702
Logikai, ügyességi és független fejlesztésű játékok
  • jackcsabi
    #181
    Zeno Clash-hez valaki tudna adni linket, letölteni, lehetöleg rar részekben, mert a torrent szar...
  • blackgamer
    #180
    megjelenés április 14, új videó itt
  • Zomil
    #179
    ez a zene...úristen :D
  • xido
    #178
    Srácok,volt egy játék..illetve megjelenés előtt áll,csak a trailerét láttam valahol...nem biztos,hogy indie játék..platform jellegű,kicsit 3d-s,de alapjában inkább oldal mozgású...valami kis varázsló szerűvel vagyunk,félig romos félig erdős helyszínek és néha úgy tud továbbjutni,hogy rajzolunk a levegőbe ládát vagy egyéb pallót,meg ilyenek:)..na ha ebből valaki rájön,csókoltatom:)
    kb 2 hónapja láthattam,max 3...
  • blackgamer
    #177
    itt egy új STALIN VS. MARTIANS videó


    Braid április 10-én jön
  • n003
    #176
    akkor az hónapok kérdése :((
  • blackgamer
    #175
    késik, csak most nem tiszta hogy napokat vagy hónapokat (honlapon ellentmondásos infók)
  • Thanatos
    #174
    early 2009 = majd...
    :DDD
  • n003
    #173
    teccetős :D .. fórumukba nem olvastam bele de azaz early 2009 elég tág fogalom .. főleg hogy szép lassan április lesz :DD
  • blackgamer
    #172
    ja, az mondjuk tényleg
    igényes gáma lesz
  • Fantos
    #171
    hát a vége eléggé 3D-ek tűnik
  • blackgamer
    #170
    Cogs, tologatás 3D-ben (igazából csak 2D-ben)
  • Aquir
    #169
    xD
  • blackgamer
    #168
    LOL, STALIN VS. MARTIANS

    erre kiváncsi leszek
  • Aquir
    #167
    istenem de bénul szegény :D
  • Zomil
    #166
    láttam már 1-2 platform játékot, de engem a world of goo nagyon megfogott és sztem teljesen megérdemli a "hype-ot", remek hangulata van sok benne a poén :)
  • blackgamer
    #165
    most a Braid-et várom, elvileg még a hónapban megjelenik PC-re
    jókat írnak róla, hogy sok gondolkodós rész van, meg az időt lehet tekerni
    állítólag fillérekből hozták össze, csak a zene került sokba, de már az első hetekben visszajött a pénzük


    GS videó teszt

    attól tartok hogy ezt a játékot is felfújják mint a World of Goo-t, ami nem rossz játék, de a Pontifex és egyéb Bridge Builder játékok után sok újat nem hozott, max hangulatban
    persze egy újszülöttnek minden játék új, és a platform játékok se vesznek ki teljesen, aminek örülhetünk
  • Thanatos
    #164
    az :DDD
  • Aquir
    #163
    én a demonoidról szedtem
  • Zomil
    #162
    én is leszedtem a demo-t, de az csak 60percig érvényes, utána gondoltam leszedem "alternativ" letöltéssel, de ott meg a mentésemet/profilomat nem tudom átmásolni, mert csak régebbi verziot találtam :(

    nincs meg vkinek a legfrisebb veerzio fullban? :)
  • Aquir
    #161
    elkezdtem jáccani, ham ham, nagyon pihent game xD
  • Thanatos
    #160
    hm, video alapján egész durva fizika lesz benne
  • blackgamer
    #159
    készülőben egy egész érdekes környezetekben játszódó, "ami feléd rohan üsd le" stílusú indie game, a címe Zeno Clash
    biztos agyatlan lesz, de a Serious Sam-et is ezért szerettük
  • Thanatos
    #158
    jah és megjegyzem van relfexive-ben ha ez valakit érint esetleg :)
  • Thanatos
    #157
    tényleg nem egy nagy wasistdas, mert kihívás emlékeim szerint nem sok volt, de én élveztem :)
  • Aquir
    #156
    akkor ezt majd megnézem:)
  • ngcsnet
    #155
    tablet?
  • Thanatos
    #154

    gyk egyhuzamban toltam végig, nekem bejött a játékmenet is meg a story is, nem egy hűde gondolkodós , de kikapcsolódásnak kellemes :)
  • Viktor99
    #153
    Jujj... Ezzel mennyit játszottam... Amúgy nem is tudtam hogy lehet kocsit csinálni! :D (Mellesleg meg tudnád mondani mi ennek a kütyünek a neve? Már kerestem ilyet de név nélkül nehéz. :S)
  • ngcsnet
    #152
    Crayon Physics-et ajánlom, nemrégiben játszottam végig és nagyon tetszett bár a vége felé már furcsa módszereket alkalmazva lehetett csak továbbjutni, de nagyon kellemes és atmoszférikus játék;)


    http://www.crayonphysics.com/
  • nonicks
    #151

    A nagy szürke "valamivel" kell megenni a dolgokat.Eleinte csak sejt szinten a játék végén már bolygókat akár galaxisokat is "ehetünk" a szürke valamivel.
    Ez a sejt szint:

    Közben folyamatosan növekszik.És a park-tól az óceánig ,majd egy városig minden hol enni kell.Később a levegőben majd az űrben.

    A játék vége nagyon ironikus...
  • zsolesz92
    #150
    Jah ez a Rizikó nevü társasjáték? Értem. oks kösz
  • Thanatos
    #149
    probáltam, gyk ua mitn a társasájáték
    elmegy kat
  • zsolesz92
    #148
    A risk 2-t próbáltátok már? kiváncsi vok milyen lehet...
    Multiplayer stratégiai játék
    Link
  • Nuki
    #147
    Én ott kiléptem és majd ha újraraktam a gépem talán összemazsolázom ateljes verziót valahonnan.
  • Rip
    #146
    Ajj, azzal a narancshéjjal mennyit szenvedtem! :D
  • Nuki
    #145
    Cuki, én most kipróbáltam, és magamra ejtettem egy narancshéjat, az fájt :(
  • Rip
    #144
    Töltsd le netről: google-be írd be a dll nevét, vannak direkt ilyen .dll letöltő oldalak, és másold be a windows/system32 mappába.

    A játékkal már játszottam, remek fizikája van, érdekes pályák, bár néha a hajamat téptem :) Mindenképp érdemes kipróbálni.
  • blackgamer
    #143
    I-Fluid-ot próbálta valaki? érdekes a karakter, egy vízcseppel kell végigmenni a pályákon
    nálam sajnos nem indult el a demo (msvcp71.dll hiány)
    képről, videóról jónak tűnik
  • blackgamer
    #142
    elvileg lehet online is játszani, nem mintha érdekelne