318
Simax driving simulator - Autós játék
  • TottiZsolt
    #118
    Én regeltem nevet, de az e-mailt még nem küldték... Remélem azért még ma megkapom, jó lenne kipróbálni
  • Raho
    #117
    nekem ez nem megy:)
  • Willi Betz
    #115
    Ez egy kiegészítés linkje amitől ilyen szépek lesznek a texturák:
    Kiegészítés(textura javító)
    Ez meg az alap játék:
    Alapjáték
    Egy regisztráció után tölthető is az anyag. Vegyétek elő az orosz tudásotokat,mert cirilbetűs az oldal.
  • cxcm
    #114
    eeeeez nagyon durván tetszik valami link?:O
  • TottiZsolt
    #113
    Willi! Ennek a linkjét megtudod adni, ha lelehet tölteni valahonnan? Vagy valami elérhetőségét, hogy honnan lehet beszerezni, mert jónak néz ki! Előre is köszi a segítséget!
  • Willi Betz
    #112
    Ezt ismeritek? Magyar címét nem tudom de nagyon komoly. Orosz a cucc amugy.


    Lehet rutinozni,forgalomba menni:külváros,belváros...
  • Pepsi Twist
    #111
    /fav

    Jónak néz ki!
  • 12346
    #110
    sztem jogsival is bőven indokolt a várakozás. engem spec az általad említett játékok közül egyik se szórakoztat és köt le. mindhármat próbáltam, de nem túl érdekesek számomra. a fizika tényleg zsír tud lenni, viszont két játékban kitalált autók vannak (ehe), egyben meg olyan fizikát lőnek alá, amilyet akarnak, úgysincs esélyed ellenőrizni. és a körpályán való körbe-körbe bohóckodás meg mégannyira nem izgat föl ilyen körülmények között..:)

    ez viszont lekötne, ha tényleg olyan, mint ami a videókon látszik, és nem csak masszív oktató jellgű. város, vidék, "hájvéj", autók, miegyebek kötetlen autókázással is esetleg. és ilyen körítéssel még szívesebben is racsingolnék:)


    #107
    aha, és mégis mire?:D nagyobb gyakorlata lesz?^^
  • LecterDoktor
    #109
    Jónak nézk ki, de ha most tényleg olyanokról lesz szó, hogy kuplung kinyom, és gáz stb... akkor nem lesz túl izgalmas, ugyanis ezeken már régen túlestem, mielött megszereztem a jogsim. Ám ha mondjuk lehetne csak úgy kocsikázni benne, akkor már izgalmasabb:)
  • zoolee
    #108
    Ez az..:)
  • Magnumrolcsi
    #107
    Tanuljad a KRESZt, azzal többre mész.
  • Szabi1991
    #106
    asszem félreértettetek -.-

    nem ezt a "játékot" fikáztam, hanem a többit XD

    ez egy "jogsi szimulátor" amit nagyon várok :D
  • Yoda001
    #105
    pf.. nem nfs hogy 90 fokos kanyart 140el vegyél be -.-
  • Pistike 007
    #104
    Akkor is jó lesz:D
  • Szabi1991
    #103
    valszeg jövőre lesz jogsim, szal nem ártana egy kis virtuális gyakorlás a jogsira :)

    a játékokból csak az tanulom meg hogy vegyek be egy 90 fokos kanyart 140-el :D

    vagy 1 1000 lóerős viperel hogy induljak el -.-
  • Pistike 007
    #102
    Nincs jogosítványom -> Érdekel:)
  • RedRiot
    #101
    Szerintem fölösleges várakozni erre a szimulátorra. Már léteznek olyan kiváló programok, mint a GT Legends, az LFS vagy az RFactor - és ezeket arra tervezték hogy embereket szórakoztassanak. Ugyanakkor élethű szimulátor mindhárom.

    A Simax vmiféle oktató/ellenőrző programnak tűnik, nem szórakoztató terméknek. Valószínűleg nem kell benne időre teljesíteni pályákat, nem lehet benne driftelni, versenyezni, semmi. Ellenőrzi majd hogy szabályos-e az elindulásod, hogyan váltasz sebességet, meg ilyesmik. Ez max. annak érdekes, aki éppen most tanul vezetni. Ha van autód, jogsid, és a gépeden a három fenti szim. valamelyike, akkor nem igazán indokolt a Simax utáni vágyakozás.

    (jó bevallom, titokban érdekel a parkolás rész. vannak szögek, helyzetek, ahonnan nehezen tudok parkolni, azokat gépen szívesen begyakorolnám, minthogy az utcán égjek. Ha lenne olyan mode, hogy lepakolhatok tetszőleges helyekre kocsikat, és utána be kéne közéjük parkolnom, az érdekelne.)
  • Yoda001
    #100
    egyszer valamikor pár év mulva
  • Pistike 007
    #99
    H A K I J Ö N
  • Pistike 007
    #98
    Ha kijön:)
  • Yoda001
    #97
    mikor lesz uj hir? :\
  • Bucser
    #96
    hát akkor jelentős szarban van a projekt ha itt tartanak a fejlesztésben és nem tudják mit akarnak:)
  • hunbasser
    #95
    :DDD sztem még ők sem tudják teljesen,h mi lesz...
  • Bucser
    #94
    Főnökösködni? Nem. csak ordít a projektről, hogy mire készült és mire nem. ÉS szeretem ha a gyereket nevén nevezzük.
  • DJ BP
    #93
    ,,Semmit nem mondott a projectről csak a grafikát fikázó emberkét tette helyre. Newsletterük nincsen, viszont ha érdekela project akkor az [email protected] mailcímre írhatsz levelet szívesen fognak majd válaszolni."

