774

tanulható az FPS? stratégiák, taktikák FPS játszásához, tippek amikre nem figyelsz oda, hogy jobb player legyen belőled
  • ProGabe #13
    alapvetően kétféleképpen lehet a legjobban feljődni,szerintem:

    -sok,sok,sok gyakorlással(meglapő mi :)

    -sok,sok observel!persze nem free cam módban,hanem "valakiben",megfigyelni hogyan mozog,merre megy,hogyan lő,stb.nagyon sokat ér!

    a csapatjátékot megtanulni inkább csak idő kérdése,persze megfelelő elszántsággal kell hogy párosuljon a dolog
  • Wolfsnack
    #12
    sokszor láttam olyan szitut, hogy ha töltött volna akkor meghal, ellenben átváltott pisztolyra és ez mentette meg
    majd egy nyugis helyen újratöltött
    (amúgy nekem is ez nagy hibám, sokszor lekapnak újratöltés közben)

    "simán odamegyek és lelövöm mert ezzel lehet h nyerünk :) "
    lehet hogy simán lelövöd, de addig két másik társa elvitte mondjuk a zászlót, vagy lerakta a bombát
  • kuci06
    #11
    nah akkor kezdem:
    általános szabály nálam, hogy a grafikát minden multis fps-nél leveszem minimumra, így elég jól lehet tuningolni az fps-en. És sok játéknál számít az az 1-2 plusz fps ;) (pl Cod2)
    Aztán minden játéknál a legfontosoabb : mozogj! Ha egy helyben állsz, nagyon hamar le fognak lőni!
  • VRSDM
    #10
    hmm nem rossz topic... mármint az 5lete nem rossz ;]
    majd szépen hozunk fel játékokat és mindneki leírhatja milyen trükköket tud ;]
  • Cat 02 #9
    "ha lelőttem valakit de még van a tárban, akkor nem érdemes rögtön tölteni mert esetleg jön azonnal egy másik ellenség"

    ez igaz de ha marad 2 a gépfegyverben akkor alap h tölt az ember

    "stratégia: ha nekem balra van dolgom (mondjuk megvédeni valamit) és jobbra látom hogy ellenség van akkor megyek dolgomra minthogy harcba kezdek fölöslegesen"

    simán odamegyek és lelövöm mert ezzel lehet h nyerünk :)
  • PeeTeR
    #8
  • Wolfsnack
    #7
    én hiszem hogy fejleszthető a player ha jobban odafigyel arra hogy mit és hogyan csinál
    persze mint mindenhol vannak tehetségek akiknek kevésbé remeg a kezük, de nem csak a lövés pontosságától lesz valaki jó játékos
    az FPSeket fejben kell játszani, mint a foci is ilyen szerintem, a nyers erő nem elég (persze jó ha az is van)
  • Czdano
    #6
    Jó topik /fav (és ne zárja be senki plz thx :p) Lehet csinálok majd bannert
  • gyuri12
    #5
    főzzön rántott húst vazz xD

    amúgy ezt jó ötletnek tartom(nem a rántott hús főzést), be is rakom a topikot a kedvencekbe:)
  • PeeTeR
    #4
    aki tud jatszani az tud aki nem az meg ("fozzon rantott hust" (c) erksone)
  • 4kos
    #3
    Jó ötlet csak ezekre az ember csak bizonyos helyzetekben gondol úgyhogy szerintem normális mennyiséggel megtölteni egy oldalt nemlehet.
    Meg kinek van erre türelme...
    De ha csinálsz egy ilyet nagy rajongója lennék
  • Prince of Máté
    #2
    Eztet bezárjáke
  • Wolfsnack
    #1
    Szevasztok!

    sok FPS játéknak van rajongói oldala, sok klán lap van, de olyat nem találtam ahol alapvető trükkök lennének gyűjtve a minél jobb FPS játékos szint eléréshez

    gondolok itt alapvető emberi dolgokra: amikor lövik mellettem a csapattársat akkor nem hagyom cserben, hanem besegítek neki
    taktikára: általában a saját csapat helyzetéből megsaccolható az ellenség mozgása
    stratégia: ha nekem balra van dolgom (mondjuk megvédeni valamit) és jobbra látom hogy ellenség van akkor megyek dolgomra minthogy harcba kezdek fölöslegesen
    csapatjáték: ha védeni kell egy objektumot, akkor nem a pálya másik végén lövöldözök
    ha lelőttem valakit de még van a tárban, akkor nem érdemes rögtön tölteni mert esetleg jön azonnal egy másik ellenség

    van még jópár ilyen, íratlan szabály amikre ha figyelünk, jobb játékos válhat belőlünk
    nekem is volt olyan hogy szóltak, hogy: figyelj, ha ezt így csinálod akkor hatékonyabb leszel
    remélem értitek a topik lényegét

    szerintem érdemes lenne ezeket gyűjteni, esetleg lámaságot bemutató videókat, képeket is készíteni
    és egyes játék oldalak ezeket is gyűjthetnék a sok egyéb mellett