40
Tim Burton és Johnny Depp hatodik közös filmje
  • ricsa008
    #40
    én azt hittem ez valami jó kis horror de inkább horror musical így nem az igazi:( kár
  • ForzaInter
    #39
    én most néztem meg, a dalok nem vmi jók, azért akadt közte jó, de volt olyan is ami vmi borzasztó volt, és azt vártam hogy mikor fejezik már be, Sacha Baron Cohen pedig nagyon irritáló volt, hála istennek nem sok szerepe volt, Timothy Spall is nagyon idegesítő volt számomra, a sok vér viszont tetszett, összeségében végül is nem volt rossz film, egyszer meglehet nézni, többször biztos nem fogom:d 6,5/10.
  • ricsa008
    #38
    Várvavárt dátum
  • Chanel
    #37
    Dargoon, tök jó lett! gyorsan én is kipróbálom. :)
  • Dragooon #36
    próbáljátok ki + nézzétek meg az enyémet
  • Zillo
    #35
    Na ezzel én is így voltam.Ha jók lettek volna a dalok nem lett volna ennyire irritáló a sok ének,de így...Kicsit jobbra számítottam.Johhny lenyűgöző volt,mint mindig,de dalos pacsirtának nem a legjobb,ugyhogy maradjon inkább az énekmentes szineszetnel:)

    A képvilág jó volt,a story viszont nem a legjobb,nem ismerem az eredeti musicalt,de azért az előzményeket jobban belehetett volna mutatni.Ez a durr a közepépe stilus nem túl bejövös.

    Csodalkoztam is az elején,hogy kisterembe játszották,és igen kevesen ültünk a moziba,aztán rájöttem,hogy miért.Szerintem a musicalek színpadra termettek,nem pedig mozivászonra....
  • Chanel
    #34
    elméletileg ezt a hivatalos honlapon lehet letölteni, mint plakát... az elnevezés nem tudom, hogy mit takar, nekem Adobe Acrobattal nyitja meg, ha letöltöm. esetleg ki lehetebe nyomtatni plakát mértben?
  • hen-tes
    #33
    Nekem a topik elején lévő kéne. :)
  • Chanel
    #32
    imádom ezt a filmet. és imádom ilyen formában Johnny Depp-et is.

    nem tudjátok, hogy hol lehet sweeney todd-os plakátot szerezni? mozinál már próbáltam telefonon (MOM Park), de azt mondták, hogy nem, nem , nem és nem. bár azt nem állítom, hogy egy értelmes emberi lénnyel beszéltem... a nem-en kívül szerintem túl sok szót nem tudott. vagy érdemes edetleg némi kenőpénzt felajánlani a képért?
  • hapi
    #31
    sajnos páran nem tudtak énekelni de nagyon.
    Sztem illene 1 ilyen tipusú film utám úgy kijönni a moziból hogy dúdolod az 1ik dalt. Na nálam ez nem történt meg. sztem a dalok nem voltak elég jók, egyébként a film jó volt.
  • Dragooon #30
    hát, ezen kívül már Burton-féle filmet nem láttam, de szerintem a Sweeney Todd így volt jó, ahogy megcsinálták..:)
    bár én alapból szeretem a musicaleket..
  • I.C.ram
    #29
    Nem értem, miért erőlteti Tim Burton ezeket a musical betéteket :( Szerintem teljesen tönkrebasszák a hangulatát egy ilyen filmnek.
  • alienslive
    #28
    Amint mondta, akkor abban a pillanatban nem vágytam éneklős filmre. ezért majd dvd-n kap egy második lehetőséget.
  • TomDantes
    #27
    És amibe énekelnek az nem is lehet jó?
  • alienslive
    #26
    Ott, hogy nem vágytam akkor éneklős filmre...Csak azt néztem a plakáton, hogy Dzsoni Dep játszik és elég kemény hangulatúnak tünik. Azzal a részével nem is volt bajom, csak za ének...
  • TomDantes
    #25
    Nem értem...mi ebben a rossz? szerintem nagyon jó film. Hogy lehet 20 perc után megunni?
  • Bucser
    #24
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig a 30. percben nyírják ki Sascha Baron cohen-t.:)
  • alienslive
    #23
    nekem is az volt, mert nem tudtam, hogy éneklős film. találomra vállasztottunk filmet szombaton, erre ebbe beletenyereltünk.
    20 perc után kijöttünk, nem voltunk ráhangolódva. majd dvd-n kap még egy lehetőséget a film...
  • Zillo
    #22
    en holnap nézem meg a filmet a barátommal,remélem tetszik majd mindkettőnknek.Még jó,hogy nem szinkronizálnak le egy ilyen filmet...a szinkron csak tönkreteszi az egészet.
  • NZiM
    #21
    ez kegyetlen volt... + értelemben. ajánlom mindenkinek. depp nagy művész az már tuti.
  • Dragooon #20
    tegnap láttam..
    fantasztikus egy film, nekem nagyon tetszett, csak ajánlani tudom ^^
    csütörtökön megyek, megnézem újra, úgy tűnik :D:D

