29
  • pbanfa
    #29
    Én nem adás szünettel büntetném, hanem azzal, hogy letiltanék minden reklám blokkot az adott időszakban! Persze lehet mondani, hogy akkor meg a reklámozókat éri veszteség jogtalanul, de egy ilyen "incidensre" bizonyára kitér az a szerződés, amit a csatorna a megrendelővel köt.
  • winnie
    #28
    "erre mondják h birka a magyar nép? "

    szerinted a bekapcsolt tévé = ülnek is előtte?
  • jefferson83
    #27
    Azért nem volt olyan rossz, hisz ma megismételték :))
  • Hegyikecske
    #26
    "1,8%-os közönségarányt jelent." >> gratula... a fekete képernyőn mit lehet ennyit nézni? erre mondják h birka a magyar nép?
  • fodi91
    #25
    Iwant2Belive: Pont nem balázs Show ment volna. Hanem Sue Thomas és Tru calling. Igen a csatornának is van vesztesége, de a nézőknek is.
  • Iwant2Belive
    #24
    Miért is nem károsodik töle a csatorna? Szerintem 3 reklámblokk is ment volna adott időben ami így kimaradt. Ellenben mit nem láttunk? A Balázs-show-t ó de kár ='( .
  • Wittgen
    #23
    ORTT-nek mindig kell ilyen-olyan idiótábbnál idiótább döntéseket hoznia, különben még vki azt mondaná, hogy nem csinálnak semmit. Nevetséges, amit az ORTT művel.
  • pbanfa
    #22
    Azért ez vicc! Az adásszünettel sokkal jobban károsítja az ORTT a nézőket és a kábel tévé előfizetőket, mint a csatornát. A csatorna nem a reklámok kárára szervezi át műsorát, hanem a filmek és egyéb érdekes műsorok rovására.
    Ha most amerikában lennénk, akkor beperelném az ORTT-t, vagy a kábel szolgáltatót, mert nem kaptam meg a szolgáltatást a fent említett időszakban! A vicc az, hogy ezt a pert meg is nyerném...
  • winnie
    #21
    milliósat
  • TeszteloPontHu
    #20
    Volt egy másik adásszünet is az RTL-en a múlt héten, de az csak 10 perc volt, és éjfél után. 2 éve a Heti hetes sértette meg a jogszabályokat. Csak azt nem értem, hogy miért telt el 2 év (ki emlékszik mi volt akkor), másrészt miért éjfél után kellett letölteniük a büntetést, hiszen a Heti hetes korántsem akkor megy. Egy éjfél utáni büntetés milyen veszteséget okozhat a csatornának???
  • braeburn
    #19
    No comment.
  • Tinman #18
    Megvan 2 cd-s verzsönben AC3 hanggal, vigyétek
  • avman
    #17
    http://www.sg.hu/cikkek/53394/kakao_az_amikor_a_tejbe_kakaoport_kevernek
  • ace02
    #16
    http://www.sg.hu/cikkek/53394/negativ_nezocsucsot_dontott_az_ortt_adasszunet
    én egyedül emiatt emlegettem eddig cikk néven, egyébként szerintem sem lehet annak tekinteni:)
    "kit érdekel?". hát éppen őt, hisz kattintott:)
    szerintem pont ott van a gond, hogy felkelti az érdeklődést a cím, kattintunk, aztán csalódást okoz a tartalom. ha végigfutod a kommenteket inkább elégedetlenséget tükröznek, mint érdeklődést...
    terméketlen ez a vita, mert sztem alapvetően egyetértünk, úgyhogy részemről be is fejeztem, písz:)
  • winnie
    #15
    értelek, de mikor van létjogosultság. ha elolvassa az ember, nem? (ráadásul ez nem is hiszem, hogy "cikk" lenne, max hír. ez kábé azzal egyenértékű, hogy valaki beírja első kommentnek, hogy "kit érdekel?". hát éppen őt, hisz kattintott:)
  • ace02
    #14
    no offense
  • ace02
    #13
    @winnie: ha nem csak a kommentek számát nézed, hanem a tartalmukat is, akkor talán megkérdőjelezhető a cikk létjogosultsága. ha egy cikknek pl. azt a címet adják, hogy 'Halálra marcangolt 3 járókelőt egy elszabadult oroszlán Rómában' (de maga a cikk semmi plusz információt nem szolgáltat), az is felkelti az olvasók érdeklődését, önmagában mégsem biztosít a cikknek létjogosultságot. szvsz.
  • jefferson83
    #12
    Gratulálok, hogy erre a cikkre is valaki időt vesztegetett

    Most már ki merem jelenteni, hogy a Blikk nem is olyan rossz újság!
  • winnie
    #11
    szerintem az az érdekes, hogy egy hír, ami a címből egyértelmű (a többi x karakter csak magyarázza at egy sort) ennyi ember érdeklődését felkelti. nyilván, ha ennyi a komment, akkor van is létjogsultsága. gondolom.
  • REALista
    #10
    Én nem néztem de felvettem videóra...:D
  • ace02
    #9
    érdekes egy cikk... érdekes, hogy ez egy cikk...
    lehet, hogy tréfának szánta a szerző, csak az a baj, hogy nincs április 1-je.
  • gyuri12
    #8
    én néztem
  • 1488
    #7
    ezt... most miért kellett kirakni hírnek?
    ezzel én most mennyivel lettem gazdagabb? könyörgöm nem szoktam soha senkit kritizálni, egy cikkel se tettem még ezt de ezek helyett sokkal értelmesebb témákról is lehetne írni.
    már bocsánat.
  • avman
    #6
    az alap téma teljesen jó volt, csak nem kellett volna lefeküdni a nézettségi adatoknak (jobban mondva az azt szolgáltatóknak), hanem amolyan tényfeltáró módon kicsit megbirizgálni a témát, h mennyire is értékelhetőek vagy inkább értékelhetetlenek akkor ezek az adatok? bár mondjuk klasszikus újságírói munkát várni médiaipari szakmunkásoktól uborkaszezonban...
  • bertino
    #5
    én csak áldom az eget, hogy nincs bekötve nálunk immáron több mint 13 hónapja TV
    egyébként #3 és teljesen igaz, ez is csak ilyen "legyen egy cikk" típus, nem pedig olyan, ami szól is valamiről
  • 1Obi1
    #4
    Miért, mindenki elolvassa szerintem ha egy ilyet lát a képernyőt, így már megvan a nézettségük.
  • Datas
    #3
    az ilyen tipusu Viktor fele cikkek helyett is be lehetne rakni egy fekete kepernyot...
  • acill
    #2
    na ezért nem hiszek én a nézettéségi adatoknak, a kiválasztott mintából három-négy család bekapcsolva hagyta a tv-t, ebből pedig azt vonták le, hogy 28 ezer ember bőszen ül a fotelban és a nagy semmit nézi. nevetséges.
  • WinT
    #1
    Na most komolyan: Ki az az idióta aki adásszünetet néz?
    Bár ha jobban belegondolok, a műsornál csak jobb lehet, így meg érthető... :)