519



Will Smith vámpírfilmje
  • fernando torres
    #39
    sztem nézd meg a másik 4et is.jó film mind
  • Dexantreal
    #38
    csak az első kettőt, na.
  • Dexantreal
    #37
    Ebből csak a zelső kettőt láttam.
  • fernando torres
    #36
    Függetlenség napja
    Én a robot
    Boldogság nyomában
    A közellenség
    Bad Boys 1-2
  • Dexantreal
    #35
    Biztos, nem láttam.
  • Dexantreal
    #34
    Jó, akkor sokszor előfordul ott és én ezekre emlékszem. Hol volt még? :S
  • fernando torres
    #33
    will smith vígjátékokban..hát azért ez nem egészen így van
  • Csesza
    #32
    az előző filmje ilyen "dráma" féleség volt amit a fiával játszott...
  • Dexantreal
    #31
    Van ám, vagyis lesz. AvP2 topik - én nyitottam anno Ibron néven, de má azóta Slig a házigazda és szépen megy a topik!
    Baszki és ezt kétszer kellett beírnom a fasszopó szmájlik miatt!
    Ahogy betettem az éljen szmájlit, rögtön törölte az egészet, de ezt a boxerest ááá nem. Rohadna meg.
    Jahh, Will Smith én is bírom!
    Meg őt általában csak vígjátékokban látni, ilyesmiben nem nagyon, szal kívánsci leszek rá.
    AvP2 amúgy 18-as besorolást kapott, szal 18 karikásat, tehát durva lesz majd.
  • csgj
    #30
    AvP 2?? Lesz olyan? :P Az 1 is iszonyat gagyi volt... Mindenesetre ezt az I am legend-et meg fogom nézni, mert Will Smith az egyik kedvenc színészem.
  • Dexantreal
    #29
    . December király lesz: AvP 2 - sokkal jobb lesz, mint az 1 :PP - és ez.
  • soulhunter
    #28
    megmondom őszintén, az én billemen az eN és az eM nagyon közel van 1máshoz...

    de köszönöm észrevételeitek, igy korrigálom önmagam

    * különbség :)
  • akyyy
    #27
    szvsz mondja hogy ő az egyedüli túlélő new york cityben... gondolom szétnézett másik államba is, vagy épp majd az lesz a célja, hogy keressen embereket...

    az csak mi tudjuk hogy az egész földön ő az utsó ember.
  • hunbasser
    #26
    nem csak betűkihagyás volt ott :P
  • soulhunter
    #25
    off

    örülök,h te soha az életben nem hagytál ki 1 betüt se gépeléskor...
    tanits még mester :D

    on
  • akyyy
    #24
    :DD
  • Csuhai G
    #23
    lo.Ol :DDDD
  • Aspyrin
    #22
    Télapót húzták, amíg élt :|
  • Casillas
    #21
    kíváncsi vagyok a szarvasok hogy kerültek a városba :-c
  • DoctorJohnson
    #20
    külömség?
    OMFG
  • soulhunter
    #19
    engem csupán az zavar,h az "előzetes" zenéje nem más, mint a requiem for a dream c. film "theme-zenéjének" 1 nagyon jo remix változata...

    miért nem ttak legalább az előzeteshez nyomni vmi saját zenét??? :(

    igy már azért adodik 1-2 dolog a leendő filmből, hiába extra hiper szuper költségek...
    hamár a zenét is ugy "lopják", akkor a sztoritol vajon várhatunk ujdonságot, amiért érdemes beülni a moziba???

    bennem pl. ez a kérdés merült fel...
    megmondom őszintén, 1 icipicit amolyan "resident evil" érzésem van a filmmel kapcsolatban...
    maga a r.e ugy végződik, amilyen jelenetet ebbe bevágtak...
    sehol senki, csak ott sétál a nő, itt meg kocsikázik a foszer...

    remélem sokkal több külömség lesz, és nem csupán sok vacak 5let összevágásárol lesz majd szo...

