132
Újabb gyöngyszem a Traveller\'s Tale műhelyéből
  • KisPaksi
    #92
    a kulcs...és most az összes ládát össze kell szednem?? mert az lehetetlen...:S:S
  • KisPaksi
    #91
    hát össze raktam de nem jövök rá...
  • Papesz
    #90
    Rakd össze és rá fogsz jönni.
  • KisPaksi
    #89
    Indy irodájában mire való amit össze kell rakni??
  • kroki94
    #88
    ok sikerült mindent köszi
  • Papesz
    #87
    Beülsz az egyikbe és nyomod a kört. Előrébb fog menni.
  • kroki94
    #86
    UI: és meikbe?
    ameikbe nincsenek?
  • kroki94
    #85
    de hogy?
    nem mutatja hogy nyomja háromszöget...
  • Patrik888
    #84
    Be kell szállni a kamionba és ott kell hagyni őket.
  • kroki94
    #83
    Sziasztok!!

    Én csak nem rég szereztem meg a LEGO Indy-t de sajna elakadtam az első részben ott hogy a kamionon ugrálnak ott megjött a másik kamion leöltem az embereket meg a sofőrt és akkor 2 kamion megy egymás mellett és nem tudok sehova se menni (az elötte menő kamion túl messze van) és nincs vége az útnak... Most mit csináljak?
  • Papesz
    #82
    Rejtett karakter.
  • Papesz
    #81
    100 százalékra teljesítettem a játékot. Olvasd el a cikkem, lentebb linkeltem.
  • Banyapapa
    #80
    á de fasz vagyok,nekemis meglet solo srác:)
    Azt hittem te egy pályán találtad meg,mint a töbieket is lehet.

    De egy még érdekes,minek a télapo a játékba?
  • KisPaksi
    #79
    http://youtube.com/watch?v=jS48ccwhlLE

    Én megcsináltam mondjuk PC-n...
  • Banyapapa
    #78
    han solot?
  • KisPaksi
    #77
    Papesz, Han Solo-t is feloldottad??
  • Patrik888
    #76
    Dehogynem olvastam, de nekem nem sokat mondd az hogy Thuggee:)Úgy viszont sokkal érthetőbb hogy fekete hajú turbános
  • Banyapapa
    #75
    a szobor akkor bologat ha turbánosal/fekete hajuval állsz oda (indy végzet templom részének szereplöivel)
  • Papesz
    #74
    Thuggee.

    Nem azt mondtad, hogy olvastad a lentebb linkelt cikket?
  • Patrik888
    #73
    Az a szobor mikor fog "bólogatni"?Milyen karakterrel kell elé állni?
  • Patrik888
    #72
    Engem csak a jármúvezetés akaszt ki teljesen, de egyébként egyetértek a cikkel.Nagyszerű játék!
  • Papesz
    #71
    LEGO Indiana Jones játékteszt
  • Papesz
    #70
    Igen.
  • Patrik888
    #69
    Egy kicsit OFF: Papesz te a "GAMECon-os Papesz" vagy?Mert ha igen, akkor már ismerjük egymást
  • Papesz
    #68
    A második pályán NEM az Artefact Detector van, így azt hiába vetted meg, nem fog jelezni semmit. Egyébként mindent a Pause menü Extras almenüjében tudsz aktiválni.
  • Patrik888
    #67
    A második pályán sikerült megszereznem a piros ládát és postáztam, majd az egyetemen 25.000-ért megvettem ezt a ládát.Akkor most csak a második pályán jelzi hol van a kincs vagy mindegyiken?Vagy egyáltalán jelzi?Ha nem akkor hol tudom aktiválni ezt az extrát?
  • Banyapapa
    #66
    ha soksok kincs megvan,akkor a szoba elejen van 3 kinyilo kör a padlon,ott lesz azokban majd a 3 bonuspálya.

    detectort meg,valamelyik pályán kaphatod meg ha a csomagot a nagy piros ládába bedobod,ilyen minden pályán lesz majd.
    És ha bedobtad,persze nem a tied egyböl,hanem meg kell venned majd,a muzemuban ott ahhol a többi is van,nagy polc tele üres helyekkel.
    minden feladott ládiko ott jelenik meg.

    Bár csaloka a detektor,akkoris jelez ha a kincs,még ott sincs,ergo valahogy meg kell "jelenitetni"majd.
  • Patrik888
    #65
    Az Artefact Room-ban mit kell csinálni azokkal a kincsekkel?Azt látom hogy 18 darab lesz majd a végén és most is annyi van amennyi pályát teljesítettem.Rámentem és elkezdett villogni és tőlem is vett el pénzt.Itt a kincsesládákat lehet megvenni?Hogy lehet megvenni?Ha megveszem de a pályákon is megszerzem utánna, akkor még sikerülhet 100%-ra kivinni a játékot?

    Ha a hatodik pályán megszerzem az összes kincset akkor hol tudom megvenni azt a detektort?


    Előre is köszönöm a válaszokat
  • Papesz
    #64
    Minden LEGO játékban így van.
  • detoxic
    #63
    Köszi;).
    Ezt akkor elég idiótán csinálták meg......
  • Papesz
    #62
    Pause menü >>> Quit >>> Save And Exit

    Ugyanakkor ez a Save csak a megtalált ládákat és a pénzt fogja elmenteni, legközelebb az elejéről kell kezdened a pályát.
  • detoxic
    #61
    Sziasztok!
    Játék közben nem lehet menteni?
    Mert mondjuk ma elég sokáig eljutottam,csak már nincs időm végig vinni a pályát....Menteni ilyenkor hogy lehet?(xbox 360,még mielőtt valaki átirányítana a pc-sekhez :D)
  • Papesz
    #60
    Felraktad rá a propellert egyáltalán?
  • Banyapapa
    #59
    villáskulcsosal kell ugy emlékszem ügyködni,ö megvilláskulcsoza a repcsit.
    jol odakell állni,és a kört nyomni (psp-n igy ment)
  • Grizzly4x4
    #58
    Hali nem tudok tovább menni egy helyen kéne egy kis help ott vagyok egy folyónak a partján egy villáskulcsos csávóval (még a játék eleje nem kiröhögni :)) és valahogy be kéne szerintem inditani a repcsit ami a vizben van de sehogy nem megy próbáltam már ostorral csapkodni meg minden de nem megy légyszi segitsen valaki előre is köszi
  • Papesz
    #57
    Srácok, megcsináltam minden pályát (True Adventure-re), megvan az összes Artefact, postáztam a dobozokat, megvettem az összes szereplőt, megtaláltam a bónuszkaraktereket, mégis "csak" 93,9 %-nál járok. Mit hagytam ki?
  • Papesz
    #56
    F1, F2? Gyanús nekem, hogy rossz helyen vagy.
  • micka
    #55
    srácok, ha bekacsolom a 2. jatekekost F1 vagy F2 vel hogy a viharba lehet kikapcsolni?
    fel kene ajanlania a drop out -ot a menüben, legalabbis ha jó emlékszek 1 szer megjelent, de azóta nem ajálja fel és nem lehet így jászani
    mondjatok vmi okosat!!
  • Papesz
    #54
    Szerintem az összes Free Play-t. Megvan a True Adventure minősítés minden pályán? A karaktereket megvetted a könyvtárban? A kis piros dobozokat és a kincsesládákat megtaláltad mindenhol?
  • KisPaksi
    #53
    én megcsináltam mind3 térképet és mégis csak 42%-nál tart, az hogy lehet?? mit hagytam ki??