10
  • Szuli
    #10
    baromira látszik, hogy paróka van Portmenen, nemrég még kopasz volt, ennyi idő alatt nem nő meg ilyen hosszúra
  • hiftu
    #9
    Vagy a testdublőr dublőre... :DD
  • JTBM
    #8
    "El kell keserítsek mindnekit, "csak" a hátulról, és oldalról látszik Portman kisasszony. ;)"
    A helyzet még rosszabb, nem is ő látszik, hanem egy testdublőr. ;-)))
  • cyberdj
    #7
    1792-ben a második inkvizíció volt Spanyolországban. Máglya már nem annyira, de bebörtönzés, kínvallatás igen...
  • sgbo
    #6
    Még 1792-ben is dúlt az inkvizició, a máglyahalál???
  • Inquisitor
    #5
    Akkor nem olvastad el a cikket rendesen, mert le volt írva szerintem benne, hogy volt a film a spanyol filmnapok alatt, de hivatalosan nem hozták be a mozikba, ugye.
  • racingp
    #4
    A cím, miszerint nem mutatták be Mo-on a filmet, kicsit ferdítés. Bemutatták, láttam, jó volt, igaz nem volt vmi nagy beharangozása. Na mindegy. Nekem nagyon tetszett.
  • Mister
    #3
    "...míg a kommerszhívők a (végre) meztelen Natalie Portman miatt nézték volna meg a filmet."

    El kell keserítsek mindnekit, "csak" a hátulról, és oldalról látszik Portman kisasszony. ;)
  • Ronny
    #2
    "dúl a kereszténység rémuralma, az inkvizicíó."

    Az, hogy kinek vagy minek tulajdoníthatunk rémuralmat az elég jól adja magát a nyelből, még olvasottnak sem kell lennünk hozzá. A kereszénységet sem keverném össze a katolicizmussal.

  • Inquisitor
    #1
    Kár érte, ha fele olyan jó, mint az Amadeis már megérte volna megnéznem moziban.
    Majd leértékelt DVD-n ... :)