132
Újabb gyöngyszem a Traveller\'s Tale műhelyéből
  • penczracing
    #132
    Sziasztok!
    Nekem is lenne egy pár kérdésem.
    1.
    A City of Dangers nevű pályán nem találom meg az egyik ládikót. A Free Play módban játszom. Két helyen is jelöli a radar. Az egyik, ahol a tevék vannak és gyerekkel fel lehet menni egy erkélyre. A másik pedig az ez utáni rész, ahol fel kell menni a lépcsőn a majomhoz és egy banánért odaadja a dinamitot. Itt fel kell építeni jobbra egy létrát, amiről fel lehet ugrani egy erkélyre. Egyik helyen sem találtam semmit, hiába ugráltam, ütöttem, robbantottam. Hol van?
    2.
    A Barnet Collegeben van egy Classroom, ahol a táblán lehet változtatni a betűket, ugye. Eredeti játékom van, amihez adtak egy leírást, amiben az van hogy "Meg van a titkos kód? Gratulálok! Írd a táblára." Mi ez a kód? Hol találhatom meg?
    3.
    Az előttem lévő hozzászólók írták a Star Warsos alakokat. Én is megtaláltam 1-2. Írták, hogy Han Solot meg lehet venni. Hol lehet megvenni?

    Remélem tudtok segíteni! Előre is köszi
  • Gradravo
    #131
    hy all!
    most kezdtem el játszani és elakadtam 1 pályánál megmérgezték jonst az ellen anyagot meg is szereztem kiugrottunk az ablakon kocsival átmentünk a repülőhöz a repülőt össze is raktuk be is indult de nem történik semmi azt irkálja h semmisítsünk meg 1 ezüst ládát meg is van a láda de nem tudunk vele mit csinálni valaki tudna ebben segíteni? xbox on játszok
  • iundi
    #130
    nekem is pont ez a problémám, egyik pillanatról a másikra villogni kezd,pedig a rendszerkövetelmények megfelelőek : vidikártya jó
  • szabodee
    #129
    Szevasztok!
    Nekem olyan problémám lenne h villódzik a textúra (az emberek villódzanak)
    Tudna nekem segíteni valaki?
  • Stefitomi
    #128

    Indiana Jones
    Szerintem itt meg találod Pepe95
  • Papesz
    #127
    Van, csak szerintem senki nincs képben, hogy hol akadtál el és mi a megoldás.
  • Pepe95
    #126
    Van itt valaki?
  • Pepe95
    #125
    szasztok most kezdtem de megakadtam az első rész 3. pályáján. Ott hogy a majomtól elveszem a dinamitot felrobbantom azt az izét és csinálok létrát, na ott felmegyek és egy új helyen vagyok, de onnan nem tudok továbbmewnni. az üvegizét is eltoltam meg minden... Help!
  • Papesz
    #124
    #118
    Csak Free Play-ben tudod kiszedni.
  • neo929
    #123
    c3po-t nem találom vki kicsit részletesebben pls
  • Matt93
    #122
    Ok, kösz, sikerült.
    Kész 100%
  • Papesz
    #121
    Ne toljam végig helyetted?
  • Matt93
    #120
    r2 hol van a pályán mert nem találom?
  • Matt93
    #119
    kösssssz
  • Papesz
    #118
    C-3PO - Az elveszett frigyláda fosztogatói, első pálya
    Luke Skywalker - Az elveszett frigyláda fosztogatói, második pálya
    Chewbacca - Az elveszett frigyláda fosztogatói, harmadik pálya
    Leia hercegnő - A végzet temploma, negyedik pálya
    R2-D2 - Az utolsó kereszteslovag, ötödik pálya
  • Matt93
    #117
    Igen csak 4-et találtam meg, le tudod írni hol vannak?
  • Papesz
    #116
    Akkor nyilván nem találtad meg mind az öt Star Wars karaktert.
  • Matt93
    #115
    De még le van zárva!
  • Papesz
    #114
    Meg kell venni Han Solot.
  • Matt93
    #113
    Oké, köszi. Sikerült. De mit kell még csinálnom. 99.7%-nál járok. Megvan az összes láda, extra, pénz. Han Solon kívül megvan az összes karakter. Megcsináltam a bónuszpályákat is!
  • Papesz
    #112
    Ki kell hozni a traktort a fészerből és kicsit meg kell művelni a répaföldeket.
  • Matt93
    #111
    Sziasztok!
    Vki tudna segíteni! A Motorcycle Escape nevű pályán nem tudok megszerezni egy ládát, a nyíl a híd közepére mutat de nincs ott. Vki meg tudja mondani hogy mit csináljak???
  • Papesz
    #110
    Szerinted ezt a konzolosoknak tudniuk kellene?
  • Dave001
    #109
    Még azt valki meg tudná mondani hoyg a pc -s változatban a mentések hol vannak?
  • Dave001
    #108
    Köszi sikerült!
  • Papesz
    #107
    Igen.
  • krizoli
    #106
    ps2-re megjelent?
  • Papesz
    #105
    Dobáld karddal a híd felfüggesztését.
  • Dave001
    #104
    Üdv!
    Megtudnán nekem valaki mondani hogy a végezt temploma résznél amikor kijutunk a bányából egy kis mászlálás után egy hidra jutunk ahol ki kell nyirnunk a fickót, nah ott mit kell csinálni, egyszerüen nem megy az élete, a katonák meg jönnek folyamatosan.
  • Papesz
    #103
    Mi?
  • WarIsShit
    #102
    mennyibe kerül?
  • Papesz
    #101
    Bónuszpályák, True Adventurer minősítések?
  • KisPaksi
    #100
    meglett minden...de így sincs 100%-on...:S mit hagytam ki?? megvan az összes piros láda ki is van mint fizetve, megvan az összes aranyláda, megvan han solo is minden karakter...szóval nem értem hogy mért csak 98,1%...
  • KisPaksi
    #99
    hello!
    Már csak 7 aranyláda hiányzik az összes ládát postáztam, 95%-nál tartok, de van olyan aranyláda amit egyszerűen nem találok...pl a Shanghai Showdown pályán rögötn az elején mikor a gyémántokat kellene dobálni a zongora felett mutatja a detector hogy ott van, de oda sehogy sem tudok felmenni...valaki segítsen mert kicsit kiakasztó már!
  • C7
    #98
    meglett, az elején a víz elől való menekülés végén volt.
  • Papesz
    #97
    A kapun túl tényleg nincs semmi, valahol előtte kell keresned a ládákat.
  • C7
    #96
    sziasztok! olyan bajom van, hogy a második rész utolsó pályáján a legvége előtt az artefact detector mutat két nyilat a kapun túl. ha átmegyek a kapun, akkor jön a csata, és ott már nincs semmi. valaki tudna segíteni?
  • Prince of Máté
    #95
    PSP-n lehet ketten tolni?
  • Papesz
    #94
    Hát keress egy zárat a Barnett College-ben, ahová beleillik a kulcs.
  • Banyapapa
    #93
    nem lehetetlen az.
    de nagy segitség a extrak,amiket meg leeht szerezni (nagy csomagot kell minden plyán bedobni,egy piros kukába).
    de ehhez minden karaktert nyiss meg,ugy joval könnyebb lesz a keresés.