20
  • Lemming
    #20
    Hasonló a cipő, csak én nem vettem ezt olyan viccesen.

    Mindenesetre mindenki úgy cseszi el az életét ahogy tudja.
  • Anteris
    #19
    isten bocsássa meg de sohasem csíptem ezt az ürgét. Valahogy az arcberendezése nem jön be nekem, nem tudom komolyan venni.
  • opeca
    #18
    A Jákob Lajtorjája az aztán tényleg fantasy.
    A Tortúra meg végképp:-)

    Ha nem olvasod el figyelmesen a hozzászólásokat, akkor minek válaszolsz?
  • CarajoEsp
    #17
    Mondok neked én: Jákob Lajtorjája.
    Vagy mondjuk a Tortúra, Remény rabjai.
    De biztos igazad van, ez mind gáz, élljen a Willow:)
  • opeca
    #16
    Miért, mi a bajod a Gyűrűk Urának karaktereivel?

    "Stílustól függetlenül egy filmnek azért kellene, hogy minőséget nyújtson, ahhoz, hogy "jó"-nak lehessen hívni."

    Miféle minőségre gondolsz?
    Mondj, egy szerinted minőségi filmet.
  • NEXUS6
    #15
    Szal ez egy vígjáték lesz? Hmmm...

    Bár én is hatalmasat röhögtem amikor kiderült, hogy az exem is egy ilyen apókáért hagyott el;)))

    Hát ugye a női lélek...
  • JeD
    #14
    "És egy jó fantasyhoz nem kell más, mint a látvány és a karakterek jó kidolgozása."

    Jézus, ezek csak úgy bevillannak neked? Vagy hosszasabb elmélkedést igényel egy ilyen ökörség kitalálása?!
    Stílustól függetlenül egy filmnek azért kellene, hogy minőséget nyújtson, ahhoz, hogy "jó"-nak lehessen hívni. A látvány önmagában messze nem elég. És ha a karakterek kidolgozásához a Gyűrűk Urát említed, mint mintát, háááát...
  • opeca
    #13
    "Mégis, hogy gondoltad, hogy igy hipp-hopp leszögezed, hogy ilyen filmekre nincs szükség?"

    Nagyon egyszerű :-)
    Meri kell nagyokat mondani!

    "Több süti akciófilmre, amiben klisé-klisé hátán és 10 perc után túlhorkolja az ember a legnagyobb robbanásokat is?
    Vagy esetleg még több tinikomédia kellene? Amiben (hogy-hogy nem) klisé-klisé hátán? Kiváncsian várom, hogy mégis mi az a filmstílus amire szerinted szükség lenne?"

    Nem, de Te is tudhatod, nem erre gondoltam. Hozzászólásaim egyikéből sem lehetne erre következtetni.

    Egyébként, ebbne a filmben mi lesz az a nagy egyediség, frenetikum, ami miatt überelni fogja a huszadrangú tinikomédiákat?

    "A fantasy csak a HP és GYU óta vonz bárkit is, elöttük a kutya sem nézte a fantasy filmeket (nem véletlenül..10-ből 11 überszar volt..."

    Egyrészt nem baj, a lényeg, hogy az emberek rájöttek, egy jó fantasy igazán üdítő szórakozást nyújt, teljesne ki lehet kapcsolni a valóságot, másfelől a kijelentésed nem állja meg a helyét.

    Én emlékszem, már a Willow idején is tömve volt az Uránia.
    A Gyűrük Ura pedig igazi "blockbuster" volt. Pedig valljuk be, a történet maga nem volt nagy szám, de a látvány, a karakterek kidolgozttsága bizony kasszasikernek bizonyult.
    És egy jó fantasyhoz nem kell más, mint a látvány és a karakterek jó kidolgozása.
    Ha esetleg még egy jó kis történet is párosul ezekhez, az már a tökéletes is.


  • opeca
    #12
    Hát megmondtad, az biztos :-)
  • opeca
    #11
    Pont az ellenkezőjét állítottam!
    Mármint, hogy 3 ilyen Blikket össze kéne gyúrni és kijönne egy nívósabb újság!

    a Radio Flyer jó film volt - ifjúsági film, ami ritka manapság -, de sajnos egy évtizedben, egyszer lehet megnézni, mert sem mozgalmasnak, sem látványosnak nem nevezhető.

    Márpedig engem a mozi szórakoztasson!
  • cateran
    #10
    Kinyilatkoztatás vége! Térjetek haza békével!
    Mégis, hogy gondoltad, hogy igy hipp-hopp leszögezed, hogy ilyen filmekre nincs szükség? Mégis milyenekre lenne szükség? Több süti akciófilmre, amiben klisé-klisé hátán és 10 perc után túlhorkolja az ember a legnagyobb robbanásokat is?
    Vagy esetleg még több tinikomédia kellene? Amiben (hogy-hogy nem) klisé-klisé hátán? Kiváncsian várom, hogy mégis mi az a filmstílus amire szerinted szükség lenne?
    (szerintem még több Dilisek Vacsorája kaliberü vígjáték kellene:DD)
    A fantasy csak a HP és GYU óta vonz bárkit is, elöttük a kutya sem nézte a fantasy filmeket (nem véletlenül..10-ből 11 überszar volt...)
  • AljasGetto
    #9
    Még egy tipp:
    -4 egyikük végelgyengülésben kimúlik (lehet tippelni, ki)

    (Amúgy bocccs, semmi bajom sem a szereplőkkel, sem a filmmel, főleg, hogy nem is láttam...)
  • Tusy
    #8
    - megmondaná valaki miről szól a film? Mert ez az egy számomra nem derült ki a cikkből, és gondolom nem akkora a történet, hogy valami nagy poén le lenne lőve
    tippjeim:
    -1 összejönnek és holtodiglan
    -2 összejönnek de szétmennek
    -3 majdnem összejönnek de inkábbb mégsem
  • echo
    #7
    lol. és ennyierővel minek az olyan újságok mint pl a népszabi, mert egy blikket jóval olcsóbb előállítani és többen is veszik. talán mert nem csak gyerekek és infantilis felnőttek vannak. bár persze tény hogy ezek vannak többségben.
  • Laslow
    #6
    Mi az, hogy ilyen filmekre mi szükség? Az első film az utóbbi 1-2 hónapban, ami felkeltette az érdeklődésemet! (Ettől még lehet csalódás, ha megnézem végül, de akkor is...)
  • Inquisitor
    #5
    Hát tudja fene egy jó drámát (pl. Radio Flyer) nem adnék az elmúlt években kiadott összes Fantasy filmért (talán csak a Gyűrűk Ura kivétel, de az is csak azért, mert a nyersanyag is jó volt és szvvel készült.)
  • avman
    #4
    és igenn, mucsaröcsögéről, európa hóna alól már megint megmonták a frankótutit.
  • opeca
    #3
    "Ja, aki meg már elmúlt tizenéves, az ne nézzen filmeket. Vazze, ilyen véleményt... :("

    Nem a szegregációról van szó, hanem arról, hogy ilyen filmeket teljesen felesleges készíteni.
    A tizenéves mást néz, az idősebbnek pedig nívósabb művet is lehetne készíteni.
    Már elnézést a rendezőtől, az írótól, az egész stábtól.
  • rgranc
    #2
    Ja, aki meg már elmúlt tizenéves, az ne nézzen filmeket. Vazze, ilyen véleményt... :(
  • opeca
    #1
    Ilyen filmekre mi szükség van?
    Három ehhez hasonlóból megvan egy középkategóriás fantasy, ami valószínűleg szélesebb kört vonzana és maradandóbb is lenne.