52
  • InfectedMann
    #12
    Én 10 perc alatt megtanítottam egy nagyon szőke csajnak :)
  • zsotee
    #11
    "A két elkövető együttesen több mint 12 millió forint vagyoni hátrányt okozott a másolt filmek és zenék jogtulajdonosainak."
    Ja, pontosabban a kiadóknak. És ki nem sz@rik rá, hogy csóringer kiadótulaj emiatt nem tudja a féléves terepjáróját lecserélni?
    Pénzért árulták a cd-t dvd-t? Asszem pár emberkénél apuka anyuka elzárná a pénzcsapot a kisfia nem téglahordással keresné meg a profi gépre+ netre valót.
    "A vérprofi warezhuszároknak" pedig elég jelentős része komoly informatikai szakember.
  • Aguinaga
    #10
    Egyetértek: nem tudok sajnálni olyanokat, akik pénzért árulájk az "ingyen" letöltött cuccot (incl. smswarez oldalak).
  • haxoror
    #9
    ????

    "vérprofi warezhuszár" ez annyira szar szöveg hogy nemigaz, akinek van netje és nem vérhülye az öt perc alatt megtanulhatja a torrent használatát akár magától is, egyáltalán nem kell hozzá speciális informatikai háttérismeret.

    Aki meg hülye az maradjon becsületes.

    (btw pont az ilyen kiírt cuccot árulós eseteknél borul a másolókkal együtt a törzs-vevőkörük is szal...)
  • Mythic
    #8
    Ha a gépkocsiban találták a lemezeket + a lakáson, akkor hogy bizonyátható hogy kereskedtek vele, ja méghozzá az osszes lemezzel ami náluk található volt. Most mondjuk 7-8 év alatt nekem is osszejott mondjuk 100CD otthon, játék-film-zene haveroktól, rokontól és most rámszállnak akkor rogton kereskedtem is mert 100 CD az nem valami kevés?
  • cateran
    #7
    Köszönöm!:) Ilyesmit akartam írni én is...A sok nagyeszü arra nem gondol, hogy nem mindenkinek van internet hozzáférése vagy ha van is, akkor nem vérprofi warezhuszár? Akkor rühellném öket, ha eredetinek beharangozva, árban majdnem annyiért árulták volna a cuccost....de igy?
  • winnie
    #6
    csak felfüggesztett?

    pedig illett volna precedens értékű, elrettentő ítéletet hozni a nyerészkedőkön, még akkor is, ha csak a netnélküli bajtársakon segítettek a sok másolással...

    na, majd a következő.
  • Tobacco
    #5
    azoka akik anyagi haszonszerzés céljából töltenek le és irnak lemezt az megérdemli a börtönt, aki csak magának azt meg békén kéne hagyni, dehát ugy is a kishalak kerülnek nagyrészt horogra, mert a nagyhal egyszerüen megkeni azt akit kell.
  • Darth Sith
    #4
    más dolog ha valakit úgy ítélnek el, hogy letöltött pár számot és eliítélik. De ha valaki ingyen letölti torrent/dc vagy akárhonnan, majd azt pénzért árusítja, azért azt nem sajnálom.
  • dawinD
    #3
    visszaesők, és nem kettőt, több ezret kattintottak amiből jócskán megszedték magukat, had ne szegényezzük már le őket ...
  • MaSzKa
    #2
    senkit
  • MaSzKa
    #1
    szegény srácok ők nem öltek meg senki csak kettöt kattintottak és börtönbe kerültek