77
Áltanános eszmecsere a legújabb Walkman nagyágyúról!
  • MR SUGAR
    #77
    ma azt mondta egy sonyEriccson-os eladó, h jövőhéttől árulják a teló.bár lehet h 21.étől
  • MR SUGAR
    #76
    tud valaki valami új hírt a telefonról?
  • MR SUGAR
    #75
    Vélamény?
  • MR SUGAR
    #74
    itt olvasható a teszt!
  • leonaprofi
    #73
    Most olvasttam,hogy még ezen a héten lesz teszt a mobilaren-an.Már nagyon várom!
  • Mike at home
    #72
    bár mire nekem lesz ilyenem, simán befigyel majd a K800-amban a 8 gigás memkártya (már ha képes lesz kezelni, ugye)
  • Mike at home
    #71
    na ezek a számok már jobban hangzanak
  • skyli991
    #70
    speedshopban 160 ezer forint. máshol még nem nagyon van, de szerintem novemberben 130ezer körül lesz.
    http://speedshop.hu/main.php?page=termek&iid=19813&mitkeres=w960&kategoria=&sort=&orient=&kovetkezo=&holkeres=nev&elotag=
  • MR SUGAR
    #69
    CSúnya lenne ha 250 HUF lenne majd az ára! amikor egy iPhone, és várhatólag az N95 8giga is sokkal olcsóbb
  • Mike at home
    #68
    ezer magyar forint
  • leonaprofi
    #67
    Nem tudja valaki,hogy mikor lesz magyar teszt?
  • MR SUGAR
    #66
    250 mi?
  • Mike at home
    #65
    cc 250
  • MR SUGAR
    #64
    én nem nagyon találtam infót az áráról ezen az O-connect-en...valaki?
  • Mike
    #63
    jah, csak annyira drága, hogy nem éri meg megvenni
  • leonaprofi
    #62
    Srácok,most olvasttam,hogy megjelent a telefon és már lehet kapni,illetve meg lehet rendelni az O-connect-ről.
  • MR SUGAR
    #61
    kép a magyar menüs, működö SonyEricsson W960 ról!
    köszi a segítséget a képfeltöltéshez
  • precision
    #60
    töltsd fel a saját galériádba és onnan a címét másold be ide a "kép beszúrásához", és ne az itteni képfeltöltés gombot használd :D
  • MR SUGAR
    #59
    Tegnap kipróbáltam a W960-at! engem meggyőzött! bár egy picit lassúcska volt, de mondták is h bétás szoftver van rajta! ha érdekel valakit, kérdezzen bátran! sajnos a képet valamiért nem tudom feltölteni, pedig le is kicsinítettem!
  • MR SUGAR
    #58
    most hogy hozza a Nokia az N95 8gb-t, itt egy újabb ellenfél. ami ár szempontjából nekünk jó :) (legalábbis aki W960 ra vágyik)
  • MR SUGAR
    #57
    nem tudtok semmi új infót ?
  • MR SUGAR
    #56
    majdcsak nem lesz olyan drága!
  • MR SUGAR
    #55
    íme egy elég ütősnek tűnő koncepció....kár h valószínűleg csak terv marad =(
  • Mike at home
    #54
    W960 150-200k?
    elment az eszük?
  • G_ArchAngel #53
    ennyi erővel Nokia N99-et is írhatnál, mivel egyiksem létezik még:)

    tehát a kulcsszó a MOST:)
  • MR SUGAR
    #52
    én azért tudnék ;) W960
  • G_ArchAngel #51
    Ha most vennem kellene 150-200e-ből telefont, nem tudnék dönteni...

    egyik sem tetszik...
  • G_ArchAngel #50
    van még kérdés?

    az olcsóbban előállított, közel hasonló minőséggel hamar megfojthatják a skandinávokat - amelyek mostanában a minőségre egyáltalán nem lehetnek büszkék...
  • Mike at home
    #49
    mondjuk amit én veszek, az csődbe jut
  • G_ArchAngel #48
    Barátkozik a Samsung és a Sony Ericsson

    Szerző: (An)Dante | Dátum: 2007-07-12 13:02 | Rovat: Egyéb | Forrás: Engadget

    Az Engadget értesülései szerint a Samsung és a Sony Ericsson megosztja egymással tudását.

