15
Black Cat, White Cat
  • gyuri12
    #15
    :C
  • sweech
    #14
    tudtam én, hogy láttam már ilyet régebben
  • sweech
    #13
    nem láttam még, nemis fogom :o
  • Czdano
    #12
    Egyik kedvenc :)
  • gyuri12
    #11
    alap film,nagyon jó:)
    disz iz dö biggining of ö bjutifúl frendsipp!(vagy,ez nem abból van,régen láttam:D)
  • Taranov
    #10
    Méltán híres film, de Kusturicától Az élet egy csoda talán még jobb volt.
  • zaki
    #9
    Pólus MM-ban biztos lehet kapni(990), állandóan látom.
  • MM2
    #8
    Dádán :D:D:D
  • Picizöldfül
    #7
    kb 10xer láttam énis,de megunhatatlan,KÖTELEZŐ FILM!!!!
  • Szid
    #6
    "Kurva jó film, nekem az tetszik a legjobban amikor a csaj puskával lövöldözi a cserepeket, aztán jön az anyja, és mond vmi szépet."
    Az a nagymamája :oD
    Nekem meg a disznó tetszik benne, aki zabálja a Trabantot.
    Meg az Oreg cigányok :)
  • whiskeyman
    #5
    Én is nagyon szeretem ezt a filmet. Baromi jó a filmzenéje, sokat buliztunk rá.
    Sokat idézünk a cimborákkal a filmből :)
  • Boconadi
    #4
    én is először hallottam
  • Pheaper
    #3
    ezt a főcimet ilyen nyelven még nem is hallotam :P
  • Frosty01
    #2
    láttam, nem az a sírvaröhögős, viszont nagyon ottvan a top-ok között =)
    A rendezőnek (Emir Kusturica) még egy filmjét láttam, Az Élet egy csodát, az is alapmű! veszett jó filmek, igazi balkán stílusú humorral füszerezve, olyan tanulságokkal, amit a mai hollywoodi "szemétből" sosem szürhet le az ember.
  • Boconadi
    #1
    Sajnos nekem is észre kell vennem, mint ahogyan azt egyik fórumozó is említette, hogy "alap műveknek nincsennek topikjaik". Hát itt van erre is egy példa, a Macskajaj című film, avagy angol nevén Black Cat, White Cat.
    Nem tudom ki NEM látta még, de ha így van, ki ne hagyja! Kurva jó film, nekem az tetszik a legjobban amikor a csaj puskával lövöldözi a cserepeket, aztán jön az anyja, és mond vmi szépet.
    Sok jeleneten lehet még sírva röhögni, rengeteg jelenet van, amin majd be lehet sz@rni a röhögéstől.

    Sajnos nem találtam semmilyen oldalon sem, sem teszkóban, sem egyél marketekben. Szeretném nagyon beszerezni, pedig már láttam vagy 5x. (volt TV-ben is). Ha valaki tud valami elérhetőséget kérem jelezze. :P

    A film főzenéje

    Még mielőtt vki megkérdezné, nincs-e topik nyitási kényszerem, annak csak azt tudom mondani, hogy youtuben keresgettem pár dolgot, amikor megláttam a filmről egy kis részletet. Gondoltam rákeresek sg-n, hátha valahonnan le lehet tölteni, és nem találtam topikot, semmilyen néven sajnos.
    Ha van, kérem a büntetőpontot!