25
Egy makulátlan elme örök ragyogása
  • Aquir
    #25
    hura

    a film meg tényleg jó, régen láttam már :)
  • MagyaR
    #24
    Nah megtaláltam a film zene cdjét :). Már csorog lefele a szép szám.
    Elég találó neve van :D : Theme
  • MagyaR
    #23
    kösz szépen :). Már csak az elsőt kell kinyomoznom :).
  • ZsirosKenyer
    #22
    címe: Beck - Everybody's Gotta Learn Sometimes
  • MagyaR
    #21
    Nem lehet valahonnan a film zenéit beszerezni?
    Mert ami a legelején megy a filmnek az nagyon szép zene.
    Meg ami a legvégén (már a feliratoknál) azis jó :).
  • ZsirosKenyer
    #20
    jó film!
  • Lacee
    #19
    most nézem, hogy itt az SG-n is van egy cikk a filmről, bár az nem Jim Carrey-s, de változatlanul jó.
  • gettobuxa
    #18
    szomorú a vége, vagy csak én lettem szomorú? :)
    kurvajó volt, mindjárt elő is keresem :)
  • Phat Smoker
    #17
    Jim Carrey, a máskor idióta gumiarcú, itt fenomenálisat alakít, tetszik a film vizuális megvalósítása, ahogy a törlődő emlékeket szimbolizálják.
    végül, de nem utolsó sorban, Kate Winslet se semmi :)
    egyszóval remek film, nekem nagyon tetszett.
  • xDS
    #16
    Valóban ez nagyon jó filmje, tetszett nagyon, ami még hasonlóan jó az az Ember a holdon, viszont az új filmes a 23-as szám...arról szerintem inkább ne beszéljünk, mert iszonyatosan unalmasra sikeredett, rengeteg üresjárattal és mire épp kezdett volna kicsit izgalmassá válni már csak a végefőcímet bámulhattam.
  • Lacee
    #15
    én sem szeretem a romantikus filmeket, de ennek sikerül úgy hozni a témát hogy nem lesz szirupos - nagyon jó film!
    ugyanennek a rendezőnek (Michel Gondry) nemrég jelent meg új filmje, Az álmok tudománya (La science des reves), erősen ajánlott azoknak akiknek tetszik ez a stílus.
  • rotator
    #14
    Jim Carrey penge gyerek, ez meg itten pont a legjobb filmje véleményem szerint. :)
  • ScarY MAN
    #13
    Am kis leírás...
  • ScarY MAN
    #12
    sztem a "The number 23" című filben nagyon jol alakított... a story is jovolt. bár őszintén megmondom hogy nem kötött le annyira a film. De tény hogy tetszett.

    Es hogy ne csak off legyen.
    Ez a film nagyon tetszett.
  • gyuri12
    #11
    nem is arra,szeretem az ilyen filemekt is,ezzel kicsit lelassulok,és az néha nem árt
  • Borgi
    #10
    hm.. :)
    anno szigeten "láttam" :)))
  • jefferson83
    #9
    Nem szeretem a romantikus filmeket, de ez megvan
  • MagyaR
    #8
    Ne egy pörgős akciófilmre vagy egy amcsi pitéhez hasonló vígjátékra számíts :).
  • passatgt
    #7
    zseppézből?
  • gyuri12
    #6
    akor,ha jó film,megnézem
  • REALista
    #5
  • DoctorJohnson
    #4
    nagy film beza, carrey pedig rulz
  • B0B0
    #3
    Carry a jelenlegi amerikai felhozatalban a legjobbak egyikke
  • REALista
    #2
    Hát szerintem Carrey már többször bebizonyitotta több filmben is hogy nagyon jó szinész.Egyébként nagyon nagy film!!
  • MagyaR
    #1
    Helóó. Nem találtam se Jim Carreyes topicot, meg ennek a filmnek sem, pedig már asszem 2004-es vagy 2005ös.

    Most néztem meg, és szntem ahhoz képest, hogy milyen "gagyi" egy figura Carrey, jól eljátszotta ezt a komoly szerepet.

    Esetleg valaki nem tudná meg mondani annak a számnak a címét ami a film legelején megy? Meg a vége felé is valahol.

    Szép benne a zongora :).