47
Tapasztalatok....
  • Victor1103
    #47
    Hali!

    Én most a Jack La Lanne-es gyümölcscentrifuga megvásárlásának a gondolatára cuppantam rá nagyon, na de ennyire ne rohanjuk fejjel a falnak. Hallottam már róla 1-2 jót, de nem árt még egy két extra infó vele kapcsolatba.

    Valakinek van-e ilyene-e?:D Jó? Nem jó? Fugázik rendesen vagy csak extra takarítani valót csinál a konyhába? Ami a legfontosabb hogy az élettartama a pengéknek mennyire tartós? 100 használat után is aprít mint a kisangyal vagy egy lédús gyümölcstől is kifullad már?
  • jimySz
    #46
    TopShop-os weblapgyűjtemény, fórumok, termékek, vélemények:
    http://topshop.uhh.hu/
  • Yoda001
    #45
    jah hát igen :D
  • Harly18
    #44
    Ha a TOP10-be kerül egy topic, általában akkor indul meg nagyon, mert sokan nem tudnak róla, hogy van ilyen...
  • Harly18
    #43
    Hát van ilyen...:)
  • Yoda001
    #42
    pedig "eleinte olyan jól ment"
  • Harly18
    #41
    ki :)
  • Yoda001
    #40
    kihalt a topic -.-
  • stream man
    #39
    3
  • Yoda001
    #38
    na már tököm tele van :D mindennap bekapcsolom a tv-t (föleg reggel) aztán ugymarad.. és minden egyes áldott nap ugyanaz a reklám és a szövegjük.. hát hihetetlen -.-' és szinte minden csatornán ez van (legalább 2)
  • Harly18
    #37
    Számomra az a színdarab a legszánalmasabb, mikor a két "műsorvezető" nem tudom, minek mondani őket elbeszélgetnek egymással, kérdezgetik egymást, hogy mit is tud ez meg az, miközben mindketten baromi jól tudják a választ és ez olyan szánalmas, meg tényleg ez a szájukba adott szöveg is, de az álítólagos vásárlók is annyira betanult szöveget mondanak. Ez kb olyan, mint mikor régen volt mosópor reklám és házhoz mentek és a háziasszony a hangsúly teljes hiányával dicsérte a mosóport. Ez is azt mutatja, hogy a szájába volt adva minden szó, pedig ha tényleg nem kamu volt, akkor ő is biztos ki bírta volna nyögni élethűen, hogy de szuper ez a mosópor....Szóval a reklámok is baromi gagyik ezzel a műsorral egyetemben. Már ezért sem biztat a műsor, hogy vegyek bármit is...
  • Yoda001
    #36
    ja meg az se semmi hogy ki irják miért jo és látszik hogy a szájukba rágták mit mondjanak.. szoval direkt kiemelik azt amit ki is irnak
  • Yoda001
    #35
    :DD
  • Harly18
    #34
    Ja, én is ezt kérdezem. Most tetszett, mikor varrógépet mutattak be. Megjegyzik, hogy milyen halk, közben meg alig érteni amit mondanak. :)
  • Yoda001
    #33
    érdekes. itt a retek klubbon van ez a top shop, ott volt ez a rigyuszt feszt fászt tabletta amitöl gyorsan lefygosz.. na akkor kiirták, www.rff.hu (sry ha ez reklámnak szémit...) és ha megnézed akkor mit kapsz? nem jelenithetö meg mert tiltott.. erröl ennyit.. meg miért is van olyan sok kövér ember ha annyira használ ez a tabletta?
  • Harly18
    #32
    De ha mindkettőnél ugyan az a logó? Nem emlékszem, hogy az volt-e, de mindkettőné úgy írták, hogy az az eredeti...
  • passatgt
    #31
    ws teleshop az eredeti sztem
  • Harly18
    #30
    Én azt furcsáltam mindig, hogy a tv-ben és a tv újdág hátoldalán ugyan az a tv shop volt mégis minden terméknek picit más neve volt, csak 1-2 betű különbözött. Azt meg hangsúlyozzák, hogy a hamisitványoknak ne dőljön be senki. De akkor melyik hamisitvány és melyik az igazi?
  • Z
    #29
    Jah, nekem volt. VHS kazetta belefér a zsebébe, jó meleg prémgallér, stb...A külső borítása olyan vékony volt, hogy egyszer egy kicsit beleakadt valami, és végighasította az egészet...kuka.

    Aztán volt az abflex. Szegény apám azt hitte, hogy attól majd neki is kockahasa lesz...aztán volt a keret, amibe be kellett feküdni, meg az x fajta hasprés, stb. Egyik se használt.

    Aztán jöttek a kényelmes megoldások, mikor csak elemet kell benne cserélni, és fel kell erősíteni a hasra...hát azok sem használtak.

