy kiadják?
  • Agamemnon69
    #46
    Sajnos nem halmoznak el minket újdonságokkal :(
  • Agamemnon69
    #45
    Huh, valóban nem kevés kép...

    És milyen grafikája van, nagyon ütős!
  • grebber
    #44
    Képáradat!
  • Agamemnon69
    #43
    Továbbra is keményen dolgozik a Black Sea Studios csapata a júniusban bejelentett, de már egy ideje készülő WorldShift című következő generációs stratégiájukon. Az RTS-ben a hatalmas áldozatokat elszenvedett emberiség újraépíti civilizációját, amelyben aztán három frakció kezdi meg a harcot a hatalomért és a múlt igazságáért. A három csoport erősségei és gyengéi rajtunk állnak, szabadon alakíthatjuk ugyanis tulajdonságaikat, ahogy egységeinket sem a hagyományos módon fejleszthetjük. A játékról eleddig már igen sok kép jelent meg, videó azonban még nem, nos végre megérkezett az első. Sajnos nem egy gameplay trailerről van szó, de hangulatfokozónak megteszi, íme: PC Dome

    Forrás: PC Dome
  • Agamemnon
    #42
    Az egyik itthoni, a másik meg ahol éppen vagyok :)
  • Pistike 007
    #41
    Mi ez a másik felhasználó? Nem ismerlek:PPP
    :D
  • Agamemnon69
    #40
    Sajnos semmi nyúz nincs a játékról :(
  • Agamemnon69
    #39
    Furcsa, hogy az SG keresője nem találja meg ezt a fúrumot... A google-vel voltam kénytelen megkerestetni...
  • Agamemnon
    #38
    Egy újabb kisvideó, most a ripperről.
  • Agamemnon
    #37
    Feltettek néhány újabb képet :)