    Talán nem is történhet jobb, mint amikor két igen vonzó készülékeket kínáló gyártó felhagy egymás tépázásával és megosztja egymással tudását. Az Engadget értesülései szerint Samsung és a Sony Ericsson együttműködési megállapodást írt alá mely alapján jogosultak egymás levédett megoldásait használni a 2G és 3G vezetéknélküli technológiák terén. Ennek keretein belül mindét cég visszavonja valamennyi egymással szemben benyújtott szabadalomsértéssel kapcsolatos keresetét. Kíváncsian várjuk, hogy vajon más területeken folytatódik-e a pereskedés vagy ez egy nagyszabású együttműködés kezdete.
  • G_ArchAngel #47
    A Samsung immár a második

    Szerző: Gubro | Dátum: 2007-07-16 10:18 | Rovat: Egyéb | Forrás: Mobilarena

    Megfosztotta ezüstérmétől a Motorolát a koreai óriás a második negyedévben.

    A dél-koreai Samsung a második negyedévben minden 37,4 millió eladott készülékével megelőzte az eddig a második helyet birtokló amerikai Motorolát, mely 35-36 millió készülék eladására volt képes (tavaly ugyanebben a negyedévben még 45,4 millió volta az értékesítés) ugyanebben az időszakban.
    A Samsung eredménye az egy évvel ezelőtti 26,3 milliós eladással összehasonlítva mindenképpen figyelemreméltó.
    Az eladott mennyiség megugrása elsősorban stratégiai váltás eredménye: a Samsung a Nokiához hasonlóan nagy hangsúlyt fektet a feltörekvő országokban (India, Kína) az olcsó készülékek iránt mutatkozó kereslet kiszolgálására.
    Ez az eredményen is meglátszik: a nyereség 5 százalékkal esett, míg az árbevétel 4 százalékkal nőtt.
    A Samsung illetékesei a számok ellenére bizakodóak: "Bízunk benne, hogy a második negyedév az egyik legeredményesebb lesz cégünk történetében" jelentette ki a konszern szóvivője.
  • precision
    #46
    hát lol ez elég merész és meggondolatlan kijelentés volt :)

    azért a nokiának és az SE -nek nagyobb tapasztalata van mobiltelefongyártásabn mint a samsungnak vagy az lg -nek...szóval hozhat akármilyen fejlesztéseket a két ázsiai cég, a "skandinávokat" sem kell félteni ha mobilról van szó
  • G_ArchAngel #45
    nem is akarom, számomra az SE, Nokia és a Motorola a mobiltelefonok Szentháromsága, de nem ez lenne az első szelete a piacnak, amit a rízsevők meghódítanának...
  • Mike at home
    #44
    ne legyen igazad :)
  • G_ArchAngel #43
    és addigra elavult lesz...

    szvsz a Samsung és az LG olyan fejlesztéseket fog 1-2 éven belül hozni, hogy a SE és Nokia becsukhatja a gyárakat...:)
  • MR SUGAR
    #42
    az ám! csak még mindíg nem jön =( és de sok idő mulva lesz még...
  • precision
    #41
    hát ja, jó kis gép ez
  • Mike at home
    #40
    szvsz a 3,2 magás autofocus-os gép arra jó, amire a kompakt gépek
    elmész valahová, kattingatsz
    éjszakai képek nem nagy számok, de van vaku, szal a Gézáékkal sört ittunk, abban a klubban, ahol Piri az énekes, bőven jó

    én egyébként csak 2 megát használok, mert akkor csak 500k egy kép, nem 800

    a 960 meg symbianos lesz, és ez nekem bőven elég, végre fogom tudni futtatni a monkey island 2-t
  • MR SUGAR
    #39
    megtörtént pár újdonság mellett a W960 hazai bemutatója!
  • MR SUGAR
    #38
    szerintem is irreális lenne ilyen mértékű előnyt kiosztani az almásnak, mert azért elég durva dolgokat hagytak ki...