774

tanulható az FPS? stratégiák, taktikák FPS játszásához, tippek amikre nem figyelsz oda, hogy jobb player legyen belőled
  • zoolee
    #734
    Én 18 on 2500 dpi s egérrel.:D
  • Aquir
    #733
    a 6-tal egy felemelés nélküli egér-oldalratolással épp kényelmesen hátra tudok fordulni bármelyik irányba (még azért többet is), nagyobb érzékenység meg nem kell nekem :)
  • Zizou5
    #732
    3.0 a normalis.
  • RIZLA
    #731
    0.75
  • Aquir
    #730
    mindenhol 6.0 :) ez a normális (azt már nem tudom hogy ez függ e a windowsban beállított egérmozgástól)
  • Czdano
    #729
    2.9 (ugy h egérgyorsitás ki van kapcsolva)
  • Zizou5
    #728
    en 2.1 el nyomom.:)
  • Gio
    #727
    Sztem teljesen egyeni, kb mint a felbontas. Meg gepfuggo, egerfuggo, padfuggo is
  • zsolesz92
    #726
    CS-ben mi az 'optimális' mouse sens?
    haver AK-val 15 körüli sensel rohangál (lol akkorát röhögtem). semmit nem lehet eltalálni nagy senssel.
    Én most 4 körül használom, 3nál már nehézkes a fordulás, de mégis több fejest lövök mint amugy.
    vélemény?
  • schrank
    #725
    "a járművek elsődlegesen arra vannak tervezve, hogy élvezetesek legyenek, és csak másodlagos a valódinak tűnő külső. Úgyhogy amint az élvezet útjába áll a valóságosság, eldobjuk.. néha úgy gondoljuk, hogy ami nem tűnik igazinak, az már élvezetes. Azt akarjuk elérni, hogy a játékos elmélyedhessen a játékban. Ezt többféle módon érhetjük el, az egyik, ha olyan hatást hozunk létre, mintha igazi járművet vezetne, a másik pedig, ha élvezi, amit vezet, és nem érdekli a valóság. Amíg a hiteltelenség fennáll, elégedettek vagyunk. Úgyhogy, azok akik 100%-ig valósághű játékot keresnek, csalódni fognak, viszont akik 110%-os élvezetre vágynak, azok nagyon fognak örülni."
  • donoki
    #724
    XD
  • Czdano
    #723
    Jó már beugrott igy utolag h anno még télleg ugy tanultam :DDDDD
  • zsolesz92
    #722
    2nd ;)
  • vegicsek
    #721
    2th, ez odabasz :D
  • Czdano
    #720
    2th fragmovie :)
    (aki nem szereti a rapet már veheti is le a hangot :P)
  • Aquir
    #719
    én legalábbis ezt gondoltam hogy ő ezt a fy_mittomén pályát gondolta ahol ugye földön vannak a fegyverek és pont az ilyen pályákon lehet csinálni spawnkillt (meg ugye dm-ben) :)
  • Fido4life
    #718
    ja basszus, lehalkítva kellet néznem :D
  • moralosan
    #717
    mikor lesz ez a new-punk zene megunva-e? :P
  • Czdano
    #716
    Énmeg durván fél éve játszok... #715 AKkor a jeges pályára gondoltok :p
  • Aquir
    #715
    akkor nem tudom mit csinálnak a játékosok 0:26-tól 0:30-ig, talán teleportálnak? :)
  • Zizou5
    #714
    de van. deathmatch palyakon. amugy eleg keves ez : c en jatszom 2 eve, bar most kihagytam fel evet, de a fel ev elotti skillemhez kepest, ez korubelul -1 :/ bocs hogy oszinte voltam.de azert sok sikert.
  • Czdano
    #713
    De olyan nincs is CSben.......
  • Aquir
    #712
    camping ahol kempelsz spawn ahol rögtön lelövöd miután spawnolnak :)
  • Czdano
    #711
    Spawn camping? ^.- melyikre gondolsz?....
  • 0Fritz0
    #710
    Csak a spawn camp-ing néztem...
    Mostantól nyelvünkkel fényezhetjük a makkod? :)
  • Czdano
    #709
    Én vagyok a legnagyobb pro :P xD
  • bardocz
    #708
    azért nem ír senki mert mindenki pró
  • Czdano
    #707
    Topikhalál..na mindegy rakom fel a fragmoviemat (elkészült nagynehezen) majd adok youtube linket
  • Herold
    #706
    Ez az utolsó pálya, ha jól emlékszem.
  • Herold
    #705
    Nem koppintás, AA-ban is van medic.
  • Aquir
    #704
    hát igen a mine-ok jók :) Jobb leszedni nagyobb méretbe és úgy nem kell külön nézegetni az 1. rész két részét :)
  • Czdano
    #703
    :DDDDDD
  • GameOverrr
    #702
    Ez se rossz.
  • RIZLA
    #701
    gore zones
  • RIZLA
    #700
    sof2
  • zsolesz92
    #699
    hát az már eléggé bf koppintás, h codban is kasztok. ne keverjük már a játékokat.
    Bucser: Ne vitázzunk, lehet h igazad van, mostmár nem tudom, majd meglátjuk ha kijött:D
    Tényleg, amugy ez jön PCre? csak mert a 3 nem jött ki pcre...
  • Herold
    #698
    Nyilván a CoD-féle elszórt health-packok felvétele és a CoD2-féle automatikus gyógyulás se reális. A legjobb megoldás egy medic kaszt lenne.
  • Bucser
    #697
    Te meg kb 3. topicban játszod az agyad... nyugi van szedjél gombát...
  • Bucser
    #696
    kb 4-5 gameplay video megfordult már. meg láttam már pár interjút a fejlesztőkkel. Ha egy fejlesztő ezt mondja egy játékról, hogy "there will be a lots of explosions and from wich you will get hurt, and you take damage when they shoot at you, but we do not want the player to die too fast" Na akkor már el lehet gondolkodni, hogy mennyire lesz "realisztikus"... Meg mikor a 10 perces interjú 8 percében arról van szó, hogy mennyire a grafikán meg a robbanásokon meg a hangokon van a hangsúly. és a fegyverek egyebek szóba sem kerülnek, hogy reális vagy milyen (hisz a videókból is látszik, hogy nem az)

    Hangulata okés. de realizmusnak közelébe sem lép....
  • schrank
    #695
    cod4