154
F.E.A.R. Perseus Mandate
  • HJ
    #154
    Sikerült megoldanom, hogy ne csak az alapjátékban, hanem mind a két kiegészítőben is megnövekedjen a feliratozás betű mérete :) Most már 1920x1080 felbontásban is jól olvasható minden felirat a teljes F.E.A.R. + Extraction Point + Perseus Mandate csomagban :)
    A módosításokat felraktam a weblapomra. www.cheatland.hu
    Keressétek a letöltéseknél. Majd írjátok meg a tapasztalatokat!
  • Qwerty4
    #153
    Most tolom végig másodszor.
    Már szinte úgy megyek végig a játékon, mint forró kés a vajon.Talán csak az V. fejezet kettős nagy robot támadása lesz kihívás.
    A IV. fejezet meg isteni volt, mint elsőre, nagyon hangulatos.
  • Heuro #152
    Mindenesetre köszi a választ!
    Okafogyottá vált a dolog, mert még a nyomait is eltüntettem
    a merevlemezről :-))
    Nem a kicsiny betűk miatt ... amúgy sem egy ütős cucc.
  • mellon
    #151
    A F.E.A.R.topikban (12866hsz) én is ezt kérdeztem. Talány, hogy miért ilyen kicsi, mint ahogyan az is hogy az Extraction Pointban miért nem lehet 1280x1024es felbontást beállítani (legalább is nekem).
  • Heuro #150
    Szevasztok!

    Lenne tippje valakinek, hogyan tudnám megnövelni a betűméretet?
    1920x1080-ban játszom, és hiába a 40"-os monitor, 1xűen nem bírom
    kapásból elolvasni a szöveget.
    Mire vaksin elkezdem kisilabizálni, el is tűnik:-)

    Az opsönben csak a HUD szövegméretet lehet állítani.

    Köszi!
  • Bokafix2
    #149
    A Monolithnak kellett volna csinálnia ezt is. Így sztem nem lett annyira ütős. Nembaj, majd a Project Origin...
  • Qwerty4
    #148
    nm!
  • AlexCross
    #147
    Köszönöm a választ
  • Qwerty4
    #146
    Van multiplayere.
  • AlexCross
    #145
    van egy jó hülye kérdésem, van ennek többjátékos módja?
  • butcher20
    #144
    a gépemen megy a game csak az a gáz hogy szaggatás nélkül csak a pixel doubling beállításával megy és a többi normálon van. a grafika elég undorító lesz ezzel a beállítással az effectek meg gyönyörűek. hát ez egy kicsit abszurd.
  • Rathunter
    #143
    A végén Fettel elmondta, hogy a testvérét addig nem is látta, amíg az meg nem ölte őt. Ezek szerint az eredeti FEAR kommandósa volt a testvére.

    A rendszerigény miatt nem kell aggódni nekem nagyon low-end gépen is elfutott (Sempron 2800+, 768MB RAM, Radeon x1300 128MB)

    VIN! Ha még kell mntett állás, akkor küldj egy e-mailt, aztán elküldöm az enyémet.
  • Qwerty4
    #142
    Persze, hogy menne. :)
  • butcher20
    #141
    szevasztok. nem tudná valaki megmondani hogy a game menne-e ezen a gépen? amd athlon 3500+ , 1gb ram , 128mb-os radeon x600-as
  • vin
    #140
    HI

    tudna valaki küldeni v belinkelni elmentett állást a 6-7 fejezetekből. win reinstall volt és [email protected]

    THX
  • Laci1818
    #139
    azért sajnálnám ha a project originben eltűnnének a Replica Forces fasza rádióbeszélgetéseik
  • Laci1818
    #138
    zsir volt ez a Perseus Mandate, bár a harmadik nehézségi fokozaton játszottam és csak a végső összecsapásban pusztultam ki néhányszor - olyan gyufaszál csóka mint én, de bele kell égetni a nevemet lézerrel, meg pár tár 7.62-es töltényt:D
  • Norbertboy
    #137
    Sziasztok!

    Tudtok valami jó szervert?
  • rgida666
    #136
    Sziasztok!

    Kb. 3 perces játék után elkezd sisteregni a hang. Ez mitől lehet?
  • grebber
    #135
    Most a végén Fettellel mi lett?
  • Qwerty4
    #134
    Az!Szerintem minden idők legjobb kiegje!
  • grebber
    #133
    Na végigvittem végre! Frankó volt.
  • Viktorr
    #132
    Hellosztok
    Küldene nekem valaki az Interval 01 Undernet pálya után egy mentett állást(3.pálya)?Köszönöm előre is!
  • Bence94
    #131
    a perseus önálló kieg. ha magyarul kell szedd le.csak felirat.grafika pedig egy kicsit rondább.
  • mikiking
    #130
    És most akkor ha kell nekem magyarul a game ,akkor először keritsemmeg az eredeti F.E.A.R.-t,utánna a Perseus ... Hungariant ??? és legaalábbb vannak változások vagy valami grafikai változás vagy nemtom ? Ja csak a felirat lesz magyar,vagy netán a beszéd is ? :D
  • grebber
    #129
    .Arch00 fájlokban van a szöveg amik 3,8GB ,2GB,1,3GB-osak.
    Tötlsed le szerintem nemhinném valaki külön felrakja ezeket!
  • Prince of Máté
    #128
    Nekem csak a magyar fájlok kellenének, nem töltök le megint 4 gigát :(
  • AtiRadish
    #127
    Na az nekem is köll :D
  • grebber
    #126
    F.E.A.R.Perseus.Mandate.Hungarian-iMMXpC hehe torrenten rulzik :D
    Akkor asszem elkezdem elölről!
  • Szabyka
    #125
    Tenyleg a magyar fajlokat akinek magyarul van meg a játék megoszthatná!
    Köszi :)
  • Dragooon #124
    az nem paxton fettel volt, hanem jankowski (nemtom hogy írják pontosan), akiről tudni lehetett még az alapban, hogy halott, de nem láttuk a holttestét.
    midenesetre én ott nagyot ugrottam :D
  • Blackman
    #123
    nem is tudtam, hogy megjelent magyarul is.. akit érdekel megtalálja itt
  • Driftman
    #122
    a #40-es hsz-ban van a megoldás
  • ssk3
    #121
    hy!
    Nekem csak a C- re engedné telepíteni a játékot... azon meg persze ne mtok annyi helyet csinálni. nem lehet vhogy belenyúlni a dolgokba h a D-re is engedje telepíten ia gémet? Most ezért ne mszeretném újrapartícionálni a vinyót. Előre is thx! nah cs
  • Driftman
    #120
    Na megvan csak egy ajtót nem találtam amin kellet bemeni.
  • Driftman
    #119
    Hi all.
    Elakadtam a játékban a 2. fejezetben, megöltem azt a piros szemű szörnyeteget az ajtóknál a rács fel le mozog de nem férek át alatta és nem tom mit kell csinálni hogy továbbjussak valaki segíthetne kösz
  • Bence94
    #118
    nem tudnád esetleg feltölteni a magyar fájlokat?
  • XuChi
    #117
    Nincs valakinek egy save game-je??? Összeomlott a rendszerem és a mentett játékaim is odalettek :(.

    Eredeti a játékom szal ne crack meg hack legyen hanem valakinek a teljes fullos profilja.
  • bozsbri
    #116
    Tudna vki mondani egy helyet, ahonnan le tudnék tölteni egy HASZNÁLHATÓ cracket? Vááá!
  • Shep
    #115
    Kösz, azóta már a 7. fejezetnél tartok.