    Viszont én az a térdre helyezhető mágnespántot talán még kipróbálnám. Mert az én térdemet semmi sem tudta eddig helyrehozni.
  • passatgt
    #28
    nekünk is van, ugyan az, csak német, és kb 90-be vették apámék, amikor kintvoltak keresztapámnál németeknél(állítólag én is ott voltam)

    és még mindig megvan, nem az a telesoppos, hanem rendes német cucc:)
  • Attila8805
    #27
    Nekünk is van és ku*va jó.
    Anyámnak olyan simán levitte az ujjhegyét hogy csak na:D
    Szerintem megéri az árát.
  • passatgt
    #26
    v-gyalu?
    csúszásmentes szilikon talpazat?
    világraszóló egyedülálló világszenzáció?:D
  • armageddon666
    #25
    Nekem anyám mesélte hogy keresztanyám vett ilyen V-nemtommit és nagyon jó volt :D
  • passatgt
    #24
    nekem van gépbe egy kínai 10cm-es antenna, usb-s, és gyönyürűen bejönnek rajta az antennán fogható csatornák, ebayről rendeltem, 5-6$ volt már nem emlékszem, +15$ a postaköltség:)
  • Dzsini
    #23
    ami meglepően jól működik, a földi adókat jobban elcsípi, mint a sima légantennák
  • schrank
    #22
    és a mindentvevő csodaantenna
  • uv
    #21
    A vén fülbevalós buzmó egyébként a WS Teleshop cuccokat nyomja. Egyik haverom ott a főgóré és tiszta hisztis lesz ha TVSoppozom a kacatárudát.
  • macleod2005
    #20
    Jah igen, azt a vizes szűrős porszívót meg ne vegyétek, mert azon kívül hogy tisztítja is a levegőt meg megvéd az alergiától, semmire nem jó. Porszívózásra pedig végképp nem, 2 emeletes házat nem sikerült kitakarítani mert leégett a motor (vagy vizes lett nem tom, nem voltunk még teljesen józanok). Port azt egyáltalán nem szívja, patogatott kukoricát sem. Gáz nem lett belőle mert kifizettük a tulajnak, takarítást meg a szomszédból kölcsönzött Eta 2000 essel oldottuk meg, Na az bírja a terhelést és szív is....
  • Dzsini
    #19
    a híres "bombáddzó dzseki" ami tűzálló meg minden :)
  • macleod2005
    #18
    He legközelebb TVshop ot néztek, akkor figyeljétek meg hogy, amikor szemüveges fülbevalós tvshopból meggazdagodott öreg bácsi valamelyik darálóval, turmixal, teflonsütővel vagy vasalóval főz valamit, és mondja a göndör, feketehajú csajnak hogy kostólja meg akkor miután a csaj beletette a kanalat, utána van egy vágás, és sosem látod hogy az "ételt" a szájába veszi... Utána meg persze "mmmmmmmmm milyen finom és egészséges"
  • Met
    #17
    Az ős "tvshop" a tv újság hátulján a hirdetés volt. Biztos emlékeztek rá, pilóta dzseki, eredeti nagyon jó bőrnek kinéző stb. ahha, egy gagyi barna dzseki volt sokna bekajálták mert egy csomóan hordták :DDD volt valakinek?
  • Blackstickman
    #16
    Egyszer kértem egy (nem tudom hogy ti mennyire ismeritek, ez egy daráló, örló, turmix, stb egyben)Magic Bullet-et. Amikor kibontottam, ki kellett mosnom, mert tiszta sár volt(valószínileg az elöző elégedetlen vásárló visszaküldte, és aztán meg elküldték nekem).... Nem birtam vele darálni mert fönn maradt a kaja a tetején.... Azt mondták a reklámba, hogy csendes, eközben nagyon hangos volt, és még sorolhatnám..... Végül visszaküldtük a boltba. Ennyit a top shoprólXD
  • schrank
    #15
    30cm-es és fehér ? lehet hogy nem is azt rendeltetek aminek hittétek
  • gettobuxa
    #14
    késkészlet, jah :D
    a lexarabb kés is elvág mindent, ha jól kiélezed :)
  • passatgt
    #13
    mi szintén a tvujság hátuljáról rendeltünk hősugárzót, de ott a képen oylan szögbe volt lefotózva, mintha 1 m magas lenne, és fekete.

    Ehelyett kaptunk kb 30 centis fehéret:)
  • Yoda001
    #12
    hm. ez érdekel engem is /+fav :D
  • Harly18
    #11
    Én azt birom, mikor pl.: fogfehéritó cuccot reklámoznak, hogy cak 9990,- forint és egy-két hét és vakitó fogai lesznek az embernek, meg hogy fogorvosok találták ki (duma habbal), közben meg 10 fogorvosból 10 állitja, hogy ezek semmit sem érnek. Akkor a műsorban lévő fogorvos is kamu? Ő is megkapta a lóvéját és közben meg egy utcaseprő mondjuk?
    Konyhagépek, meg hasonlük tényleg lehetnek jók, de a legtöbb dolog olyan, amit rá lehet fogni mindenre, ha nem működik. Pl.: fogyitabletta. Beveszed és fogysz 30 kilót? Ha ez ilyen egyszerű, akkor mért van annyi kövér ember? Itt meg ezer kifogást találhatnak, miért nem veszik vissza a terméket....
  • Lacee
    #10
    nem szabad bedőlni nekik, de egy-két dolog, pl a késkészlet tényleg jó.
  • akyyy
    #9
    anno tvujság hátulján szokott lenni iyeln tvshop vagy mit reklámoldal...

    onnan rendelünk iylen darálót meg turmixgépet... a turmixot jó ritkán ha hasnzáljjuk:D

    viszont a daráló az valóban jó. darálja amákot húst, nem kell szenvedni mire ezeket ledarálod, hanem csak beleöntöd osztjóvan:D

    bár ha jól tudom ez a turmixgép ugyanaz, csak a teteje van levéve XDDDDDDDDD



  • minigirl
    #8
    jááájj! én a délelőtt folyamán már be sem merem kpcsolni a tévét, mert nagyon tud idegesíteni, hogy 5000x elmondják ugyanazt... :S