490
Hogyan kapcsolódnak a földönkívüliek az emberiséghez?
  • Pistike 007
    #490
    Régebbi, de nemrossz:

    "Az ufókban nem hiszek, mert tudom, hogy léteznek – mondta el a ma délelőtt a Napraforgóban Sós Tibor ufó-kutató."
  • Pistike 007
    #489

    Mennyinnen.
  • Scottt
    #488
    Pistike egy újabb jó topickal gazdagított minket :P Inkább menjünk majd vadászni :)
  • davidragon
    #487
    Itt a bizonyíték, az UFO-k létezésére:
  • Pistike 007
    #486
  • W B
    #485
    ja, hogy komolyan mondja a hülyeséget
  • Pistike 007
    #484
    W B komolyan vette :D
  • Vlala #483
    Igen, ez tényleg csakagymenés volt. Reggel a karomra szállt egy légy, és nem volt kedvem elhessegetni, inkább kitaláltam ezt...

    De azért jól vagyok! :)
  • Pistike 007
    #482
  • W B
    #481
    most te hülyéskedsz... földi faj
  • Vlala #480
    Rájöttem, hogy a házilégy, mint faj biztos, hogy földönkívüli. Figyeljetek meg közelebbről egyet, teljesen olyan, mint amilyennek az udonautákat leírták: kis termet, zöld külső, nagy szemek és nagyon gyors mozgás...
  • W B
    #479
    ezt ízért nem kell elhinni.
  • Pistike 007
    #478
    Gyengébbek kedvéért: http://gportal.hu/portal/jateknaplo/
  • TQ cheater
    #477
    KATT!!De aztán irni...
  • TQ cheater
    #476
    az hogy az UFO-k érdekelnek,teljesen racionális szemlélet,sőt....
  • TQ cheater
    #475
    A fényes göm alatti dolog egy bomba amit kidobott az UFO...
  • kriszwells
    #474
    Hi! Bocs de valaki elmondaná mi az a Penn és teller? mert érdekelne (Teller az nem mint Teller Ede???)

    Jah, a Roswelli videó nem ott bukott meg hogy talán 1953-ban készült vagyis azt mondják akkor volt a boncolás, és akkoriban még nem volt csavaros telefondrót (az évszám nem biztos amit írtam, de a lényeg nem ez)

    Amúgy, hogy van földönkívül is élet azt valószínűnek tartom, hogy most milyen azt nem akarom eldönteni, olyan amilyet esteleg majd látunk egyszer... amúgy érdekelnek az ilyen témák, bár elég racionális vagyok, mármin a szemléletem... :)
  • ZilogR
    #473
    jah, nem is viccelek, jól kivehető az egyik nagyításon a kb 20%-nál járó "sarló"
  • ZilogR
    #472
    nyugati égen valami hasonló fázisban jár éppen a Vénusz, azt láttad!
  • Pistike 007
    #471
  • davidragon
    #470
    Ez egy eltévedt orosz műhold volt. A méret így már stimmel.
  • Pistike 007
    #469
    Hullócsillagokat már lehet látni?
  • Tomo15
    #468
    De azok láthatóan mozogni szoktak...
    Bár az lehet, hogy eddig az ideig megtört rajta a fény. De műholdnak nagyon nagy volt
    Amúgy tegnap elég sokáig figyeltem az eget és láttam is 2 műholdat. Nagyon másak volt.
  • Dragooon #467
    benézett az egyik műhold.
  • degenerator
    #466
    inkább egy szép tájat (/me földönkívűli ügynök, próbál zavart kelteni)
  • Pistike 007
    #465
    A repülőknek szeritnem nem ilyen a fényük. Ember, te idegen járművet láttál?
  • Tomo15
    #464
    Ma este 8óra 50-55perc között nagyon különös dolgot láttam. Fotózni voltam és a Dunaparton hazafelé menet egyszercsak egy fényes, az átlag csilagoknál 4-5x nagyobb, fényes dolgot láttam meg a Duna túloldalán a nagymarosi hegyek felett. Olyannyira nagy és fényes volt, hogy odavonzotta a szememet. Körülbelül 10-15 másodpercig néztem, majd elővettem a fényképezőgépem a táskámból, hogy csináljak róla képeket. Az autófokusz viszont nem találta az élességet. Gyorsan átváltottam kézi fókuszra, de már túl késő volt!:(( Mikor kiélesítettem a képet már nem lehetett látni. Egyszerűen az egyik pillanatról a másikra eltünt. NAgyon dühös voltam, de meg is ijedtem. Majd 1 perig igencsak erőssen rázott a hideg. Ezután vártam egy kicsit hátha feltünik ismét. 2 perc után kb. az előző helytől balra tűnt fel valami a nagy semmiből. Ez már kevésbé volt fényes és nagy, de tudtam róla képeket csinálni. Kb. 20-50métert mentem előre, és akkor már szinte eltűnt a hegyek felett. Nem tudom hogy került oda, mert nem volt rajta egyfolytában a szemem. Fél percel ezután pedig teljesen eltűnt. Visszamenetem oda ahol az 1. képet készítettem, de onnan se látszott. Szerintetek mi volt? A csillagok pillanatról pillanatra így fel és el tudnak tünni? meghát amit nem sikerült lefotóznom az irreálisan nagy volt egy csillaghoz képest.


