519



Will Smith vámpírfilmje
  • akyyy
    #519
    up
  • akyyy
    #518
  • akyyy
    #517
    jah nem rosszul emlékeztem, előzményfilm lesz.
  • gibson9
    #516
    ez egy nagyon rossz ötlet lenne.. nem mindenki látta az alternatív befejezést és majd csak pislognak a következő részben, hogy wtf?!
    Meg lehetne oldani egyébként azt is, hogy folytatják ezt a filmet, de másik néven. És akkor nem lesz rossz érzés bennünk, de ugyanakkor tudjuk, hogy ez a folytatás.. Mint pl holtak hajnala, holtak földje..
    Ennek az lenne a folytatása, hogy I Am Survivor. Így nem kell akkor az alternatív befejezéstől folytatni, mert nem kívánja meg, hogy ugyan azon szereplők legyenek.
  • akyyy
    #515
    az alternatív véget folytatják, úgy tudom.
  • sambauer
    #514
    Jó film hangulat kurva jó lett, főleg Neville megőrülésének bemutatása a próbababák stb Ez az ami nagyon hiányzott nekem az ilyen tipusú filmekből, 28 nappal késöbb-ben pl kész röhej hogy menekülés közben halál nyugodtan leállnak piknikezni.. Mondjuk itt golfozott a csávó de 3 év után valamivel el kell ütni az időt :) Néhány kifejezetten B-s jeleneten kívül epic volt a film 8/10

    Bár hogy egy ilyen story folytatásának mit találnak ki azzal van egy kis rossz előérzetem...
  • Seth
    #513
    Ez egy hülye troll, ne foglalkozz vele
  • bigfoot
    #512
    hát érdekes ha Will Smith nem láttad még jól játszani...
    bár mindenkinek más színészi játéka tetszik ez van!
  • Tetsuo
    #511
    jonnek a mutaansok vazze! LOL ekkora faxsagot! Veletlenul letoltottem.. aztaqrva de szar.
    Hihetetlen h ennyien neznek ilyen agyatlan zombis filmeket, amibol tobb ezer is van.. kb mint a Resident Evil, annak sincs semmi alapja, az ilyen sztorit kiagyalok biztos kemeny drogosok.
    A masik meg h Willy Smith-t meg nem lattam jol jatszani, nem is fogom.

    ehehehe hehe he haha, huhuúú minnyá megesznek! baaz
  • Soldiers
    #510
    hát mit tudjam én a filmbuzin láttam a képet
  • akyyy
    #509
    és miért nem tetted be?
  • Soldiers
    #508
    hát ja :D:D
  • Seten
    #507

    Neville pónilovat kapott? :)

  • Soldiers
    #506
    ja ezt már én is láttam nagyon cool
  • akyyy
    #505
    lóól



  • kék
    #504
    Múlt héten én is megvettem. Szépen meg is néztem mind a két lemezt, extrákkal, alternatív véggel stb. Remek kiadvány. Nem tudom, az animált képregényekből csak 4 készült el? Mert a hong-kongi sztorit korábban olvastam papíron, és van olyan történet, ami nincs az animált történetek közt.
  • bigfoot
    #503
    megnéztem az alternatív folytatást
    mind2 tetszik,d sztem ha újra megfogom majd nézni akkor talán a régi folytatást választom:)
  • bigfoot
    #502
    nah megjött a dvd nekem is!jupiii:)
    nagyon tetszik:)
  • w77d
    #501
    ezaz, így hogy öngyilkos lett, megmentve az emberiséget, lett legenda belőle. Szerintem egyébként nem volt rossz ez a befejezés. Tipikusan magában hordoz egy folytatást :D
  • Seten
    #500
    Csak akkor más címe lett volna. :)
  • Shiwo
    #499
    lényegében mind a kettő "gagyi" és sablonos..

    tán az lett volna egy "meglepő" befelyezés, ha a lények egyszerüen áttörik a plexit, és mindenkit darabokra szednek..
  • Soldiers
    #498
    na én már megvettem a filmet
  • Tatyla
    #497
    megnéztem újra szinkronosan is,hát de a másik alternativ befejezés az olyan gáz gagyi szar hogy az hihetetlen,még jó hogy nem azt hagyták meg az alap filmben.
  • cucmalajmc
    #496
    28 nappal később (ugyanaz a könyv alapján készült, mint a Legenda vagyok), 28 héttel később, Kaptár, Holtak hajnala
  • The Protector
    #495
    Én láttam az alternatív befejezésst.Nem rossz de így nem lessz belőle legenda.Vmint youtubon sok kihagyott rész van.Pl:egy házon is keresztül haklyt,,kitöri a kirakatot de belemegy a falba ezért bnincs a filmben.Valamint az ablakból kamrázott részek. stb...
  • stonesour
    #494
    Én is láttem ezt a filmet, nagyon nagyon nagyon jó volt.
    Tudtok hasonló/hangulatú/témájú, vagy olyan filmet amiben menekülnek?
    :D
  • w77d
    #493
    na az bebaszna :D
  • cucmalajmc
    #492
    Chuck Norris!
  • piamania
    #491
    Hát én valamiért nem tudom elképzelni Tom-ot.Szerintem valami kevésbé ismert,de jó színész lesz a főszereplő.
  • w77d
    #490
    ha tényleg lesz, el nem bírom képzelni milyen lesz más főszereplővel. Szerintem Will Smith adta meg ennek a filmnek a karakterét..
    Én eggyetlen tagot bírnék elképzelni erre a kihalt város műfajra még: Tom Hanks-et. bár lehet ez csak az én vízióm és számotokra hülyén jönne ki :)
  • Soldiers
    #489
    semmi hír nincs a második részról csak hogy készül
  • piamania
    #488
    Hello!

    Tegnap megnéztem én is.Hihetetlen milyen jó film.Most próbálom beszerezni az alternatív befejezését.Remélem sikerül.
    A másik,hogy úgy hallottam,hogy lesz ennek 2. része is.Ha lesz akkor más főszereplővel.Tud róla vki vmit?
  • w77d
    #487
    hangulat tekintetében tényleg kegyetlen. Egy csomószór már kezdtem én is egyedül érezni magam, mikor Will Smith mászkált a városban.
    És mondom a kutyás vonal meg zseniális. Ha nem lenne mellette majdnem végig, sokkal gyengébben hatna a dolog.
    A vége szerintem nem lett olyan rossz. Hirtelen és rövid a befejezés, de nem biztos, hogy szerencsés lett volna egy agyon vonszolt befejezés. Szerintem pont jó, pont elég.
  • cucmalajmc
    #486
    Én moziban láttam. olyan hangulata volt, hogy majdnem beszartam.
    nagyon tetszett. a vége túl le lett csapva...
  • zoliii
    #485
    nekem is tetszett a film bár a vége elég gagyira sikeredett de nem volt rossz.
  • Soldiers
    #484
    így van
  • w77d
    #483
    tegnap este néztem meg a filmet. Óriási volt! Az elmult idők magasan legjobb ilyen témájú filmje!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a kutya meghalt én is majdnem elsírtam magam :(


    Szóval fenomenális volt, gratulálok a készítőknek és le a kalappal Will Smith előtt is.
    HA megjelenik nálunk DVD-n biztos hogy megveszem, hiába van már meg warez verzióban. Ez a film megérdemli!
  • bigfoot
    #482
    ahogy nézem volt 5e limitált fémdoboz,nah erről lemaradtam:((
  • Soldiers
    #481
    én is már alig várom
  • bigfoot
    #480
    elő is rendeltem:))