28
Heroes - The Video Game
  • Neton
    #28
    Vagy jobb is, ha nem jelenik meg. :)
  • The Protector
    #27
    ami annyit jelent h szarabb lessz vagy szar.
  • #26
    A Ubisoft lemondott a Heroes videójáték készítéséről és visszaadta a jogokat az NBC-nek. Ettől még persze lehet játék a sorozatból, csak nem a Ubisoft fogja készíteni.

    forrás:sorozatjunkie
  • #25
    2008 vége van...
    Lesz ebből valami egyáltalán?
  • drowns41
    #24
    annak nem lenne semmi értelme :D
  • light00
    #23
    Olyan valszeg aki nem szerepelt a sorozatban.
  • viktor9999
    #22
    hááttt... ez nekem nem nagyon világos... milyen ismeretlen hős??
  • moralosan
    #21
    én két verziót tudok elképzelni: xmen 3 játék szerű, karaktercserélgetős játékmenet, vagy: ismeretlen hős, de csak őt irányítjuk
  • Cat 02 #20
    hát Clairrel uncsi lehet ^^ leugrasz a pályáról de még azt is túléled :S
  • LasDen #19
    sztem egy olyan gém jó lenne, hogy GTA stílusú szabad mászkálás és a főszereplő egy a sorozatból nem ismert új hős lenne....és mondjuk vmilyen úton-módon minden szereplő előkerülne...:D
  • light00
    #18
    Mohinder választhatom?
  • Timbo
    #17
    én sylarral koponyátfűrészelni wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • spidey91
    #16
    Én meg TEddel sugarazni vagy Nathannal repkedmi
  • Pistike 007
    #15
    Én Heroval Nakamurával szeretnék már kardozni
  • spidey91
    #14
    sztem meg olyan lesz hogy Petrelli (Peter Petrelli nem Nathan) szerü fazonnal leszünk és ilyenm akcio kaladand lesz

    az akcio hogy más szuperemberekkel kell megküzdeni ilyen Syler serüekkel sztem a kaln d meg hogy valamit ki kell nyomozni meg stb ilyen über relytély

    de ez csak a z Én elkébzelésem
  • ldavid
    #13
    én azt nem értem, milyen akció játékot tudnak ebből csinálni

    abból fog állni az egész, hogy valami über erővel megáldott arccal nyomolunk, és hidegre teszünk mindenkit? nem lenne valami jó..
  • moralosan
    #12
    csatlakozom

    [de még mindig biZtos]
  • el bruja
    #11
    várom... annak ellenére, hogy nem nézem a sorozatot:) remlem igy is ki lehet majd rajta igazodni.
  • Pheaper
    #10
    csatlakozom
  • Pistike 007
    #9
    És biztos barom bonyolult is! Mert a sorozatnál ha egy részből is kimaradsz nem tudod követni.
    Várom! [Nem mintha futna a gépén]
  • dienesoft
    #8
    Hát, én bízom benne, hogy messze elkerüli majd a "Fantasztikus négyes" játékstílusát :)
  • hunbasser
    #7
    sztem jó ötlet,csak ez,h eltérnek a sorozattól,nem annyira tetszik,talán sokkal több embert megmozgatna,ha teljesen a sorozatra épülne :)

    ahh,milyen lenne már,ha megcsinálnák a Prison Breaket játékban,és mi irányíthatnánk Scofield karakterét.szvsz ezekben van ötlet :)
  • Atkamon
    #6
    Nem leheteett volna mindezt egy hszben?:D
  • Cat 02 #5
    ez is ilyen nincs net nem megy mmo vmit kell tolni lesZ :S
  • Sephi
    #4
    Bisztos tok jo lesz...
  • spidey91
    #3
  • spidey91
    #2
    A Hősök világ szerte több millió rajongót szereztek maguknak, így nem csoda, hogy az egyik legnagyobb kiadó, a Ubisoft is érdeklődik utánuk.



    A Heroes nevet ezentúl nem csak a televízióban láthatjuk majd viszont, hanem a Ubisoft játékai között is, a kiadó ugyanis minden szükséges jogot beszerzett ahhoz, hogy egy Pc-re és konzolra is érkező játékban szerepeltesse a népszerű sorozat szereplőit. Sajnos semmi konkrétumot nem árultak el, így nem tudni pontosan milyen játék készül a fejlesztők kezei alatt, de a premiert 2008-ban szeretné letudni a kiadó. A Lost játék kapcsán is hasonló a titkolózás, ám az első trailert állítólag napokon belül már láthatjuk majd a neten!



    GAMESTAR
  • spidey91
    #1
    VÉGRE!
    A Lost után itt az újabb játékverzió!


    A külső nézetes akciójáték 2008 végére várható, Xbox 360-ra, PS3 és PC-re, a munkálatokat az Ubisoft valamelyik, még nem megnevezett saját stúdiója készíti (én megint a montrealira tippelek), a munkákat a széria készítője, Tim Kring személyesen felügyeli. A játék nem kapcsolódik sem az első, sem a második évadhoz, önálló cím lesz a Hősök univerzumában. Jesse Alexander, a sorozat producere elmondta, hogy az első naptól fogva videojátékban gondolkodtak, az összes sztorit úgy írták meg, hogy azt könnyen lehessen egy játékhoz csatolni. Egyelőre sajnos csak ennyi a hír, de természetesen amint kiderülnek a részletek, megosztjuk veletek.

    PCGURU




    A Ubisoft megállapodást írt alá a Universal Pictures Digital Platforms Grouppal, mely szerint a népszerű Heroes - itthon Hősök címen futó - sorozathoz kapcsolódóan játékot készítenek. A TV-sorozat történetében hétköznapi emberek szerepelnek, akik mind rádöbbennek, hogy különleges képességük van: például repülni tudnak, esetleg időutazni, vagy telepatikus képességgel rendelkeznek. Később világossá válik számukra, hogy az ő kezükben van a világ megmentése, és ennek érdekében együtt kell működniük. A játékról egyelőre semmi információ nem derült még ki, ahogy az a Lost esetében is volt, várhatóan hónapokkal később fogunk megtudni majd többet

    PCDOME