46
  • avman
    #6
    paliknak sikerült 3 év alatt leszoktatnia a forma 1-ről. úgyhogy jó ideje nem nézem.
  • 505thZajcev[PT]
    #5
    A palik is visitott, amikor a vegen Massa, es Alonso csatazott.... :P
  • pauly
    #4
    "A másik, hogy úgy visít mint egy vásári malac,"-az Gyula,nem Palik
  • immovable
    #3
    Igen lehet, hogy a román kommentátorhoz képest érdekes a palik (direkt kisbetűvel) de az ahogy nagyképüsködik és alázza a mellette ülő kommentárt az nem semmi, én már rég meghúztam volna a fejét a betonon. A másik, hogy úgy visít mint egy vásári malac, a forma 1-hez meg annyi köze van, mint Mariska néninek a Btk-hoz.
    A reklám meg ok, hogy abból élnek, de atom nagy pofátlanság ilyet csinálni (fele/fele képernyő egy élő műsorban). Még szerencse, hogy netről le lehet szedni más közvetítésében is.
  • TommyC
    #2
    Szerintem Palik jó a maga módján, akkor még nem hallottatok unalmas kommentátort,nézzetek meg a román csatornán egy futamot/persze kevesen értenek/, el lehet aludni...

    az tényleg nagy gáz hogy ketté osztják a képernyőt, engem is nagyon zavar, anno a német RTL-nél is volt ilyen, de még mindig hobb ha Full Screen-es perces reklámok mennének....
    dehát a reklámok által él meg a csatorna, és abban azidőpontban biztos sokat kaszálnak azzal a reklámmal...
    ami még engem is nagyon idegesít, az a "magazin" alatt ami megy reklámok, minden egyyes jelenet előtt és után bevágják a hülységeiket,nameg az a játék....blehh
    dehát ezek is csak reklámok, mint az is amelyik neked nem tetszik...
  • immovable
    #1
    "öretlen népszerűségnek örvendő Palik László" - no comment aki ezt a langyos félkegyelműt szereti meg is érdemli!
    Amúgy, meg egy szégyen mindegyik közvetítés, élő futam, elfelezik a képernyőt és közben megy a reklám. Éljen a vadkapitalizmus!