519



Will Smith vámpírfilmje
  • AntiHero
    #79
    Inkább moziba nézem meg:)
  • LasDen #78
    inkább várok egy kicsit normáisabbra.......
  • desigo
    #77
    a sample vége komoly!

  • desigo
    #76
    az nem kifejezés,hogy ratyi :)

  • Sland
    #75
    I.Am.Legend.CAM.XViD-CAMERA
    mondjuk elég ratyi a kép, de állítólag már készül a felirat
  • Louis Cyphre
    #74
    Négy I Am Legend filmrészlet
  • akyyy
    #73
    feliratos előzetes
  • Seth
    #72
    Hát vmi mutáció volt, egyik előzetesben a bemondónő kanibalizmusról beszélt, szóval megőrültek az emberek( vmi vírustól) és egymást zabálják, aztán hogy most az újraéled e ilyen mutánsként akit megölnek és átalakul e az akit mondjuk csak megharapnak azt nem tudni ( de gondolom, ha már vírusról van szó). Will bácsi meg immunis a dologra, aka a testében van a gyógyszer, kísérletezik elfogott "példányokon" hátha tud segíteni vmi magából kinyert szérummal
  • akyyy
    #71
    jaja. de akkor ezek szerint em is vámpiros film? meg ott a megoldáa a szövegben. minden nap rádió üzenetet küdl hátha meghalja valaki, közben magából próbál gyógyszert tsinálni amivel valakit visszaváltoztathat
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    monjduk egy csajt, akit aztán jól megbasz és kész a gyerek. aztán majd azt is és már unoka is van
  • Seth
    #70
    [URL=http://wwws.hu.warnerbros.com/iamlegend/]Mármint ezt? ^^[/URL]
  • akyyy
    #69
    ezt láttátok e már?
  • LasDen #68
    először csak az Eiffel tornyon és a Tower Bridgen vettem észre..... :D

    hát jah......jó lenne ha nem lenne happy end......
  • fernando torres
    #67
    gyanús h ez lesz a vége és mindenki aki túlélte vmi oknál fogva boldogan él tovább.
    [bár ne igy lenne]
  • akyyy
    #66
    hülye. előzetesben szarvasok, meg mindenféle álat van, sőt ott van will kutyája is. csak az emberek haltak ki, kivéve a legendát:P

    de sztem valahol vannak emberek, akiket a végén jól meglel
  • fernando torres
    #65
    télleg az is van képen(Y)
    mig nem írtad nem vettem észre az utolsón azért nem postoltam (Y) jószemedevan
  • Shiwo
    #64
    lehet a maradak immunisak arra, ami elterjedt...
  • LasDen #63
    a madarak mellett ott figyel a Biohazard is..... :D
  • fernando torres
    #62
    uhh (Y)
    érdekes h minden képen vannak madarak
  • kovi04
    #61














  • RedRiot
    #60
    Ha Karib tenger kalózai színvonalon lenne megoldva a szörnyek látványa, az teljesen rendben lenne. Ott jól ötvözték a maszokt/CGI-t. Egy másodpercig nem agyaltam azon hogy most hogy csinálták - hitelesen nézett ki és kész!
  • Shiwo
    #59
    volt pár olyan film, amiben legalább ezer statiszta szerepelt egyszerre..ha nem épp többezet..
  • desigo
    #58
    Szerintem sokan lesznek ezért nem statiszták lesznek
  • Shiwo
    #57
    sztem eljátszák statiszták a zombi/vámpír-szerepet, csak utána számítógéppel rásegítenek.. Gollamot is eljátszotta egy szinész a gyűrűk urában, csak utána számítógéppel eltüntették, és odanyomatták Gollamot..
  • LasDen #56
    azért egy TV sorozat költségvetése és egy film költségvetése eléggé más......bár pl a Losté elég magas, de nekik azt 24 részre be kell osztani, míg egy filmben 150 millát arra herdálnak el amire akarnak.....
  • akyyy
    #55
    karib tenger kalózaiba van az a szörny (nem jut eszembe a neve), akinek iylen polipszerü karok logtak szakál gyanánt. nah, azt is egy élő faszi játszotta, csak az arca tele votl ragasztva iyeln szarokkal (jelölőkkel), majd később rátették. valami ilyesmi megoldás kéne.

