152
  • CSOki444
    #32
    kösz :)
    nem akarom megvenni :)
    olyan hely kell ahonnan leszedhetem...
  • Olcsi2
    #31
    http://www.game.co.uk/ViewProduct.aspx?cat=11294&mid=326895

    itt van belole egy
  • CSOki444
    #30
    Ha vki megtalálta a 3 lemezes változatot vhol a neten az szoljon már rám mert én eddig csak 2 éemezes verziot láttam .
  • CSOki444
    #29
    télleg kintvan! :D
  • 12346
    #28
    és télleg nem találja ezt a topikszörcsögő...:c
  • Szeszmester
    #27
    Kijött, 20 giga.
    Leszedte már vki?
  • Atkamon
    #26
    hát nem igazán lett csúcstéma
    kthxbai
  • jaszy
    #25
    :)
  • CSOki444
    #24
    ...
  • CSOki444
    #23
    mivan nem ir senki:D
    na majd ha kijön a játék akkor indul be az én kis topicom :)
    léci ne töröljétek már csak 1 honap és csucstéma lesz
  • CSOki444
    #22
    Akkor ha ilyen könnyü lesza normál akkor lehet h hard-ban fogom végigtolni:)
  • Olcsi2
    #21
    A japo verzioban alapbol csak egy nehezseg volt. Az lesz az EUsban a normal. Halal es tapolas nelkul toltam vegig, az eddigi legegyszerubb rpg volt, amivel valaha is jatszottam. Mikor a vegen par acsivmentert elkezdtem feltapolni a sarkanyokat is, akkor nekialltam az osszes side-questnek is es a jatek legerosebb boss-ait is asszem talan egy halallal gyurtem le. Akkor is csak azert mert rossz sarkanyt classt tettem Shu-ra meg a kalozcsajra. A hard modot nem probaltam, mert a japo verzio hard modhoz le kell egy update-t tolteni ami glitch-eli a mecha shhoting acsivmenteket, de ennel tenyleg csak nehezebb lehet...

    A demo lehet, azert tunik neha talan neheznek, mert a karakterek/sarkanyok valszinu alul vannak fejlesztve. Vagy esetleg beraktak a legnehezebb palyat (Nene's Fortress vagy a vege fele valamelyiket)
  • CSOki444
    #20
    most nézem végig az ebböl készült animét... nem rossz
    a játékban 5 föszereplö van az animében pedig eddig 6 és 14 résznél tartok
  • CSOki444
    #19
    na ezt nem vágom!
    egyes helyeken (internet) azt irják hogy a játék normál és hard modban indithato el..normálban azt irják hogy kurva könnyü egy kisgyerek is megcsinálja
    ...hardban pedig kurva nehéz alig lehet megcsinálni egy tapasztalt játékosnak is!!!
    most viszont azt olvastam az 576konzolban hogy simán nehéz tápos a játék:S:S
    na most akkor mivan?
  • Szeszmester
    #18
    Nekem betöltődött, elég szórakoztató. A harcokkal nem érdemes szarakodni, sok időt visznek el az 1 órás limitből, érdemes elrohanni a lények mellett (ládákat sem kell nyitogatni).
    Az első szint végén le kell gyűrni egy 4 fős bandát, az egyiknek vmi magyar neve van, mind1. A következő szint ugyanaz, ott egy nagy robotot kell legyűrni, aranyos. A harmadik szint végén már relatíve sokat látunk a sztoriból, van egy kis gombnyomogatós szösszenet, alig bírtam emgcsinálni, aztán talán a játék főbossát kell legyűrni. Asszem őt is lecsaptam, de ekkor járt le az 1 órás limit, többször nem próbáltam.

    Az erdős pályán 2szer is elhaltam, az egyiket elbénáztam, a másik alkalommal nekimentem vmi hidrának, aki kővé változtatta az egész csapatot. Itt meguntam.

    Egyébként várom a teljeset, a demó alapján elég ígéretesnek tűnik.
  • ToCsEk
    #17
    Kár, hogy nem jön pc-re.
  • CSOki444
    #16
    JA meg mondjuk a demo verzioban két pálya van!! 60 percesek tehát limites
    az elsö a RUINS
    a második pedig edrös pálya!

    azért irtam hogy Ruins mert nekem azt nem töltötte be..más is volt igy ezzel?
  • CSOki444
    #15
    nekem is volt ilyen bug szerüség de kb 1 perc után én sorra kerültem ..utána kinyirtam a dögöt!
  • CSOki444
    #14
    kösz hogy kisegitettél :)
  • Szeszmester
    #13
    Asszem egy ideje már elérhető olyan verzió, amiben a hangok koreaiak, de a feliratok már angolok. Mind1, én megvárom a PALt.

    A játék xbox360 gépekre jelenik meg, a Final Fantasyk versenytársának szánták. Szép, de kissé gyerekes képi világ jellemzi, legalábbis a demóban először ez tűnt fel. A rendszer biztos nagyon összetett, rengeteg dolgot lehet állítgatni és pakolgatni, a demóban ezzel nem foglalkoztam, így is elég táp karaktereket kaptunk.

    A harc egy kicsit érdekes. Kiválasztod, hogy adott karakter mit hajtson végre, majd egy csúszkán egy csík elkezd ide-oda ugrálni: ezzel töltődik fel a cselekvés ereje. Ha a piros mezőben kaőpod el, akkor a legerősebb. De minnél tovább töltődik, annál később tudja a karakter ezt végrehajtani. Lehet taktikázni, h mondjuk még az ellenél lépése előtt sütöm el a varázslatot, de megpróbálom maxra tölteni pl.
    Itt van az a momentum, amit nem értek. Egyik csata során az ellenfél csak a legalapabb támadását, feltételezem a legkisebb töltöttséggel használta. És mindig ő támadott, a karaktereim nem is kerültek sorra. Bár lassan, de biztosan lecsapta az egész partim, az embereim meg sem bírtak mozdulni. Ez bug?
  • Ewergo
    #12
    OK ok! csak ha már erröl a progirol akarsz véleményeket, (gondolo ezért hoztad létre a topit), akkor irnod kéne valami tulajdonságot is róla...hogy neked pl. miért tetszik vagy nem tetszik vagy valamit amire szivesen reagál az embör. :)
  • CSOki444
    #11
    ha nem teccik h va nien topic akkor szoljatok a mod.nak h törölje a gecibe ennyi oszt irjatok máshova a játékrol ........
    szarom le csak nekem bejött a demo ezért gondoltam h legyen ..
  • CSOki444
    #10
    akkor igy jo : Megnyitottam ezt Blue Dragon
  • CSOki444
    #9
    kabbe ! :)
  • Qwerty4
    #8
    de hol van a többi amit megnyitottál? talán törölték?
  • gyuri12
    #7
    :D
  • blackgamer
    #6
    torrent site?
  • cicai
    #5
    LOL
  • Vdanosss
    #4
    gyökér
  • Shadow_THH
    #3
    igy van ezt is megnyitottad


    gtfo
  • CSOki444
    #2
    a játék aszem aug. 24 jön ki palos verzioban nemde
  • CSOki444
    #1
    Na akkor ezt is megnyitottam...