907
Tetszik, nem tetszik, vélemény, stb ... képet is lehet mutatni :)
  • Teppik Amon
    #747
    Igen, ő az, Fábri sóban volt nem oly rég.
  • ivan924
    #746
    Ki ő? Tudja valaki? Osvárt Andreára tippelek.
  • ivan924
    #745


    Gemma Atkinson
    [nem, nem Rowan Atkinson az apuka (az ő lányát Lily-nek hívják), csupán névrokonok. Szép nő, egyébként megvan róla a véleményem]
  • ivan924
    #744
    Akkor én ismerem az egyetlen kivételt.
  • Pavone
    #743
    ÁÁÁÁ, én nem a hisztiről beszélek!:)
    A türelmetlenség nem mindig rossz, szerencsére van ilyen és olyan barátnőm ismerősöm is jópár, a rövidebb hajúak hajtósabbak, míg a hosszú hajuak könnyebben monják ki hogy "mindegy mit csinálok változtatni nem tudok" úgymond' sodródnak az árral.
  • predator1982
    #742
    jah értem:-)
  • ivan924
    #741
    Szóval akkor mindegy, hogy hosszú vagy rövid a haj? Tanulság, ha ideges, türelmetlen vagy, ne vágasd le a hajad, mert csak a rövid hajú nőket fogják szidni... :)
  • Pavone
    #740
    Én nem is azt írtam hogy annál!! mint amilyen hosszú hajjal voltál:)
  • predator1982
    #739
    hát nem tudom nekem már elég régóta rövid hajam van, volt hosszú is , és azt hiszem már mindenféle szinűre festettem. és most sem vagyok se nem izgágább se nem türelmetlenebb mint amilyen addig is voltam:-)
  • Pavone
    #738
    Köszi!
    Volt nekem derékig érő hajam 4 évig, imádtam!
    Szép fekete, hullámos. Soha nem festettem, sem göndörítettem, csak meguntam...:)
    Ha egy hosszú hajnál előkerül a hajgumi vagy a pillangócsat az már slampos:(
    Nálam ott volt a hosszú hajból elég mikor a kislányomat pelusoztam és 10-15. alkalommal húztam ki a popsijából a 60 centis hajszálat...:)
    DE hogy az nőiesebb -e? Mint ahogy itt párszor vita téma volt, én évekig hordtam hosszú hajat, hátulról a hosszú haj 2 formás lábbal, szép kerek popsival igen, nőiesebb. Viszont a széparcú nők megtehetik hogy rövig hajat vágassanak, őket nem csak a hajuk "szépítik".
    Na nem magamról beszélek!!!:)
    Abban viszont tuti biztos hogy van valami hogy a rövig hajú nők türelmetlenebbek, izgágábbak. Ez 100%!
  • predator1982
    #737
    jól áll neked ez a haj szerintem
  • Pavone
    #736
    Saját fotó, most délelőtti....csöppet sötét:)
    Én vagyok rajta.
  • Hajnalcat
    #735
    Mostani részekben már benne van a rövid fekete hajú lány. (Szívtipró gimi)
    ma is lesz:
    15:20 - 16:10
  • Hajnalcat
    #734
    Reklámoz. Minden topikba betette. Moderátor figyelmébe című helyre be is írtam.
  • ivan924
    #733
    nincsenek rövid hajú lányok az oldalon
  • Pavone
    #731
    Szerintem jól áll neki.
    Mondjuk ilyen archoz még a nyolcvanasévekbeki 30 centi magas tupíros frufru is jól áll:)
  • ivan924
    #730
    Nekem így is tetszik. :)
  • Hajnalcat
    #729
    Jajó:
    (nem áll jól neki a fru-fru....)




  • Hajnalcat
    #728
    nem.
  • Hajnalcat
    #727
    nincs.
  • Pavone
    #726
    Angelina Jolie-t láttátok már a Hackers /adatrablók/ c. filmben?


  • bcrics
    #725
    róla nincs bikinis képed?
  • Hajnalcat
    #724
    stílusa hasonló
  • Hajnalcat
    #723
    Majandra Delfino (Roswell)













  • ivan924
    #722
  • Hajnalcat
    #721
    Találtam pár szép rövid hajú lányt, miközben Szívtipró Gimis képeket kerestem.
    A fekete rövid hajú lány most fog majd szerepelni a Szívtipró Gimiben, szóval aki meg szeretné tekinteni, annak ajánlom ezt a sorozatot (már láttam régebben minden részét, de unaloműzésként ismét megnézem, sokszor jókat lehet rajta röhögni):
    Link
    6.évad 31.részétől - 6.évad 40. részéig szerepel
    (hétfőtől csütörtökig minden nap van 15:20-kor M1-en, holnap 6.évad 13.része lesz, szóval ki lehet számolni, mikortól lesz benne a lány)

    Fekete rövid hajú lányról képek:
    Katherine Hicks a neve








    És így néz ki Szívtipró Gimin kívüli életben:


    És ezen az oldalon találtam még két rövid hajú lányról képeket:
    Oldal linkje, ahol találtam
    Amelia Best


    Amy Pedersen
  • ivan924
    #720
  • ivan924
    #719
    Illetve... hülyén fogalmaztam de talán érthető.
  • ivan924
    #718
    Rövid hajtól senki nem lesz fiú(s), ahhoz mellből-fenékből szintén jóval kisebb/kevesebb kell .
  • predator1982
    #717
    hát nem tudom, szerintem ez a ucccsó kép is azt bizonyitja hogy lehet valaki szép rövid hajjal, meg nőies. engem még egyszer sem néztek fiúnak, pedig már jó ideje van rövid hajam, sőt volt amikor géppel toltam...
  • ivan924
    #716
    Ez a topic a fennmaradó 10%-ról szól. :P
  • Willenbrock
    #715
    Csajok 90%-ának a hosszú vagy félhosszú haj áll jól.Kevés az akinek kimondottan a rövid.A hosszú haj kiemeli a nőiességet bárki bármit mondjon.
  • ivan924
    #714
  • Stupid Peach
    #713
    tapló faszkalap!!
  • predator1982
    #712
    remélem érzed hogy pont leszarom hogy mi a véleményed! oktass ki mást hülyegyerek
  • böröczk
    #711
  • jefferson83
    #710
    Neharagudj ezt berakhatom ide?

    Senki más nem nézheti meg még az engedély meg nem jön!!!


    UI: Remélem érzed, ha csöndben maradtál volna bölcs maradtál volna szvsz.
  • sz4bolcs
    #709
  • Hajnalcat
    #708
    Szép lány nagyon.
    Biztos ügyes keze van.
  • predator1982
    #707
    bekaphatod mint mindig. mintha nem tudnád, őróla mutattam neked képeket. ő a fodrászom:-)