144
Nissan Skyline
  • Dj Siegfried
    #41
    http://www.cardomain.com/ride/573199/2
  • ngcsnet
    #42
    pont ezt akartam mondani,
    mellesleg ha nfsben nem lett volna fingotok nem lenne róla, hogy egyáltalán létezik, tisztelet a kivételnek.
    szerintem felesleges a topik, ide úgyis csak gamerek fognak jönni, mivel kétlem, hogy akárkinek is lenne ilyen autója.
    a márkát becsülöm, almera nagyon kezes.

    egyébként szép.
  • Dj Siegfried
    #43
    Amúgy azt vártam hogy mindenki a Halálosabb Iramban c film et fogja felhozni....... nem a nfs-t. AZ KIT ÉRDEKEL!!!
    DE: azért nem írtam típus jelzést, mert nem csak R34 es létezik ám:)
  • moralosan
    #44
    mindIg :D
  • Hecker007
    #45
    a kocsit romokban vettem, arra a versenyre azért mentem hogy előjöjjenek a motorhibák
  • zoolee
    #46
    Akkor tessék "mindig"....-.-
  • zoolee
    #47
    Hehe..Magyarországon CSAK 1 darab van, és aszem az is 33 mas...
  • bujcsik555
    #48
    apám német haverjának volt skyline-ja tuningolt de nagyon jól nézett ki egyszer ültem benne egy német gyorsulásin de a 400métert úgy lenyomta hogy mire észbe kaptam már vége is volt a távnak ugy az ülésebe vágódtam a rajtnál hogy utána alig birtam kiszállni belőle

    amugy meg a skyline lehet nem a legjobb a driftre és más versenyekre de ez néz ki a legjobban kívűről
  • csm
    #49
    hát én nem dobnám ki nevezésre a pénzt , ha nincs kész a kocsi. a határban ingyen is széthajthatom :P
  • fifi
    #50
    ez eléggé lol...
  • Dj Siegfried
    #51
    right hand drive autót le lehet műszakiztatni Magyarországon??
    nem vagyok vele tisztában:(
    múlt héten láttam egy 90es crx et jobb oldali kormánnyal és magyar rendszámmal.......
    Nagyon kösz előre is:)
  • [Walaki]D`Lair
    #52
    Le lehet.
  • [Walaki]D`Lair
    #53
    Szerintem meg az AE86 Trueno...dehát ez relatív, hogy kinek mi a szép :))
  • [Walaki]D`Lair
    #54
    Nem, asszem 2db van, mindkettő R33, de egyik sem GT-R...az egyik az ami a Totalcar-ban is volt R33 GTS-M, a másik nemtom...:)
  • Dj Siegfried
    #55
    2ről tudok, 1 kék és 1 fekete r33, totalcar.hu ,nepitelet.hu
  • bujcsik555
    #56
    http://i1.ebayimg.com.cn/01/i/04/d8/53/57_10.JPG ezt nézzézek meg a legalsósor elsője nagyon király
  • bujcsik555
    #57
    http://i1.ebayimg.com.cn/01/i/04/d8/53/57_10.JPG a legalsó sor elsője nagyon király
  • bujcsik555
    #58
    hoppá ezt kétszer küldtem el
  • Dj Siegfried
    #59
    Kis utána járással ezt találtam:
    Magyarországon nem muszály bejegyeztetni, csak biztosítást kell kötni. Jobb kormányos, Angol rendszámmal. Átirást, sulyadot spórolsz meg
  • Dj Siegfried
    #60
    Az Angliában regisztrált saját tulajdonú autóját szabadon használhatja az EU területén. Az angol rendszámú járművét itthon élő családtagjai, rokonai, vagy ismerősei részére egy kölcsönadási szerződéssel vagy hasonló okmánnyal kölcsönadhatja. Ez alapján Ők a járművet szabadon használhatják az EU-ban. A szerződést, stb. a gépkocsiban célszerű tartani a közúti ellenőrzések során a használati jog igazolása érdekében
  • Dj Siegfried
    #61
    http://www.youtube.com/watch?v=fxkbs1ZE5Co
  • Dj Siegfried
    #62
    - behozhatja lábon - ehhez ideiglenes rendszámot kell kiváltania Angliában.
    - műszaki jellegű kérdésével a Közlekedési Hatósághoz szíveskedjen fordulni.
    Tudomásom szerint nem gond a vizsgázatás a jobbkormány miatt
    - a járművet nem használhatja külföldi rendszámmal - az ideiglenes rendszám
    egyébként maximum 30 napig érvényes.