    Itt csak a visegrádi öbölből csináltam egy képet. A Duna túloldalán Nagymaros és azok a hegyek látszanak amik fölött láttam ezt a dolgot. Még az észlelés előtt készült.


    Itt a kb a kép közepén lehetett az első nagy és erős fényű valami ami eltűnt.


    Ez tűnt fel a 2. képtől balra.




    Itt mi lehet a fényes gömb alatti dolog? Ezt csak utólag vettem észre. Én repülőre tippelek.


    Ez a kép a 2-3-4-es képhez képest 20-30 méterrel messzibb készűlt. itt már egyre jobban a hegyhez közelebb látszik.

    A képek sajnos nagyon zajosak, de magas érzékenységet kellett használnom. Miután eltűnt teljessen visszasétáltam az 1. lép helyszínére, hátha csak a hegy takarta el, de már onnan se lehetett semmit látni.
  • Pistike 007
    #463
    Szerintetek miért van kitiltva?
  • degenerator
    #462
  • roli613
    #461
    A south park szerint az ufók análisan fölnyomnak!
  • degenerator
    #460
    vigyük el őket a marsra bébiúszásra
  • Pistike 007
    #459
    Valaki meg mindjárt kiszüli hogy ez OFF
  • Thadius #458
    velem is ezvolt csak a sátánt szültem meg
  • Thadius #458
    velem is ezvolt csak a sátánt szültem meg
  • degenerator
    #457
    a másik kérdés. ha van földönkívűli élet, miből gondoljátok, hogy ők is úgy fejlődtek, mint az emberek, hogy eszközöket gyártottak? jobban elképzelhető számomra, hogy az evolúciójuk során alkalmazkodnak a problémáikhoz.
    igaz, sikeres az emberi faj, de nézd meg, hány másik faj használ még eszközöket....(busmanokat leszámítva:P)
  • Prank
    #456
    mindennapos dolog...
  • degenerator
    #455
    jelentem, tegnap elvittek, megerőszakoltak, azóta megszültem a megváltót.
  • degenerator
    #454
    akkor szted miért pont egy arcot pakoltak volna oda a nagyon fejlett nagyon űrlény barátaid? miértnem valami szuperfejlett bázist?
  • degenerator
    #453
    hát ez így alapból hülyeség.ha valaki képes utazni a naprendszerek között, akkor nem lesz szüksége kulikra, akik ralicskáznak neki.megvan hozzá a technológiája.
    ja, és szerinted napfénynél nem lehet írni?
  • degenerator
    #452
    ez jó