13
Sport tábor Tatán aug. 9. - aug. 15.
  • gz8
    #13
    Saját kérésre zárva.
  • VRSDM
    #12
    jogosan éreztem hogy gáz van, össze is jött egy másik sráccal, szóval ha egy modi erre jár akkor
    [center]PLS. CLOSE. TOPIC
  • franc0
    #11
    ne féltékenykedj :c
  • laslandes
    #10
    aha, ike. ték. htx.
  • VRSDM
    #9
    tudom hogy hol van meg mint, csak kiváncsi vagyok mások véleményére is ... hogy milyen a tábor...
    tudod feljön onnan msn-re, meg fel is hívom -.-
  • laslandes
    #8
    nem lett volna egyszerűbb tőle megkérdezni :-?
  • zolo
    #7
    Nekem is van ott 4/5 osztálytársam , kiváncsi leszek a véleményükre.Én sajnos azért nem vagyok ott, mert tesi tanár szólt személyesen az érintetteknek, lányoknak meg azt mondta menjenek , kell valaki szurkolni.....
  • VRSDM
    #6
    dehogy, cska nekem is van ott ismerősöm - barátnőm, aztán nemárt az informáltság, hogy merre is jár a cicus :D

    amúgy, én is hallom hogy napközben elvannak a "sport"al, meg vannak lájtos versenyek, este, meg éjfélkor takarodó, aztán kimásznak, (előtte már alapoztak persze) és széééétcsapják magukat minden este ... :D
  • Csesza
    #5
    te ilyen szervező vagy, vagy nevelőtiszt estleg aki szeretne majd menni a következőkben?
  • VRSDM
    #4
    de igen :D csak elirtam :D keveset alszom mostanság ...
    azt a srácot akkor ha becsábítanád ide, vagy elérhetőséget adnál annak örülnék
  • Csesza
    #3
    jah, amugy nem Július 9. - Július 15. ?
  • Csesza
    #2
    halottam, egysmást erről a táborról...

    a sport része az csak a sörös üveg emelése vagy akár más alkoholtartalmúé :D

    tegnap spanom írt onnan msn-en, hogy ott vannak, hulla rottyon voltak, de mondta, hogy nem ér rá sokáig beszélgetni, mert hogy összeokádták a falat és le kéne takarítsák...

    én is mentem voltna, csak későn reagálltam rá...
  • VRSDM
    #1
    holnap van vége a tábornak, és azokat várnám örömmel akik voltak ott, érdekelne pár dolog :]

    kevésbé a sport része, inkább a tábor jellege érdekelne [szin=red]