    mivel szeretem a vámpiros filmeket, én bizakodom :)
  • Bullet
    #18
    Egyébként tudtommal azért ez a címe, mert a főhős nappal vadászík a vámpírokra, éjjel meg elrejtőzik. És a vámpírok között terjed a legenda egy ismeretlenről aki őket vadássza. Egy fordított vámpírfilm.
  • Aspyrin
    #17
    Arról volt szó, hogy az emberek haltak ki. Gondolj bele mennyi kóbor kutya maradhatott :)
  • Sland
    #16
    lehet hogy kannibálok
  • miilann
    #15
    abból sincs sok :d
  • Aspyrin
    #14
    németjuhászt :D
  • Bullet
    #13
    ha mindenki vámpír lesz akkor mit esznek?
    lehet hogy vegetáriánus vámpírok...
  • Sland
    #12
    Itt egy másik cikk is
  • Sland
    #11
    Ezt a nemréget kb. májusban írta a cikk íroja.
    LÁSD!
  • Inquisitor
    #10
    Erős túlzás, mert a könyvből két film készült, de eléggé eltérnek egymástól Legyen hát simán remake. :)
  • Inquisitor
    #9
    "Nemrég vették fel ugyanis a film evakuálási jelenetét, mely a new york-i Brooklyn-hídnál játszódik."

    AZ érdekes lenne, mert halál rég láttam a trailert (3-4 hete) és abban benne van a híd szétlövésével együtt. És mivel sok utómunka is volt rajta, az vagy negyed év minimum.
  • AntiHero
    #8
    nagyon zsír film lesz már érzem...
  • Sland
    #7
    remake remakejének a remakeje :)
  • miilann
    #6
    előzetes kurvajó sztem,de miért kellett elárulni hogy vampíros film? :-c
    amugy will honnét tudja h mondjuk a szomszéd államba vagy épp európába van e valaki? o_O
  • Sephi
    #5
    Bor...

    ???
  • Aspyrin
    #4
    Dehogynem, amcsi film egy hőssel :)
  • desigo
    #3
    A bemutatót nézve végig rázott a hideg.
    Ha egyedül maradt Ő sem lesz hosszú életű:(
  • Csesza
    #2
    bírom a Will Szmisz filmeket, ez is biztos faya lesz :)
  • Sland
    #1
    Rekordköltségvetésű vámpírfilm

    Will Smith legújabb filmje, az I Am Legend már bemutatása előtt legendává válik. A vámpírmozi jelenleg 150 millió dolláros költségvetésnél jár, mellyel kiérdemelte a "minden idők legdrágább vérszívófilmje" titulust.

    Bizonyára sokan elgondolkodtak már azon, milyen érzés lehet utolsónak lenni. Most nem valami versenyre kell gondolni, hanem maradjunk biológiai vonalon: utolsó férfi (lásd Y, az utolsó férfi), utolsó gyermek (Az ember gyermeke), utolsó ember. Eme utóbbi vonalon indul az új Will Smith film története is.

    A sztori szerint a Földön az emberiség megszűnt létezni, mindenfelé csak vámpírok szaladgálnak. Egyetlen ember maradt életben ebben az apokaliptikus világban. Ő Will Smith, kinek egyetlen társa egy németjuhász kutya.

    Nos, az I Am Legend már most legendaszámba megy Hollywood berkeiben. A film ugyanis még el sem készült, de máris 150 millió dollárjába került a stúdiónak. Mondjuk nem nehéz összehozni ekkora büdzsét, ha egyetlen jelenetre 5 millió dollárt költenek. Nemrég vették fel ugyanis a film evakuálási jelenetét, mely a new york-i Brooklyn-hídnál játszódik.

    A filmben mindössze pár másodpercnyi, mindössze flashback formájában felbukkanó részt hat éjszakán keresztül forgattak. Az 1000 statiszta és 25 stábtag mellett 14 állami szerv (például a Nemzeti Gárda) vett részt a forgatáson. A film bemutatója idén decemberben lesz.


    ELŐZETES

    Az előzetes meglehetősen szűkmarkúan bánik velünk: csak a járvány előtti állapotokat és a kihalt New York-ban kószáló Smith-t láthatjuk benne, a vámpírok még nem bukkannak fel. Ennek ellenére ígéretes a képsor: a fűvel benőtt, lepusztult város képe izgalmasan nyomasztó hangulatot áraszt. Tavaly még szó volt róla, hogy Johnny Depp játssza majd a filmben a főhős szomszédját, aki a vámpírok vezérévé válik, de ez nyilván nem jött össze, mert ha szerepelne Depp a filmben, akkor aligha hagyták volna ki a nevét az ízelítőből. Az I Am Legend Amerikában decemberben kerül a mozikba.

    Hát nehéz lesz kivárni decemberig az biztos :o

    IMDb LINK