144
Nissan Skyline
  • MikX
    #121
    Meg tekintve azt, h már nem Skyline, hanem "csak" Nissan GT-R, tehát már nem a Skyline legsportosabb verziója, hanem echte egy új modell...
  • Dj Siegfried
    #122
    azt olvastam, hogy a rhd r33 és a lhd 240 sx nászából születik az lhd r33.
    A műszerfal témyleg nagyon hasonlít (abban a videoban ami legelől van a commentekben)
  • pszihopata
    #123



  • pszihopata
    #124
    Szerintem lesz még soros skyline.A nissannál már legenda a soros 6-os,és tuti rengeteg visszajelzést kapnak mostanában,hogy kár a mociért.
    Persze a v6-tal hátrébb tudják vinni a súlypontot,és kisebb helyet foglal,meg ugye az van a többiben is ezért olcsóbb gyártani,de ha a piac igényli,elképzelhető hogy előveszik még a régit.
  • Gibor
    #125
    hát az RB26DETT a történelem része... amugy az r34-est biztos kinyomtatom :D
  • bujcsik555
    #126
    Ilyenek vannak még valahol? Ha igen linkelnéd a lapot? Nagyon megköszönném
  • Gibor
    #127
    Ja nemis mondtamhogy az R-34 est megcsináltam... érdekes mert ien összenyuzzot izé...de fasza.
  • pszihopata
    #128
    Ez az.
  • bujcsik555
    #129
    Köszi!!!
  • pszihopata
    #130
    Supra vs. skyline.

    4 másodpercet kapott a supra!
  • pszihopata
    #131

  • bujcsik555
    #132
    nem is rossz
  • redbull0304
    #133
  • pszihopata
    #134



    Nissan stagea.
  • redbull0304
    #135
  • 12346
    #136
    háj^^

    lehet, hogy pöcs vagyok, de itthon lehet ilyen új gt-r cuccot kapni? mer alaphangon annyira izgatott fel eddig a járgány, hogy én eddig azt hittem, hogy ez még csak proto, vagy max néhány teszt példány él belőle, míg nem láttam tegnap este egyet 2 házzal odébb:c
  • Dj Siegfried
    #137
    úgy tudom, hogy csak pesten a nissan gamblini nél csak rendelésre :)
  • 12346
    #138
    oltás. mondjuk ennek a mandrónak mindig ilyenek állnak a ház előtt, amiből többet úgysem látsz, max képen:)

    idáig max gagyi játékokban, vagy normálisabb játékokban addonként láttam:D egyébként így élőben, nem vészes, ki is próbáznám esetleg, rosszabb esetben megnézném hogy mászik fára, aztán annyi:)
  • 12346
    #139
    és köszi az infót:))
  • Dj Siegfried
    #140
    nincs mit :D
  • galee7gali
    #141
    valamikor láttam reklámot auto bildben, a lényeg az volt h kiköhögsz 20 milkát és viheted. am tényleg csak pesten lehet kapni, sajnos... :CCC
  • tom235
    #142
    "am tényleg csak pesten lehet kapni, sajnos" Lol, akinek van 20 milliója egy sportkocsira, annak ez biztos marhanagy problémát jelent.
  • galee7gali
    #143
    nem azér, de ha itt is állna egy, szívesen elvinné az ember egy próbakörre...
  • tom235
    #144
    Azért azt nem hinném ,hogy minden jöttment csak úgy elvihet próbekörre egy ilyen verdát. Vagy tévednék? Mert ha igen akkor már indulok is a legközelebbi nissan kereskedésbe