10
  • artschiatwork
    #10
    ha meg ellopják/elveszted a mobilt, akkor szopi...
  • god25
    #9
    Idióta cikk. Szegény 3000 ember! :S
  • eto demerzel
    #8
    voilla: ilyen a jovo nemzedeke. :)ilyenkor mindig 1 boris kep jut eszembe: 1 muki aki 1 robot kezre tamaszkodik el van hizva kopasz es csokevenyes a laba. a robot keze egy masik robotkezre tamaszkodik es igy megy vagy 6 szinten keresztul meg az utol kez 1 billentyzeten nyugszik. sajnos ez elege silanyi utanzat ahogy itt leirtam de tukrozi a mai valosagot. elektronika nelkul valjon mit csinalna az ember?
  • peba
    #7
    Nekem sincs karórám. Ott a mobil. Van benne naptár, jegyzetfüzet, gyors adatmentésre (plakát, újságcikk, stb) fényképező, meg minden vacakkal tömve van.
    Egy dolgot sosem felejtek el, magammal vinni a telefonomat.
    Egyszer egy hétig nélkülöztem, mert elfelejtettem magammal vinni, pokol volt az életem :D
  • haxoror
    #6
    Nem hagyom lemerülni és mindig nálam van pl karórám sincs mert arra is a mobilt használom, ha olyan helyen vagyok hogy kínos lenne ha csörögne akkor kikapcsolom de olyan esetre nem emlékszem amikor egyáltalán nem lett volna nálam, telefonfülkét már jó sok éve egyáltalán nem használok, azt se tudom hogy mostanában mennyi pénzt kéne a fülkében bedobni (meg nem igazán tetszik a gondolat hogy egy olyan telefonkagylót használjak amibe mittudomén milyen tbc-s csöves köhögött bele öt perce...)
  • onimusha
    #5
    naja, minek megjegyezni olyan dolgokat amik mindig velem vannak meg egyébként sem menne ? :D
  • dawinD
    #4
    telefonfülke ? lemerült mobil ?
  • BandiG
    #3
    Igen, elfelejteni azt lehet, amit az ember megjegyzett egyszer. Nekem még nem volt rá szükségem, hogy ilyesmit megjegyezzek.
  • Scroll
    #2
    Ez a felmérés egy nagy hülyeség volt az már biztos. De ilyen még nem vot(?) és kellett egy.
  • haxoror
    #1
    Én nem felejtem el a telefonszámokat hanem egyszerűen meg sem akaron jegyezni őket, a mobilomban úgy is benne van ha meg nincs nálam a mobilom akkor úgy sem tudok mivel telefonálni szal...