144
Nissan Skyline
  • [Walaki]D`Lair
    #81
    bazz nézz már utána a szériáknak mielőtt baromságot beszélsz...
  • Roman Pearce
    #82
    Utánna néztem kicsit.Kb 7-8 mF körül ingadoznak és tovább fel.
  • Roman Pearce
    #83
    Tudom, nem nekem írtad
  • redbull0304
    #84
    Van Mo.-n egy kék R32 GTS az is tuti :)
  • Roman Pearce
    #85
    Az s15-ös mennyibe kerül?
  • [Walaki]D`Lair
    #86
    Hány éves vagy? Kb. 14-15 lehetsz...
  • hering1
    #87
    Sziasztok Szeintm Felesleges arról vitázni h. melyik a legjobb driftautó Nincs 2 1forma sofőr és kinek mi jön be nekem a Skyline a másiknak pl. a 350z. Jah és lehet 5-600 lovas autód ha nem tudsz vezetni Driftelni akkor Jön a másik a 120 lovas Hacsival és megver Driftbe. Az autó is sokat számít de szerintem a sofőr mégtöbbet Aki Tud 6-700 lovas Skyline-al annak majdnem ugy azt kell tudi 1 gyengébb autóval. a magyar Skyline-okról annyit h. tudomásom szerint 1 R33 gts-t type M van Meg egy R32 GTR 523 lovas De láttm a Hasznaltauto.hu-n Eladó 34 33 okat nem tom h. vn ez. (SKYLINE fan)
  • [Walaki]D`Lair
    #88
    Nagy tévedés, hogy aki erős autóval tud, az tud gyengével is...inkább fordítva van ez, mert gyengével sokkal ügyesebbnek kell lenni...

    Könyörgöm a használtautó.hu-n ilyen szar kamu hirdetések vannak, vagy max szürkeimport hirdetések...
  • hering1
    #89
    Én is ezt mondtam
  • hering1
    #90
    Azt mondtm Hogy az a jo Sofőr aki ugyanunugy tud driftelni egy gyengébb autóval is mint 1 erősel
  • desigo
    #91
    Egy 140 centis japónak mindegy,hogy milyen csak menjen keresztbe :)
  • [Walaki]D`Lair
    #92
    "Aki Tud 6-700 lovas Skyline-al annak majdnem ugy azt kell tudi 1 gyengébb autóval."

    Najó...határeset, elfogadom...:D:D:D:D
  • desigo
    #93
  • Gibor
    #94
    Elég gagyi VT...
  • desigo
    #95
    szebbet rajzolsz?
  • Gibor
    #96
    Grafikát nem rajzolok szebbet, de szebben eldolgozom a hibákat az biztos...
  • [Walaki]D`Lair
    #97
    Ez nem VT bazz...
  • Gibor
    #98
    Azttudom hogy nem VT, csak így nemtudtam hogy leírni :D
  • Sippie
    #99
    Üdv emberek! Jó ideje csodálom már én is a skyline-t, és az egyik kedvenc autóm külsőre, belsőre :) Technikailag annyira nem néztem utána, de hallottam a történeteket hogy 700-900 Lovasra is fel lehet húzni a skylineok motorját. Ez csak az R34-re igaz? Nem tudom milyen motor van a régebbi verziókba, R32, R33, azokból is ki lehet préselni több lovat? Bár látom hogy gyakorlatilag jobbkormányos mindegyik, balkormányosokat be lehet szerezni egyáltalán? Na mintha lenne rá pénzem, csak érdeklődöm :)
  • redbull0304
    #100
    Főleg a régebbieket (R32,R33) szokták felhúzni akár 1000paci fölé is! R34-ből még nem láttam 1000paci felettit, de tuti megoldható! Ha megnézed a youtube.com-on a Drag Skyline-ket azok is R33,R32! Bal kormányt biztos meglehet oldani csak pénz kérdése...
  • pszihopata
    #101
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
  • pszihopata
    #102
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
  • redbull0304
    #103
  • redbull0304
    #104
  • redbull0304
    #105
    Nissan GT-R Teszt
  • redbull0304
    #106

    GT-R Teszt
  • Sippie
    #107
    na igen most olvasgattam utána, hogy a keleti olajországokban /a saudi félszigeten talán/ foglalkoznak balkormányosra alakítással. Japánban pedig balkormányosa csak a jakuzáknak van, azért van nagy riszpektje, de ez nem tudom mennyire igaz. Szóval akkor elég venni egy R32-eset, ez jó hír :D Bár azt mondta ismerősöm, hogy itthon rendelésre lopnák el Ukrajnába.
    Már csak az a kérdés hogy itthon is fel tudják-e húzni a motorerőt.
  • Gibor
    #108
    Hát nemtudom... nekem nem tetszik az R35... az már nem olyan Skylineos... mert ha megnézed az R32,R33,R34 mindháromba volt sok hasonlóság, de ez taljesen különb autó lesz... Najó a hátsó lámpája hasonlít az R34eséhez...
  • redbull0304
    #109
    Ez a trendi... :D Nézd meg a EVO-t vagy az Iprezát, ők is teljesen elveszítetek a régi stílusukat!
  • redbull0304
    #110
    Itthon még az alkatrész beszerzése, hozzá is külön művészet lehet! Nem, hogy tuningolni! Úgyhogy itthon ez nem megoldható!
  • csoola
    #111
    de mind2 szép lett:P
  • redbull0304
    #112
    Impreza meg aztán szép... :D
  • pszihopata
    #113
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
  • Gibor
    #114
    ejnye de szééép....
  • Dj Siegfried
    #115
    uhh, kicsit jók!!!!

    a www.hasznaltauto.hu van itt 2 rx 7 es nézzétek meg. a piros nagyon jó!!
  • pszihopata
    #116
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
  • redbull0304
    #117




  • Gibor
    #118
    Szépnek elég szép de sajna már V6os 350Z továbfejlesztett motor van benne :( pedig meg tarthatták volna az RB26DETT-et csak kiscit továbfejlesztve...
  • kemszi2
    #119
    nekem annyira nem jön be.az előzők jobbak voltak
  • Horse sense
    #120
    egyet értek