832
  • Czdano
    #121
    Áááá!!!! Ez rohadtjó!!!!!
  • VRSDM
    #122
    csibét vágd ki full élesen 0 feather-el, aztán smudge tool-al, először, 5px és 50-60as erősség, aztán 1px, és 80-90es erősséggel rajzold újra a széleknél a tollpihéket ;) lehet kis pepecs munka de így nagyon gyatra a csibe széle :S
  • berlinboy6329
    #123
    Na,nem Smudgeoztam(na jó egy kicsit...tök élevezet ilyen apró cuccokat csinálni...Szeretek szenvedni...),világosabb is és bolyhosabb is lett..Többet nem javítok,nem akarom a csirkével meg a citrommal tele floodolni a topikot.

  • Czdano
    #124
    Nyugodtan floodolj és külld be worthre :)
  • VRSDM
    #125
    sokkal jobb ;), a csőrének a hegye meg vagy simán homályosan lett kivágva, csak csak pont olyan szinben csillog mint a mögötte lévő citrom :D
  • braaa
    #126
    egy ilyet is csináltam Odd Man Out-ra. Nem lett jó, de azér beszúrom
  • berlinboy6329
    #127
    Na véget ért az Odd Man Out is.....Most mi legyen a contest?(Én a MMMotionre gondoltam)
  • berlinboy6329
    #128
    Itt is az 1. munkám..Lehet,hogy nem a legjobb,de még nem nagyon dolgoztam Blurral(max a szélek homályosítása).
  • berlinboy6329
    #129
    hopppppppáááárrrééééééééé.Ez lemaradt:

  • Czdano
    #130
    Köszönöm a szavazatokat 22/30 letten ha jól számoltam..

    Pár kérdés ismét (banner plx with FAQ ;))

    -ha nem kredittel nevezek be akkor is ugyanugy nyerhetek kreditet??
    -a contesteknél a jackpot a nyeremény lenne??
    -csinált már vki céglogót worthon??

    VRSDM jó az uj lokód :]
  • AntiHero
    #131
    Én eddig 3 pályázatra neveztem eggyiknél se fizettem be kreditet.. Aztána minap kaptam egy levelet hogy az eggyik képemmel nyertem kerditet! ÉS tényleg most kaptam asszem +6 kreditet.
  • Czdano
    #132
    Csak gratulálni tudok :) Megosztanád velünk a képet?
  • zsolesz92
    #133
    Én már csináltam 2 céglogót is, több kevesebb sikerrel. egy 30ből 28adik kb, a másik 24/32

    Uj contest:MMMMotion

    most nem magyarázok, a llink magáért beszél
  • zsolesz92
    #134
    sjnos az elkövetkezendő 2(?) napban nem leszek, mert ma buli holnap meg az iszonyu másnaposság, szilveszterkor is délután 5ig fetrengtem, nem vagyok én ehez még hozzászokva xD
    de amint tudok alkotok me teccik a téma...
  • berlinboy6329
    #135
    Kezdem is:#130
  • Shiwo
    #136
  • braaa
    #137
    a kredites dooghoz: az eslő két képem kreditléevonással küóldtem (2 beginner:2x2 kredit), igy lett 6 kreditem, deazótam nemkredited modszerrel küldöm öket, VISZONT...
    ...a mostani #115ös képem statjában is ott van a kreditet jelző dollárjel, pedig nem olyen módon küldtem be, és ugyanúgy megmaradt a 6 kreditem, szóval én se vágom ezt teljesen...
    ...aki érti 100%ra a kredit dolgot ossza meg ám itt a topigba
  • Csori
    #138
    erre a történetre akár el is küldhetném a szupermennes képemet :DD
    mivel 1X már beszúrtam képként a másik totyikba, így csak LINK, annak aki nem látta :)
  • Czdano
    #139
    Ezt lécci küldd be :) tuti benne lennél első 10ben
  • Shiwo
    #140
    beküldtem...

    amúgy ha jól értelmeztem ezt a kredit-rendszert, alapból kredittel kell fizetned, hogy bekerülhessen a képed a versenyre..kreditet akkor kaphatsz, ha jól teljesítesz..de úgy is beküldheted a képet, hogy kreditet nem adsz érte..ilyenkor valaki más bevállalhatja, hogy "szonzorálja" a képed, és kifizeti helyetted a kreditet (gondolom, ha nyersz, akkor ő is kap kreditet, meg te is..)
  • AntiHero
    #141
    Itt a link
    ÉS ez a képem kapott kreditet:GRAND-ELEPHANT
  • berlinboy6329
    #142
    Megpróbáltam z lett(kurva anyját,hogy nem láttam,h kimaradt a mutató vége,még1x meg nem csinálom,mert kurva pöcsölős muinka volt így is)

  • braaa
    #143
    jó lett. mutató vége?? hol!?! inkább az fura hogy az 5ös fölött kiagytad a dolgot, mintha a számok alatt menne a mutató.

    bannerről:milyen széles/magas szokott lenni egy ilyen banner?
  • berlinboy6329
    #144
    Sehol,mer' levágtam.Észre lehet venni,hogy a kismutató kerekebb,mint a nagy.
  • AntiHero
    #145
    BANNER:
  • Czdano
    #146
    Szerintem ez jó :)

    #140 Aha..
  • braaa
    #147
    ja, jó! én is elkezdtem egyet, már majdne kész, majd linkelem
  • Czdano
    #148
    Amugy a www.worth1000.com-ot mien fonttal irtad?
  • Czdano
    #149

    "The cheezburger is there!!4"
  • AntiHero
    #150
    passz..:)
  • braaa
    #151
    itt az banner verzióm(végülis még nem fejeztem be, 1-2 dolgot még akarok rajt csinálni...)
    az eredeti felbontás ITT
    700pixel széles:


    vélemény?
  • zsolesz92
    #152
    Sziasztok. Nagyon szép munkák érkeztek, asszem én is alkotok ma...
    Naon teccenek,m de tényleg :P
    Banner is jó, én egyedül a jobb oldalával vesznék össze, meg a kerettel
  • zsolesz92
    #153
    mármint az első bannerre gondoltam, csaknem frissítettem...
    braaa: hát nem is tudom, ötletes, de furcsa :) :(
  • zsolesz92
    #154
    Szerintetek mi van akkor, biben változik a részvételem, ha nem fizetek credittel hanem arra nyomok h támogassák más userek.
    ilyenkor nem vesz részt teljesen a játékban vagy mivan?

    itt az enyém :P
  • zsolesz92
    #155
    nagyban ne nézzétek elég gáz elfelejtettem kicsinyíteni
  • Czdano
    #156
    Vhogy a szineken változtass mer ez igy...:S
  • dzsuvajoe
    #157
    Meglássuk mire megyunk vele:
  • Czdano
    #158
    Szép munka ^^
  • Czdano
    #159
    Nah én 1 hétig nem leszek szal nem nagyon fogok alkotni :P Addig is jó PSelést mindenkinek :)
  • zsolesz92
    #160
    Üdv. Lezárult az MMMMotion contest.
    itt vanak a müvek
    lehet nyomkodni a 10eseket. én a szaazást azért tartom hülyeségnekmert ha szavazok mindenre 1-et 50szer akkor én nywerek. vagy ez nem igy megy? vki jó angolos elolvashatná azt a szar FAQ-t. én vmi olyat vettem ki belőle h ha sokat szavazol gyengét akkor a sponzorok nem fognak saponzorálni vagy mi! ???