168
Painkiller: Overdose
  • fery02
    #88
    köszi, mingyárt így kipróbálom
  • Seth
    #87
    Amikor csinál valami olyasmi mozdulatot, hogy a kardját maga elé tartja, na azután pár másodpercig nincs pajzsa, akkor kell lőni, ha lehet a feje környékén ( az a shotgun szerű fegyó tökéletesen beválik). Amíg fenn van a pajzsa egy golyót sem kell rá pazarolni, csak kerülgesd ki a támadásait és várd amíg azt a mozdulatot csinálja, maradj tőle távol
  • fery02
    #86
    Na jó, utolsó főellenség meg fog, ugyanis nem fogja a golyó -.-
    Vajon milyen trükköt kell alkalmazni az ellen a szárnyas f*sz ellen?
  • rastaman
    #85
    egészen pontosan 66 lélek után vált át
  • fery02
    #84
    Minden lépésed sebez minden közelben lévő ellenséget. De ez ugye aranykártya, szal sajnos nem állandó, pedig milyen jól jönne. :P

    r4pt0r. Szóval az arany kártyát sem kellett volna használnom, mondjuk sejtettem, hogy ez a baj, de az írásod alapján már beigazolódott :)
  • papisa
    #83
    JJJJAAAAAAAAAAA így könnyű mondhatnám .
    Én az egészből annyit vettem észre hogy ha túl sok lelket veszek fel egymás után akkor átmegyek démon-terminátorban és ami piros a beszürkült látószögben annak annyi :)
    Most jut eszembe hogy anno az alap Painkillerben egyszerre nyomtuk egy kollégámmal és minden nap értekeztünk ki hol tart .Egyszer kérdi hogy figyu szivat az egyik főgonosz hogyan kell jegelni ?
    Én meg miután beugrott hogy melyikre gondol csak ennyit mondtam hogy fogalmam sincs mert egyszer csak átváltottam démon módba a sok lélektől és megvolt egy pillanat alatt .Én voltam a "jeges" ember :) .

    Jó a Painkiller és eléggé FPS-fan vagyok hogy sok játékot kipróbáljak ,de ezt is csak végigtoltam és aztán uninstall .
    Nem vacakoltam hogy mi mit jelent .
    UT-zom elég sokat és most a Painkiller egy kis üdítő :)
    Kösz a segítséget :)
  • r4pt0r
    #82
    az állandó az a Silver Card, az ideiglenes a Golden Card, és az összesnek a neve a Black tarrot. Ezért nem sikerült megszerezned a kártyát mert a Goldent használtad.
  • Travelos
    #81
    és mire való a "Steps of thunder" nevű golden kártya?
  • ollie
    #80
    A kártyák extra képességeket adnak, melyeket pályánként egyszer lehet aktíválni. Minden pályán van valami feladat, melyet végre kell hajtanod, hogy megvehesd a pályáért járó kártyát, neked ez mindig failed. A pénz meg ahhoz kell, hogy az elérhető kártyákat megvehesd.
  • fery02
    #79
    Ja, a játék a kártyákat kettő kategóriába sorolja. Vannak az "állandó" kártyák (biztos van értelmesebb nevük is, csak nem tudom, hogy mi), ezekből egyszerre kettőt hordhatsz magadnál, ezek folyamatosan teszik játék közben a hatásukat. A másik kategória pedig a Golden kártyák, amikből egyszerre 3-at hordhatsz. Ezeket játék közben az "E" gombbal aktiválhatod, és csak korlátolt időtartamig működnek.
  • fery02
    #78
    Minden pályán begyűjthetsz egy kártyát, ami úgymond bónuszként szolgál. Ha megveszed őket, természetesen két pálya között csak, akkor a játékban könnyítéseket érhetsz el velük (pl. a lelkek bizonyos távolságon belül automatikusan "belédszálnak", nagyobbat sebzel, pénzfelvételkor dupla annyit számlál, idő lassítás lehetőség, stb). Természetesen minden pályán különböző feladatokat kell teljesíteni, hogy megkaphasd ezeket a kártyákat, a feladatokat írja amúgy. Akkor írja, hogy failed, ha nem sikerült megkapnod a kártyád, mert nem teljesítetted a feladatot. A kártyákat viszont ilyenkor csak feloldod, ugyanis pénzbe kerülnek, ezekért kell gyűjteni a pént a pályákon.
  • papisa
    #77
    figyu mire valók ezek a kártyák ?
    nem nagyon vágom .
    Én hentelek oszt ennyi .
    A pénzeket se igen tudom mire jók .
    Valaki homályosítson már fel mert mostanság már nem is gyűjtöm őket .
    Összeszedem a muníciót és megyek a következő helyre .
    Minden pálya után amikor kilistázza az elért eredményeket nálam kiírja hogy blablabla failed azaz hogy nem sikerült valami azon a pályán de nem szoktam vele foglalkozni .
  • fery02
    #76
    Van egy olyan pálya, ahol azt írja, hogy valami Blact tarrot-ot ne használjak. Ez most mi? Ha az állandó kártyákra gondol, akkor nem tudom, de én kivettem mindet, csak a golden kártyákat hagytam bent, és használtam is őket a pályán, erre a pálya végén kiírja, hogy failed. Most akkor a golden kártyákat sem használhatom?
  • Travelos
    #75
    az első főellenség legyőzéséért kaptam valami kártyát, de nem tudom mire való.
    valami minden lépés thunder kártya.
    semmi nem történik ha használom.
  • fery02
    #74
    "A csápok ellen legjobb a kővé változtatás najd a shotgun :)"
    Igen, viszont én szeretem unlockolni a kártyákat, és azon a pályán viszont ahhoz csak Razor cube-val mehetek :)
  • #73
    Én is ott hagytam abba. Sokáig nem bírok vele egyfolytábban játszani, mert elég fárasztó :)
  • papisa
    #72
    Húú skacok.
    Ma biztos rémálmaim lesznek .
    A csápok ellen legjobb a kővé változtatás najd a shotgun :)
    Most a rohamrendőrök ellen szívok a metróban ,de mára ennyi .
  • papisa
    #71
    Ja haver akkor ez lesz nekem is a tuti ?
    visszavenni ? :)