    Tisztelettel!


    Váradi Mihály
    igazságügyi vámszakértő
  • Dj Siegfried
    #63
    akkor hogy is vaz ez???????
  • desigo
    #64
    nah ez érdekes...
  • [Walaki]D`Lair
    #65
    Akkor használhatod külföldi rendszámmal, ha van külföldön egy bejegyzett céged, vagy családtagod, és kölcsönszerződéssel, vagy cégpapírokkal. De ez nem mentesít az oda fizetendő kötelező biztosítástól, súlyadótól (ami nem biztos, hogy kevesebb, mint nálunk!)
  • Dj Siegfried
    #66
    Nagyon kösszzzzz!!!!!!!!
  • karyrz1
    #67
    Csáó Ezt Nézzétek meg;)
    http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1382973&command=ugras&screenwidth=1280
  • karyrz1
    #68
    Ja és nem csak kettő van magyarországon:) R33-ből van 10 r34-ből egy:) De lehet behozatni nem drága.....én is tévhitben éltem mert azt hittem valami drága cucc a Nissan Skyline de mikor megpillantottam 3 milkáért azt a fehér r34-es megállt a szivem:)
  • [Walaki]D`Lair
    #69
    "Nagyon durva.Nem amatőrőknek.Ha kell szerzek neked."

    Lol ne dőlj már be ilyen baromságoknak, csak a regisztrációs adó 2.6 millió az R34-re...
  • Dj Siegfried
    #70
    Hát igen, tényleg 3 millió, de azon még sok minden nincs rajta ám:(
    nézz utána a reg adónak, na az a kemény!! Annyi mint az autó:(
    De ha megnézed akkor ugye az 95 ös? hat milka egy 12 éves autóért.....hát... nem tom, szerintem ki van hajtva a lelke.
    www.pistonshead.com ezen leskelődj. 500 ezer huf ért r33 asokat:)
    a reg adó kb 1 milka, de lehet hogy keveset mondtam......
    na és az előzés..... KEMÉNY DIÓ!!!! papa tempóban lehet vele utazni, nem kétség, de a komolyabb tempóhoz már nem árt 1 balkormány.....
  • Dj Siegfried
    #71
    majd angliában:) ha végre lediplomázok:) az biztos hogy kiélem magam:)
  • karyrz1
    #72
    Én 500.000 huf ért találtam vámadót skyline-ra és 80.000 huf a forgalomba helyezése....szóval 4.000.000 huf egy skyline! de ennyi pénzért Honda s2000-et veszek inkább:)))
  • Dj Siegfried
    #73
    2 ülés, nem a legjobb:(
  • [Walaki]D`Lair
    #74
    Na persze...:D:D
  • ThodEE
    #75
    Nem tom azért jobbnak látom a Nissan-t monnyuk összkerékkel mint s2k mert EVO8 is azért büntette pécsen s2k mert összkerék jobban gyorsult de ez az én saját véleményem!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #76
    Vagy mert például az EVO8 280Le és turbós...ja meg AWD :DDDD
  • [Walaki]D`Lair
    #77
    De a Skyline is 280Le alapesetben, csak erre 1700kiló felett van a súlya...igaz az RB26DETT-ben igen komoly tuning potenciál rejtőzik :))
  • Roman Pearce
    #78
    Hy all! Am...lehet, rosszul tudom, de egy skyline méghozzá a 99-es r34-es 5 milliótol indul(használtan).
    Persze ezzel nem azt akarom, hogy több 100,000 km-rel, hanem 70,000 km alattira gondoltam.
    De nem tudom.
  • Dj Siegfried
    #79
    Tényleg 3 milka, de 95 ös! Egy 12 éves széthajtott kocsiról beszélünk....
  • Dj Siegfried
    #80
    Ja, de a 95 ösnek nem egészem FAST & Furious eleje van ám, létezik 1 régebbi kiadás is, az nem olyan szép. kissé nyújtott, lapos...... mind1