259
Nokia 6300
  • Thadius #19
    egyébként nekem nagyon bejön a teló , elolvastam a tesztet is és éppen most gondolkodom hogy bekéne ruházni egy új telóra,na majd meglátjuk :)
  • Thadius #18
    ;)
  • desigo
    #17
    ez jó volt:)
  • DeO
    #16
    én vigyázok rá, mégcsak pár karcolás van rajt :D
    mondjuk jól szét tudom szedni, és az a durva, hog be lehet fagyasztani....:D
  • whiskeyman
    #15
    off
    nekem is 6101-em van. Még ilyen tré telefont nem gyártott a Nokia. A világ legsz@rabb mobilja, egyszerűen darabok törnek le róla, vicces
  • Super Saiyan
    #14
    visszavonom én vok
  • Super Saiyan
    #13
    #6
    #5
  • szucsy89
    #12
    jah, meg hogy sztetek ezek az új sonyericcson walkman mobilok jobbak?mert haverom most vett egyet ő arra esküszik, de én nemtom maradni szeretnék a nokiánál(az előző telóm 6220-as)
  • szucsy89
    #11
    kössz a tesztet, sokat segített!
    már csak 1vmi érdekel, hogy mp3 formátumú fájlokat milyen minőségben tud játszanni,mert a zenehallgatás végett venném...bár nem ez az első szempont, a kamerája meg engem se érdekel az előző telómnak se használtam soha úgyhogy szvsz ennek se fogom
  • passatgt
    #10
    ilyen van kínaiba érintőképernyős, NOKLA néven-.-
  • Pheaper
    #9
    Jha :-)
  • Me0w
    #8
    Elonyok:

    - Nincs Symbian, igy mondjuk valamivel kevesebbet 'eszik'. 300 ora koruli keszenleti, de sajnos csak max. 4 ora beszelgetes ido.
    - Nagyfelbontasu kijelzo, rendes fenyerovel.
    - Atlathato menurendszer
    - Kezreallo gombok, a kozepso navi is jol tapinthato
    - Acel burkolat

    Hatranyok:

    - Nincs Symbian :-)
    - A kamera csak 2 megapixeles (mondjuk erre pont sz*rok, de lehet valakinek fontos)

    Kb. ennyi a sajat velemenyem :)
  • DeO
    #7
    :D
    Nemrossz, mondjuk nekem 6101 van
  • Thadius #6
    mostmá mindenbe belefogsz kötni?
  • pirosBoci
    #5
    ööö...most minden játéknak nyitni kell 1 topicot?
  • Super Saiyan
    #4
    őőő... most minden telefonnak kell nyitni 1 topicot?
  • desigo
    #3
    itt egy teszt róla
  • gasongas #2
    Az, hogy érdemes-e megvenned, attól függ, mit is akarsz egy telefontól..
    Nekem nincs ez a tipus, de vlahogy a nokiák nem is jöttek be nekem. Letelt a gari, be is krepált...
    A kollégák közül is 10-ből 8 nak...
    De persze lehet hogy csak kifogtuk. Csak az a bibi, hogy különféle tipusok voltak...
  • szucsy89
    #1
    hali!

    ilyen fórumot még nem találtam, és a napokban szeretnék telefont venni, és a 6300 a kiszemelt készülék.ha valakinek ez a készüléke van, vagy ismeri esetleg megmondhatná hogy milyen, vagy mik a tapasztalatai róla, hogy érdemes e megvennem...