30
  • cr3ativ3
    #30
    és ez
  • cr3ativ3
    #29
    ezek alapból benne vannak, nem is easter eeg (2. videó)

    De
    ez
    meg ez
    már haxxor. :)
  • Kagemusha
    #28
    Felnégyelni! Felnégyelni! Felnégyelni! Felnégyelni!
    Megégetni! Kizsigerelni! Felakasztani!
    Ezer halál sem volna elég neki!!!

  • spydee
    #27
    Ja!!!?? Mindig legyen nálatok törülköző!!!:D
  • aDannyBoy
    #26
    Erről írtunk mi is, bár nem minden embernek az volt a véleménye, hogy hűdejó.. irigykedtek imho
    Google feeling
  • Devon Májsz
    #25
    Nekem az Elmer Fudd-os nem működik!! Amikor rányomok a "Save Pwefewences"-re akkor olyasmit ír ki hogy úgycsinálok mintha vírus lennék!
  • Kensin
    #24
    nem csoda, hogy Gógléék ennyire vidámak tudnak lenni. Olyan munkahelyük van, ahol bármilyen munkát el tudnék vállalni egy egész életre: http://www.time.com/time/photoessays/2006/inside_google/index.html
  • balee66
    #23
    Sajtból van a hold:D
  • Reyes
    #22
    :DDD LoL
  • AranyKéz
    #21
    A nyuszis nálam bugzik.
  • MaSzKa
    #20
    vitz
  • cateran
    #19
    A filmet ne is emlegessétek!:( Végigszenvedtem, de sok köze nincs a könyvhöz, max a cimük egyezik....a könyvet viszont néhány 100x már elolvastam (és még el is fogom párszor:D) Alapmű..de igazán a többi résszel lesz kerek a story:) Na, viszlát és kösz a halakat!:D
  • kvarga
    #18
    http://moon.google.com/
    Zoomoljatok! ;)
  • Radi
    #17
    Én meg minden filmet 1x nézek meg, és nekem tetszett.
    Amúgy csak én gondolom így vagy tényleg kezd offba menni a téma?
  • kbupdate
    #16
    én megnéztem 7szer, és első kétszer tetszett, majd nem tetszett, majd tetszett, majd 2szer nem tetszett, és 7edjére végül megint tetszett. érdekes, nem?
  • Frosty01
    #15
    én a filmet megnéztem cirka 6szor és mindig tetszettt
  • sgbo
    #14
    Pogány !!!
    Az a könyv maga a biblia. Egyszer mindenkinek el KELL olvasnia (mind az 5 részét)...

    42..
  • Maco13
    #13
    ezen az ötleten még dógozzál
  • akyyy
    #12
    én csak a filmről halottam de az seom fogott meg hogy megnézzem. miért ilyen rossz?
  • Su0my
    #11
    Ne taposd ki a belem, de szerintem arra a könyvre nem érdemes időt pazarolni
  • cadeyrn
    #10
    jííí....
    kicsit többet kéne olvasnod, talán mondjuk Douglas Adams: Galaxis útikalaúz stopposoknak c. mesterművét.
  • whitehawk
    #9
    A linuxos az nem easter egg: http://www.google.com/options/specialsearches.html
    van ez még windowsosban, bsdsben Macesben stb...

    csak be kell írni, hogy google.com/unclesam vagy vagy google.com/mac google.com/linux google.com/bsd google.com/microsoft

    Az amiről nem tud valaki az még nem easter egg. Az easter egg az nem dokumentált funkció. Bizony ám..
  • akyyy
    #8
    és miért 42?
  • mogyi925
    #7
    Megjegyzem, a vicces Google-modok nagy része nem is a Google-fejlesztők munkája. A Jó napom van gomb a találati lista első oldalát nyitja.
  • Flashy
    #6
    megvan a kérdés is, de nem lettünk tőle okosabbak :)
  • mogyi925
    #5
    Ne essetek pánikba, a válasz az Élet, a Világmindenség meg Minden Végső Kérdésére tényleg 42. A kérdés még nem tisztázott, bár vannak ötletek. :-D
  • Szefmester
    #4
    LOL :D GooGoth..:P
  • Bordapapa
    #3
    haha, ez egyzserre ment!:D
  • RedStorm
    #2
    42!
  • Bordapapa
    #1
    42, baszod!
    :D