52
Mindent a Wordpress-ről
  • MM2
    #12
    HELP!
    Fatal error: Call to undefined function: wp() in /disk/raid1/i/g/ignitiongame/blog/wp-blog-header.php on line 27
    feltöltöttem rendesen FREEWEB-re! fel is telepítettem, de ezt nem értem, pedig mennie kéne...
  • DoctorJohnson
    #11
    na közben kiderült, hogy nem a style.css-ben kell ezzel matanom, hanem a header.php-ban, szal no para :D
  • DoctorJohnson
    #10
    CSS guruk!
    abban tudtok segíteni, hogy a style.css-be milyen sorokat kell beírnom, hogy a következők történjenek?

    - a lenti ábrán látható az a gyűrű, abba szeretném beletenni a site logóját (nyilván egy "home" linkkel lenne célszerű. meg-e oldható ez-e?
    - ugyan ez a helyzet a fehér téglalappal, oda majd egy hirdetés jönne, azt hogy oldom meg?

    azt nem tudom tehát, hogy egy meglévő képre hogyan teszek rá új képet
    Ha tudtok segíteni, azt megköszönném!
  • MM2
    #9
    Doctor Jhonson: Köszi!
    Lullaby: Nem feltétlenül.
    Extra.hu -n van blog szolgáltatás. Az is Wordpressel működik. Sz.tem nagyon jó. Csak nem minden szolgáltatón megy. Nem mondom meg hol csak priviben.
  • Lullaby
    #8
    ahhoz jól kell tudni a css-t (:
  • DoctorJohnson
    #7
    wordpress letölt
  • MM2
    #6
    sziasztok!
    honnan lehet letölteni?
  • DoctorJohnson
    #5
    na ilyenre szeretném csinálni (sematikus ábra)



    és a lényeg, hogy a függőlegesen lefele nyúló cucc ne legyen hosszabb attól ahogy egyre több post érkezik az oldalra (most megcsináltam és csak így működik sajna)
  • DoctorJohnson
    #4
    azt szeretném most megcsinálni, hogy a függőleges menü alatt lenne egy textúra, de ezt nem akarom, hogy ismételje. márpedig ha átalakítom a leszedett skin-t, akkor azt a részét folyamatosan ismétli a motor.
    nemtom vágjátok-e. nem szeretném, hogy ismételje azt a textúrát, viszont azon a textúrán már megjelennének a postok.
  • Lullaby
    #3
    szerezz be egy szkint aminek nem bonyolult a kódja és azt módosítgatsd. én is azt csináltam (:
  • Vaxi
    #2
    sztem tölts hozzá skineket, és azokat próbáld meg alakítgatni!
  • DoctorJohnson
    #1
    üdv!
    szeretném az oldalamat ezzel a motorral megcsinálni, de nem tudom hogy kezdjek hozzá.
    a motor már felvan telepítve, viszont ami nehézséget jelent, az az, hogy a látványtervet ráhúzzam valamelyik skinre.
    szívesen vennék némi tanácsot, hogy érdemes hozzákezdeni a blog tuningolásához, grafikai felturbózáshoz? valamelyik egyéb skin-t módosítsak, amelyik felépítése leginkább hasonlít a tervezetthez, vagy jobban járok ha az alap WP skin-t módosítgatom?

    kösz a helpet!