    tényleg durva ez a rohadt sok visszatöltési idő :(
    mindjárt nyomom még egy kicsit szép álmokat csinálni :):) hehehe
  • AtiRadish
    #70
    Insomnian kezdtem de mivel ugyis eros a sok lovoegyseg miatt, es mikor meghalok ujbol ugyanannyit kell varnom toltesnel, ezert levettem daydreamre. Ciki de ez van. Remelem jon majd egy optimalizalo peccs amivel megoldjak ezt a toltesi idot, na akkor szo nelkul nekiesek erosebb szinten.
  • Seth
    #69
    Milyen szinten vitted végig? Én csak Insomnia-n, de még így is soxor a hajamat tépem. A sima painkiller sétagalopp volt ehhez képest
  • AtiRadish
    #68
    Na vegivittem, nem volt rossz. Amugy osszesen 17 palya van benne de az egyik visszatero palya lesz, azert emlegetek csak 16 new levelt. Sajna bossoknal marha konnyu rajonni h. mit kell csinalni, nem ugy mint az elozoekbe. Bar az utolsonal nem igazan tudnek tacticst mondani, ra kell erezni. Ja es aki az uccso bosst lenyomja nightmaren vagy trauman es videon rogziti is, eskuszom kuldok neki egy nagy hatalmas szeretetcsomagot tele csokival.
  • hitch
    #67
    Kinek Van Kedve multizni???
  • fery02
    #66
    Úristen, mik nem lesznek még itt, inkább kezdek új játékot közepes szinten, mert nekem még a Nightmare is sok a második pályán. XD
  • papisa
    #65
    Hali,

    segítsetek .
    elakadtam ahol a csápok jönnek ki a földből és mindig máshol .
    nem bírok velük .van valami trükk ?
    A zöld bombadobálós genyókat mág ki tudom valahogy cselezni de a csápokat nem látom előre és utánna meg game over :(
    a visszatöltés meg k...a lassú .
    Valami trükk itt ?
  • #64
    Köszi!
  • fery02
    #63
    Gyá, köszi :)
  • artschi
    #62
    ha ez az Asteroids legeleje, akkor csak ugrasz egyet a "semmibe" a híd végén, a zöld köd vmi teleport-féle és átrak a túloldalra.
  • tonyr #61
    ha mégis kell, akkor itt wan: wan 1 szoba, amelyikböl oldalt nyilik 1 kis folyoso, de csak láwa wan benne, na ott a láwa bal oldalában wan az arany kehely, de csak közelröl látni, me beleolwad a láwa környezetébe, amugy ez 1ben a 2. secret is
  • #60
    Elakadtam az Asteroids pályán :(


    Itt hogyan tovább?
  • fery02
    #59
    Én meg a holy-t nem találtam meg, de nem is érdekel, az nem számít :)
  • tonyr #58
    na mind +wan... hihetetlen helyen wolt az uccso...
  • tonyr #57
    1 +wan !!!!! de hol a pi...-be wan az uccso ????
  • tonyr #56
    nem hiszem el.. az 1. maon nem tom unlockolni a card-ot.. mindent +találtam, még a jol elrejtett holy cuccot is, de 2 vázát w mit nem... hihetetlen :(
  • AtiRadish
    #55
    Bonegun masodlagos lovese "megfagyasztja" a kisebb ellenfeleket, pontosabban kove valtoztatja oket. Ranged unitok ellen marha jo ha messzirol gyaknak.
  • Bence94
    #54
    ez igaz rajongók csinálták gondolom ilyen moddercsapat mint a quake wars-nál.
  • fery02
    #53
    Tényleg, most hogy így mondod, hiszen a sima Painkillerben is meg tudták csinálni normálisan. De amúgy úgy hallottam, mintha ezt nem is a fejlesztők készítették volna, hanem rajongók. Nem tudom ebből mennyi igaz.
  • MerlinW
    #52
    Nem a RAM lassu, hanem a kód szar.
  • fery02
    #51
    Én amúgy még csak a második pályánál tartok, annak is az elején, de csak azért, mert Nightmare-n kegyetlen könnyű meghalni. Sokkal nehezebb ez a szint, mint a sima Painkillerben. Amúgy a shotgun másodlagos lövése ebben a játékban mit csinál? Valami barnás szart kispriccel, de mi az? :D
  • fery02
    #50
    lol, neked 2 giga RAM-od van, és még így is lassú? :S
    Na nembaj, kis idő, és jön a DDR3-as időszak, csak még k*rva drága :)
  • fery02
    #49
    Secret-eknél nincsen tárgy, amit szét kell törni, én csak egyet találtam meg, de ott nem volt, és ettől függetlenül mindent szét bírtam törni. Az utolsót én is rendkívül sokáig kerestem, abban a szobában találtam meg, amit középen elválaszt egy nagy lávás szakadék, és le van esve hídként a plafonból egy darab. Na, a híd mellett van sok rom, és azok között volt egy váza, de nem feltűnően elhelyezve.