19
  • 12346
    #19
    áh, kizárt, hogy kipróbáljam, iszonyat mód lekattantam ezekről:) igaz, úgy nagy általánosságban a játékokról is^^
  • GodBadka
    #18
    Ja és a Death Rally jóval a Death Track után jelent meg. Ne keverjük. :)
  • GodBadka
    #17
    Az eredeti az egyik kedvenc játékom volt. Nem hiszem, hogy ez egy kicsit is megközelíti majd hangulatban.

    De végül is a remény hal meg utoljára. A lepényhal meg először.
  • gaspi94
    #16
    http://bitpower.tx.hu/ a power legyen veled !
  • psishock
    #15
    "nemá", egy kis arkádozás mindíg jót tesz a testnek, szintúgy mint a léleknek. ;)
  • 12346
    #14
    anno sokat toltam ennek az elődjével, de most már biztos nem ülnék le ilyenek elé:) majd rákattannak más kissrácok^^
  • ProClub
    #13
    Hmmm ahogy floatr is mondta, az alapötletben kisérteties hasonlóságot véltem felfedezni a Death Rally nevű klasszikussal az Apogee kiadásában. De tényleg.
  • zoritan
    #12
    "Évente egyszer, a Föld legnagyobb metropoliszában"
    Jó nagy lehet ez a mertopolisz mert hogy párizstól egészen Isztambulig tart!
    (a képek alapján)
  • floatr
    #11
    Death Rally, esetleg...?
  • psishock
    #10
    twisted metal volt a neve, de sohasem szerettem, szerintem uncsi volt. új carmagedont a népnek (felkiált :), brutális törésmodellel. Kocsival akarok kocsit agyonzúzni (hm... jobb esetben dömperrel ) nem fegyverekkel. Bár belegondolva a Hard Truck Apocalypse sem volt rosz, itt nem tudom mennyi RPG és fun elemeket fognak belevinni a játékba, hogy tovább színesítsék.
  • joeperry
    #9
    Le sem tagadhatnák, hogy a Death Race 2000 az alap.
  • wolruf
    #8
    Tényleg, arra hasonlít :) Akkor ez egy durvább Mario Cart? :D
  • neoG
    #7
    táblacsoki
  • HuskyWolf
    #6
    Igen volt egy ehez hasonló játék de az nem a carmageddon.
  • p00h
    #5
    megarace 4? :D
  • yann
    #4
    carmageddon?
  • HöfEE
    #3
    Szerintem meg nagyon állat a grafikája! A macskakó meg egy dolog, lehet nem is macskakő akar az lenni
  • wolruf
    #2
    A régivel jót játszottunk annó (még Hercules monitoron is:)
    Ez egy kicsit furi lesz, mert azóta rengeteg ilyen alapötletű program jelent meg. Viszont a grafika itt... Hááát a macskakő akkora, mint a fél autó... kicsit csúnyácska. Azon haladva az autó úgy pattogna mint kecske... a fűben...
  • bertino
    #1
    én bírtam az ilyen futurisztikus gammákat, régen sok bvolt belőlük, ma már sztem annyira nem jellemző a műfaj

    várom (Y)