    de igazad van, remélem nem olyan lesz mint a lostos jegesmedve:D
  • RedRiot
    #54
    "hogyan csináljanak kihalt new yorkot szted? felveszik a képet, amibe kocsik vannak, repcsik, stb, majd vágásnál ezt szépen kivágják, maskolják, és kész a jó film:D"

    Ezt nem írtam. A környezet nagyon rendben van, ahogy általában minden új filmben. A szörnyek viszont nem mindig sikerülnek jól. Emlékszünk még a "Holnapután"-ból a CGI-farkasok támadására? Azokon pl. hangosan röhögnöm kellett. Pedig halivudi film, nem túl régi és nagy költségvetéssel készült.

    Nem azt mondtam hogy csinálják meg az egész filmet számítógép nélkül, csak nehogy a jó kis nyomasztó hangulatot elbaxxák vmi tinifilmbe való idétlen monstával. Legyen CGI monsta, csak ne vegyem észre hogy CGI.

  • akyyy
    #53
    ne légy maradi. mai technikával már azért nem nagyon lehet észrevenni a különbséget.

    ráadásul pont ez a film tele lesz vele. hogyan csináljanak kihalt new yorkot szted? felveszik a képet, amibe kocsik vannak, repcsik, stb, majd vágásnál ezt szépen kivágják, maskolják, és kész a jó film:D

    hazai premierről tud már valaki valamit?
  • RedRiot
    #52
    Nagyon kíváncsi vagyok rá, az alaptéma igen érdekes, de félek pár dologtól. Azt olvastam vhol hogy az éjszaka rohangáló zombik/mutánsok CGIvel lesznek megcsinálva. Ebben lehet jót és rosszat is csinálni, de nem értem egy zombiszerű vmit miért nem tudnak emberek eljátszani. A "28 nap múlva" zombijai is maszkírozott színészek voltak, és szerintem elég hatásosak voltak.

    A film első felében gondolom nem sok szörny lesz látható, inkább csak felépítik a hangulatot. Aztán ha akkor megjelenik a vmi, amitől félni kell, és nagyon látni lehet rajta hogy CDI, akkor azért az le tudja rontani az élményt.

    Drukkolok a filmnek, vmiért szeretem az ilyen világvége-sztorikat...
  • Sland
    #51
    szerintem dec vége jan közepe körül :(
    addigra megjön a dvd rip is :)
  • desigo
    #50
    Na ma már bemutató is ment...

    Mikor lesz hazai premier?
  • Winz
    #49
    Will azért élte túl mert akkora denevér fülei vannak.
    De mégsem,mert leapadt,vagy bétették egy szélcstornába.

    A film meg lesz nézvel
  • akyyy
    #48
    miskolcon is a sarokba
  • desigo
    #47
    Duna Plázában a moziban a folyosón már kint van a posztere
  • LasDen #46
    happy end lesz az tutti... :(
    Viszont teccik, hogy nem olyan, hogy etűnik mindenki és akko én most bosszúhadjáratot indítok Charles Bronson módra.....
    remélem jó lesz :D
  • Seth
    #45
    hát én remélem nem happy end lesz
  • nothes
    #44
    Állat, tuti nézős lesz, bár én eddig az új trailerig azt hittem, hogy Will majd amolyan Rambo féle egyszemélyes hadsereget megformálva, végig vámpírokat fog abálni.
    Na mindegy. Gondolom az lesz, hogy végül kitenyészti magából azt a gént, megkeresi a vámpírrá változott családját, beadja nekik a cuccot majd kínkeserves pillanatok után "puszi,csók,hiányoztatok,stb".
    Aztán beadja mindenki másnak is és a film végén egy újabb amerikai hőst üdvözölhetünk:)
  • akyyy
    #43
    bocs én jobban:P
  • PyRex
    #42
    állati jó film lesz! nagyon várom!
  • Louis Cyphre
    #41
    New trailer

    És itt van a hír róla(+ jobb minőségben tölthető):

    I am Legend trélereső
  • Dexantreal
    #40
    Jó, majd utána nézek neten.