    Mondom hogy ez alapján az az érzésem, mert nem írta csuklóból, hogy felejtsük el, ennyi.

    u.i.: látom szeretsz főnökösködni :D
  • Bucser
    #92
    lásd 87.
  • passatgt
    #91
    de mint lejjebb említettem lesz mezei usereknek is elérhető pc-s változat, de gondolom szükség lesz rá valamilyen kormáynra, esetleg rendes h váltóra:)
  • Bucser
    #90
    Félreértés elkerülése végett ez csak a szoftver ára. a frissítések újabb pénzbe kerülnek majd gondolom (így lenne logikus) Aki meg teljes csomagot akar gondolom 1000-1500 dollár között kell perkálnia de ezért 2-3 éves all around supportot kap és persze mindig a legújabb frissítéseket + hardverkulcsot+hardvert (kivetítők plusz szoftver + kormány + beépített TrackIR.. Bár lehet hogy lesz az 3K dollár is. ugyanis a cucc CÉGEK számára készül)
  • bertino
    #89
    nah látom sikerült sikerült felfognotok, amit mondani akartam
  • Alexease
    #88
    "Mas varakozasa" = "Mikor lehet letolteni?!"

    Az ilyenek miatt biztos megeri dolgozni;)
  • Bucser
    #87
    "teljesen felesleges ellenkezdned, mert a nagy nép ugyis várja"

    Mintha az befolyásolná egy komolyabb szim projekt életét, hogy a 14-20 közötti warez huszárok mit várnak... Persze meg lehet majd venni gondolom kb 100$-os áron. (na jó lehet hogy 50)
  • bertino
    #86
    én meg azt nem értem, minek akadékoskodsz

    teljesen felesleges ellenkezdned, mert a nagy nép ugyis várja

    te meg ugy beszélsz, mint vmi isten, aki 100%ra tudja, hogy nem lesz semmi publikus verzio, kicsit gondolkozz már el, nem az életed mulik rajta... ha meg befuccsolsz, akkor meg ég a pofád

    felesleges ilyen módon más várakozását elrontanod
  • passatgt
    #85
    lejjebb már írtam én is hogy lesz elérhető pc-s változat, egy spanyol fórumról fordítottam, ahol egy ember emailben kérdezett a dologról
  • Bucser
    #84
    Nem tudom melyik részére gondolsz. Lehet az én angolommal van gond. Azt valóban elmondta, hogy ez egy valódi szimulátor lesz és nem egy játék ahol compromisszumokat kell kötni a fizikában a grafika miatt.

    Semmit nem mondott a projectről csak a grafikát fikázó emberkét tette helyre. Newsletterük nincsen, viszont ha érdekela project akkor az [email protected] mailcímre írhatsz levelet szívesen fognak majd válaszolni.
  • DJ BP
    #83
    itt egy fórum

    Az info nicknevű srác a simaxnál dolgozik, a hozzászólásaiból nekem az jön le, hogy elérhető lesz ,,földi halandóknak" is :) Azaz nem mondta hogy felejtsük el :)
  • zoolee
    #82
    Jeah, akkor már csak a hardware nem kell hozzá.
  • zsolesz92
    #81
    üdv. van egy olyan nezetü vmi h 3D driving school az is szimulátor csak ott jogsihoz gyakorlás, és a táblákrta kell figyelni elnézni mindenfelé, pl jobbkézszabálynál jobbra, index kitesz, visszapillantóba néz forduláskor, ha ezeket nem tesed meg vagy megbux vagy hibapont. ezzel jácottam egy darabig de meguntam mivel ugy van megcsinálva h pl megy egy gyalogos melletted az úttesten, amikor a zebra közepénél tart akkor válts sárgára a lámpád, és amikor felér a járdára, zöld lesz. na ez csak egy példa volt h ha 25ször probálo ujra a pályát akkor is ugyanakkor vált, amikor az ember a zebra közepénél tart.
    de amugy jó kis 'játék' van benne gyorsulási motor, chopper, autó)
  • kuci06
    #80
    tényleg, amúgy van ehhez hasonló szimulátor játék? Ahol nem verseneyzni kell, hanem csak free-roaming van?
  • Harly18
    #79
    Remélem lesz benne régi VW is, nem is kell említenem, hogy melyike gondolok :P
  • passatgt
    #78
    Nah találtam pár infót:)

    Lesz egy felhasználóknak publikált verzió és demo, de megjelenési dátumot még nem tudnak.
    Alapból ez egy hardwer-szoftver csomag, ami tartalmat ülést, kormányt, gondolom mozog minden:)
    Az autók valósak lesznek, mert a Volkswagennel együttműködve csinálják a programot, tehát a kocsik paraméterei is valósak lesznek és folyik a tárgyalás más autógyárakkal is:)