152
  • shu
    #152
    el indítottam saját blogom na és írom a magyar végigjátszást: http://bluedragonfan.freeblog.hu/
  • andicsa
    #151
    Néhány doboz körül fekete pajzs van. Annak a kinyítóját hol lehet megtalálni?
  • Seth
    #150
    Ezzel mi a rákot keresel itt?
  • fityusz
    #149
    [URL=http://www.kephost.com/][/URL
  • fityusz
    #148
    [img=http://www.kephost.com/images3/u3y9oek1ko3kt53yvcgc_tn.jpg]
  • sparda
    #147
    hello hol talátadmeg mert én nemtudom hogy holvan
  • sparda
    #146
    sziasztok! holtalálhatom azt a 5 sárkányt amiért jutalomjár.
  • shu
    #145
    http://www.youtube.com/watch?v=tjL9tWfxNfI&feature=player_embedded
  • Gabe19
    #144
    Sziasztok! Egy kérdés: Ezt a King Poo szörnyet hogy kell elintézni? Már mindent maxra kifejlesztettem a karaktereim is 99 szinten vannak, de még meghalok:S van valakinek stratégiája hogy lehetne legyőzni? Ja és hard-on viszem a gamét Előre is köszönöm a válaszokat
  • Emcsy
    #143
    Magyarul a végigjátszása megvan valakinek?
    Akinek igen, küldje el erre a címre:[email protected]

    Thanks.....
  • Caine
    #142
    Sikerült véletlenül kinyírnom a Gold Mecha Robo-t egy field barrierrel
  • Szeszmester
    #141
    Nem tudom, próbáld meg víz alapú varázslatokkal támadni.
  • andicsa
    #140
    és egyépként valahol mutatja az életétt
  • andicsa
    #139
    Flamboyant Dinoram
  • Szeszmester
    #138
    Mi a szörny neve?
  • andicsa
    #137
    De mi az?
  • Szeszmester
    #136
    Első sárkány? A Land Shark? Van egy érzékeny pontja, azt kell támadni.
  • andicsa
    #135
    az elején vagyok az első sárkánynál ami mindig újra tölti az életétt hogy kell legyőzni???
  • Kandurex
    #134

    "Egy update keretein belül új játékmódok váltak elérhetővé a Blue Dragonban. Az új módozatok segítségével komolyabb kihívásokra számíthatunk - három variációban.

    Sokan kritizálták a játékot amiatt, hogy túl könnyű, a remek harcrendszer pedig kihasználatlan marad a normál játékmódban, talán ők örülnek majd a most bekerült új játékmódokba, a Hard (a komolyabb kihívásra vágyóknak), az Plus Game (az újrakezdőknek) és az Impossible Game (50-es feletti csapatoknak) tovább növelheti a játék szavatosságát. A letöltés természetesen ingyenes."
  • Szeszmester
    #133
    Kijött vmi frissítés, új nehézségi fokokkal.
    Annyira nem jó játék, h újra végigvigyem.
  • Szeszmester
    #132
    Igazad van.
  • Seth
    #131
    Én meg azt mondom inkább ne. Ha még sosem próbáltál ilyen stílusú játékot, ráadásul az angol sem megy,akkor nagyon unalmas lesz
  • Szeszmester
    #130
    Nyugodtan próbáld meg, egyáltalán nem rossz játék, de a közelébe sem ér a legjobbaknak. Ha rám hallgatsz, inkább Final Fantasy VII.
  • nasum
    #129
    Hello! Erdeklodnek, hogy valaki aki soha eleteben nem ajtszott hasonlo jatekkal vagyis en hogyan boldogulna vele konyha angolal? Masik van e valakinek elado eredeti peldanya kezikonzyvel stb REALIS aron nem akarom lewarezolni de MM be pont ma neztem 12,5K. A valaszokat elore is koszonom.
  • carterx
    #128
    Na végigvittem én is.
    Fasza kis játék volt,81 óra játékidő.

    Köszi a segítségeket Mester!!

    Üdv
  • carterx
    #127
    ez jó,eddig is idejártam fejlesztgetni,eszméletlen sok robotot kihívhatok egyszerre.
    ott van boss is?
    voltam abba körbe körbe járó épületbe is,de minden maradt a régiben.
    ezekszerint nem nyírtam ki a főnököt?
    Na majd holnap ránézek arra is.

