10
  • Inquisitor
    #10
    "Augusztus 2-5 között, Dallasban megtartott QuakeCon rendezvényen többet elárulnak az új játékról."

    Na, nem kell sokat aludni, és többet megtudunk a motorról is, és az új titkos ID játékról :)
  • Inquisitor
    #9
    Az eddig kilopott videókból ismert demoban egyetlen darab 20GB-os textúrát használ a motor. Nem semmi.
  • Inquisitor
    #8
    Nem vagyok szakértő, de a Doom3 motor se azért bukott az Unrealal szemben, mert nem volt jó, hanem mert az Unreal fejlesztői cuccai sokkal fejlettebbek. Na meg ott a CryEngine 2, ahhoz is brutális fejlesztői háttér van. Megcsinálhatják a világ legjobb motorját, akkor se fogják megvenni, ha hosszabb vagy nejezebb fele a fejlesztés.
    Egyébként kíváncsian várom ezt a "több giga textúrát kipakol a motor jól gagyi VGA-n is" megoldást, mennyi az igaz belőle ...
  • psishock
    #7
    Carmac játékokat is szerettem, de az epic valahogy jobban bedobta magát a szívembe már a régi cuccaitól kezdve a történelem során, Solar Winds, Epic Pinball, UT szériák, Tyrian, One Must Fall 2097, Jazz Jackrabitt, Seek and Destroy, Electro Man mind szuper emlékek. Biztos vagyok benne, hogy az UT3 is hamarosan köztük lesz. ^_^

    Amúgy az első Unreal Tournament-el vágott carmacnak először nagyon oda, mint quake 3 ölő játékkal, azóta az övé a pálma, motorok terén is. Reméljük visszajön a versengés, éljen a fejlődés stb. ;)
  • feamatar
    #6
    carmacktól azért még messze optimalizáltabb kódhalmazban reménykedhet az ember mint más cégektől...
  • kuci06
    #5
    ...és Carmack miatt kell majd új Pc-t vennünk :D
    (vagy feljleszteni :P)
  • Tinman #4
    Carmack miatt vettem meg az első Pc-met... még nem csalódtam benne.
    Ahogy látom eztán se nagyon fogok
  • n0k0m
    #3
    "minden bizonnyal sokkal realisztikusabbak lesznek a videojátékok mint valaha."

    Minden bizonnyal mindig sokkal realisztikusabbak lesznek mint elotte :D
  • grebber
    #2
    Na majd az augusztus elejei Kvékkon rendezvényen mutatnak belőle valami zsírkirályságot!!!
  • heyman8909
    #1
    Reméljük az elkövetkezendő években jó néhány játék fog nekünk örömet okozni, amelyet e nemes motor fog hajtani. Ha ténylegeg ilyen jól sikerült, minden bizonnyal sokkal realisztikusabbak lesznek a videojátékok mint valaha.