    nem tudom van-e szinkronons változat, de szerintem legyen ez a film az egyik, amit megnéztek feliratosan (ez azoknak szól, akik jobban szeretik a filmeket szinkronnal)
  • hen-tes
    #19
    Sok értelme lenne úgy, alig van benne szöveg.. :D
  • Bucser
    #18
    Neked mi nem katasztrófa?
  • stargatelost
    #17
    mér fordítanák le? a Karácsonyi Lidércnyomásban is angolul mennek a dalok, a sima szövegek meg szinkronnal
  • gabr
    #16
    Én 20 percig bírtam nézni, egyszerűen katasztrófa a film!
  • hen-tes
    #15
    :D
    A szinkronról tudni valamit? Lesz? És ha igen, akkor hogy képzelik? :S Lefordítják a dalokat is?
  • Seth
    #14
    Dettó.10/10. Burton és Depp mindíg jó páros ( najó a Charlie és a csokigyár nem ment le a torkomon :D)Depp meg megkaphatná végre azt a nyavajás szobrocskát
  • TomDantes
    #13
    Én is láttam szinte hibátlan, de nem teljesen vagyis hibátlan, csak hiányoltam belőle egy olyan számot ami igazán megragadó...pedig jó volt mind azért.

    De ez csak az nyafogásom, egyébként tényleg nagyon jó film
  • Bucser
    #12
    De. 10/10-es.
  • hen-tes
    #11
    No! Nem látta senki? :o
  • Challanger
    #10
    Végre itt a trailer!!!!

    Sweeney Todd - HD trailer
  • Challanger
    #9
  • Challanger
    #8
    Most vettem észre, hogy egy hülyeséget benne hagytam:

    "A film, amelynek forgatása jövő év elején kezdődik"

    Na ezt el lehet felejteni, ugyanis már lassan be is fejezik a filmet. Bemutató kb. 5 hónap múlva.
  • Frozen Whispers
    #7
    A leírás alapján tetszik, na majd meglátjuk ^^
  • Bucser
    #6
    Állat:)

    +fav
  • Sephi
    #5
    Kurva nagy lesz!
  • hen-tes
    #4
    Akkor ebben lesznek zenés részek is? :o
  • Challanger
    #3
    Egy kis info:

    Sweeney Todd egy kitalált angol gonosztevő, akinek a története a 19. század közepe óta az angol városi folklór részét képezi. Todd borbély volt, aki ellen egy londoni bíró fiatalkorában szörnyű igazságtalanságot követett el, ezért később úgy állt bosszút a világon, hogy az üzletébe tévedő kuncsaftoknak elvágta a torkát a borotvával. A sorozatgyilkos borbélynak bűntársa is akadt Mrs. Nellie Lovett személyében, aki húsospitét árusító boltjában hasznosította a Todd által termelt tetemeket. Bár egyesek szerint a gyilkos páros valóban létezett, nincs bizonyíték rá, hogy nem a képzelet szüleményei lennének.

    1973-ban Christopher Bond színdarabot írt a történetből, majd ennek felhasználásával Stephen Sondheim musicalt írt belőle, amelynek különböző változatai nagy sikert arattak, és a legújabb jelenleg is fut a Broadwayn. Sondheim nevéhez számos filmzene és színházi dalszöveg kötődik, ő volt többek közt a West Side Story dalainak szövegírója.

    A film, amelynek forgatása jövő év elején kezdődik, Burton és Depp hatodik közös munkája lesz az Ollókezű Edward, az Ed Wood, Az Álmosvölgy legendája, a Charlie és csokigyár és A halott menyasszony után. A forgatókönyvet a filmben producerként is szerepet vállaló John Logan írta, aki a Gladiátor és az Aviátor szerzője is volt.

    IMDb
  • Challanger
    #2
  • Challanger
    #1
    Talán kicsit korai még topicot nyitni neki, hiszen karácsony körül lesz a premier, de Tim Burton/Johnny Depp rajongóként nem bírtam ellenállni.

    Valamint most akadtam rá az első plakátra is, ami szerintem nagyon jól néz ki, és valószínüleg tükrözi a film hangulatát is.