77
Áltanános eszmecsere a legújabb Walkman nagyágyúról!
  • precision
    #37
    jó az iphone, szép is, tényleg
    csak túl nagy a hype körülötte szerintem, ja és egy mac fan írta a "tesztet", tehát egy cseppet sem objektív, így nem sokat lehet rá adni
    persze, nem azt mondom hogy amit ír abban nincs igazság, de hogy "nullába alázza az össze ma kapható mobiltelefont"...hát irdatlan nagy baromság
  • MR SUGAR
    #36
    itt
  • precision
    #35
    link?
  • MR SUGAR
    #34
    immár olvashattunk iPhone tetsztet is... bizonyos dolgokban eléggé meggyőző, viszont vannak idegesítően _"buta" megoldások! vélemény?
  • MR SUGAR
    #33
    az is megeshet h még az iPhone is hamarabb ideér :(
  • precision
    #32
    lehet nem jött át de íronikusan értettem hogy az 1,8 mpixel megéri az árát :D
  • Inquisitor
    #31
    Valódi optikai zoom nálkül szvsz 2Mpixel feletti felbontást kenheti a delikvens a hajára, ráadásul a fényképezőgép vásárlás közbeni tájékozodás közben kiderült, hogy vana mikor a nagyobb felbontástól nem jobb lesz a kép hanem sz*rabb (pl. Fuji 5600 vs 570) ... tehát a felbontás nem mond sokat. Vagy ahogy még 3Mpixeles digifényképezők korában mondotta valaki, az optika minősége fontosabb mint a felbontás.
    Ilyenkor kell megnézni pár tesztképet nappalit, közelit, éjszakait, utána lehet eldönteni. Azt meg fentartom, hogy fényképezésre a fényképező való.
  • MR SUGAR
    #30
    szóval tudásra is kb egy szint.... csak jó lene ha a Sony nem tétovázna sokáig!
  • precision
    #29
    nem rendelkezik komolyabb tudással, lásd az ezelőtti hsz -emet :)
  • precision
    #28
    ok, 5mpixel az n95ben 3,2mp a w960ban, az az 1,8mpixel tényleg megéri az árát egy mobiltelefon esetében
    van beépített gps az n95ben, w960ban nincs, de w960ban van touchsreen...és ugye nem kell részleteznem hogy melyik a bővíthető tartozék :P

    szóval, jó az n95, van amiben jobb mint a w960, de w960 is jobb pár dologban...külső, touchscreen, memória mérete...stb.

    szóval ez az "agyonvágja" meg "subaru vs enzo" hasonlatok eléggé elfogult vélemények...SZVSZ.
  • MR SUGAR
    #27
    szóval ha az n95 komolyabb tudással rendelkezik, jó lenne ha a W960 árban alatta lenne
  • MR SUGAR
    #26
    mondjuk az EOS-1D komoly érv
  • G_ArchAngel #25
    ha megnézed, hogy milyen topicokat nyitottam, akkor kiderülhet, hogy jobban kedvelem a Sony-Ericsson termékeit, mint más gyártókét - de ami jobb (N95), azelőtt fejet hajtok és nem pisálok szembe a széllel, felhúzott nadrágban:)
  • G_ArchAngel #24
    EOS-1D-hez vagyok szokva, nem fogok telefonnal fotózni...:)
  • G_ArchAngel #23
    olvasd el mobilarena.hu-n az N95 majd a P1i tesztet - ha a P1i-nél jobb, akkor egy zenetelefon mit akarhat?:)

    nekem is tetszik a W960, de Subaruval nem hívok ki egy Enzo-t a Hungaroringen:)
  • MR SUGAR
    #22
    engem is érdekelne, hogy "miben vágja agyon"! ugyebár mind 2 simbyan...
  • MR SUGAR
    #21
    láttatok egyáltalán tesztképeket az N95-től? szerintem botrány
    amiket én láttam kritikán aluliak voltak! a GPS meg szerintem most még nem annyira fontos.legalábbis számomra egyáltalán nem az! ha NOKIÁT akarsz,és GPS-t akkor meg inkább Nokia 6110 Navigator.azt írják jobb erre a célra!
  • precision
    #20
    az 5mpixeles kamerán kívül mi az amiben "agyonvágja" pl a w960 -at? :D én nem látok olyan sok különbséget a specifikációk közt...
  • G_ArchAngel #19
    akárhonnan nézem, ebben nincs GPS-kezelés, vagy béna vagyok és nem látom...?

    mindegy, az N73-at lecserélném érte, az N95-öt nem...
  • G_ArchAngel #18
    tudásra az N95 agyonvágja mindkettőt, sőt sajnos a SE P1i-t is...

    nem egy kategória
  • Frosty01
    #17
    és ha már úgyis ujgazdag vagy, vehetsz nekem is eggyet
  • Neoncsoves
    #16
    hát ha ujgazdag vagy, occsóó
  • MR SUGAR
    #15
    mit szóltok a 160-170 körüli várható kezdőárhoz?
  • MR SUGAR
    #14
    ahogy elnézem csak 2 készülék lehet az ellenefele! az Apple iPhone és a Nokia N95...bár nekem a W960 a nyerő
  • MR SUGAR
    #13
    nekem is volt anno k750i-m! utánna egy D600-asom, most meg egy W810-em
    és megtaláltam az igazit! ezek után csak Walkman
    a 3,2 megapixel szerintem még belefér...bér ennél több szerintem se kell egy telefonba.utánna meg ott a 7.1 megapixeles fényképezőgépem :)
  • Gnome
    #12
    nekemnem:)....két és féléve vettem még újonnan a k750imet és mára kezd egyre használhatatlanabbá válni..leamortizálódott...kb minden dolgát kihasználtam zenétől videószerkeztőig..jolesz ez sztem..és eléggé szemezgetek vele
  • DeO
    #11
    Ez már hülyeség hogy nyóccáz megapixelt tesznek a telefonba, csakhogy minél jobban megdrágítsák...
    Nekem még egy 3310-es is jó lenne, az a lényeg telefonálni tudjak..
  • MR SUGAR
    #10
    az igazi kérdés sokak számára a megjelenés időpontja, és a kezdő ár! bár ezekről sajna nem sok bíztatót hallani mostanában =(
  • MR SUGAR
    #9
    hali! a telefonban 3,2 megapixeles, autofokuszos kamera lesz! és simbyamot fog futtatni
  • kuci06
    #8
    UIQ
  • precision
    #7
    link 1
    link 2
  • laci 700
    #6
    hali!
    hány mega pixelesa kamerája? és java vagy simbyan a szoftvere?
    thx
  • MR SUGAR
    #5
    megfontolandó... majd ha ennek nem lesz sikere, megpróbálom azt
  • báttyó02
    #4
    nem lehetne nyitni egy vókmenmobil topikot? :S
  • MR SUGAR
    #3
    itt található sok-sok hivatalos infó
  • MR SUGAR
    #2
    http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=hu&lc=hu&ver=4000&template=pip1&zone=pp&pid=10908
  • MR SUGAR
    #1
    ide várom az infókat és kérdéseket eme remek telefonról!