    Thx Üdv Mester!!
  • Szeszmester
    #126
    Aha, a térkép északi részén, a havas területen.
    Köröz körbe-körbe egy épület és dobálja a kis droidokat (ha még nem pusztítottad el a boost).
    Ott tegyél magadra egy field barriert és rohangálj körbe-körbe. Ha elfogy az mp, töltsd fel vmi tárggyal.
  • carterx
    #125
    Na azt 1 másodpercre nem tettem fel senkinek egyszer se.
    55 LV. szinten vannak a karaktereim 66 óránál tartok.
    Akkor most 1 hétig fejleszgetek mindenkinek egy ilyen képességet.
    Tudsz valami jó fejlesztő helyet?

    Üdv
  • Szeszmester
    #124
    Fejleszteni kell a karaktereket, van egy oylan ág, h General (ahol lehet választani neki foglalkozást, harcos, varázsló stb.)
    Azt a képességet kb 18. szintig érdemes felvinni mindenkinek, így használhat több képességet ill. spéci tárgyakat.

    De a nyakláncok meg gyűrűk is tudnak ilyeneket, vhol alul kiírja, h mi a különleges képességük, talán van ilyened.
  • carterx
    #123
    azt a 2 stone shoes-t nem tudom feltenni senkinek accesorieben.
    ott csak karperec-gyűrű-nyaklánc-fülbevaló pakolható fel nekik.
    fingom sincs hogy kell,pedig lassan vége a játéknak.

    Mester segíts plz.

    thx
  • carterx
    #122
    na megvattem a cuccot a semmiér az öregtöl Jibralban.
    de az nemtudom mire jó,sztem felesleges cucc.
    a kövé változtatás ellen a stone shoes lenne jó asszem de abból csak 2 van.de azt nem lehet venni sztem.
  • zsolt2800
    #121
    Nincs valakinek véletlenül eladó Blue dragonja?
  • carterx
    #120
    Ok asszem tudom,nemrég jártam arra.Ma már nem de holnap meglesem.

    Addig is köszi!!

    üdv
  • Szeszmester
    #119
    Nem emlékszem a nevére. Ahol a királlyal találkozol. Az a nagy vár.
  • carterx
    #118
    semmi olyan cuccom nincs ami a petrify ellen jó lenne,basszus.
    melyik a főváros cimbi??

    thx
  • Szeszmester
    #117
    Black device?

    Az a fa nem volt nehéz. Adj az embereidre olyan tárgyakat, ami megakadályozza, h kővé változzanak. Kb 300 semmiért a fővárosban kapsz vmi ilyesmit. A fát tűzzel támadd.
  • carterx
    #116
    Na azt már nem tudom volt e olyan.Hogy néz ki a boss?ha esetleg még emléxel rá,vagy mi a neve a tárgynak amit ad ha kinyírom,megnézném itemben.
    Most azzal a fával kinlódok valahol délkeleten ami egy ládát őriz,de képtelen vagyok kivágni.Álandóan kővé változtat mindenkit,stb.
    Neked sikerült valahogy?
    Vagy másnak?

    Üdv
  • Szeszmester
    #115
    A legalsó szinten van egy boss és ha lecsapod, megszerzed a fekete falakat nyitó eszközt.
  • musha
    #114
    szerintem készíts egy újabb biztonsági másolatot, mert ez tuti nem gyári probléma...
  • Samballah
    #113
    sziasztok a robotok városában ahova a laser fieldröl behivnak, ha aktiválom a warp device-t nem tudok mozdulni(lefagy) csak a kamerát tudom mozgatni,és a háttér is"él" robotok jönnek mennek stb. amint aktiválom azt a teleportot.szal viszatöltöttem mentést és kihagytam a dolgot és most ott ahol most tartok a 2.discen, underground river nevü helyen, ahol egy nagy kapu előtt megint belebotlok Toripo-ba felfedezőbe, megveszek töle annyi enchantot amennyit bírok, majd belépek a kapun és kifagy a game, de itt teljesen megáll minden... loading közben. Közületek valakinek volt ilyen ??!! :(((