53
  • Renata100
    #53
  • Renata100
    #52
  • prettywords66
    #51
    egy hónap múlva indul a női EB! fantasztikus lesz a műsor!
  • Monoton
    #50
  • Steve Downie
    #49
  • Steve Downie
    #48
  • Steve Downie
    #47
  • cucma
    #46
    Női focival indított az Olimpia!

    Rakjatok jó képeket!
  • Jeti2
    #45
    milyen sokakat izgat :D
  • Jeti2
    #44
    Sziasztok!
    Lányoknak figyelembe: alle.extra.hu

    Az ALLE egy kispályás,kizárólag lányokkal foglalkozó csapat.Én is itt focizom.Az oldalon megtalálhatjátok az edző és a cs.k. telefonszámát.Nagyon jó kis csapat,és itt nem az a lényeg h minél több kupát,stb nyerjünk hanem hogy jól érezzük magunkat és focizzunk egy jót :) A csapatban mindenki nagyon kedves!
    További infókat az oldalon olvashattok még egyszer: alle.extra.hu
  • báttyó02
    #43

    gecy mind
  • gabber_saviola
    #42
    relax van.

    nagyon régóta működik az, ha a sportban valaki topikot nyit, akkor mesél valamit a topik témájáról, nem csak annyit, hogy akinek kedve van...az jöjjön ide. Tök normálisan kértelek, hogy mutasd be az általad nyitott témát, mivel ha megnyitod akkor érdekel is téged, és valamit össze is tudsz szedni róla, de inkább bevágtad a durcát. Én sajnálom és én kérek bocsánatot.
  • 9csöves9
    #41
    :DDD

    szerintem semmi baj nincs a kommentemmel.az új nikk meg több mint 3 éves
  • BREEDLEE
    #40
    Ahonnan kibujtál az a geci okos. Uj nikkel ugatsz, szórakoztok velem, de megjegyeztem a neveteket, és az SG szerkesztőség kap egy levelet,amiben leirom a véleményem és névszerint a kötözködőket.És már szarok bele ebbe az egész fórumba nyalja ki a seggem:Taylor,Sadist,Tuvok, Borg,Gabbe-saviola,csöves fasszopó. Ezt azért irom,hogy végleg tiltsanak ki mert szarok az egész SG forumra a legszemetebbek itt gyültek össze.És elnézést azoktól,akik komolyan vették ezt a témát,de van aki keresztberak.A fenti személyek. A fentiek nem emberek hanem ÁLLATOK!!!!
  • BREEDLEE
    #39
    Nem! Azt olvasdd,amit mások irnak. Talán, ha nyitok egy Számitástechnikai témát, akkor Én meséljem el neked,hogy, mi a DOS,WINZIP,EXCEL,WORD, telepités,virusok stb.És a feltöltött képedről itélve,tisztában vagy a focival,akkor miért kérdezel? Egyáltalán mire vártál, mit irjak le. Legközelebb DV filmekről is inditok témát, és leirom,hogyan müködik a DV,hogy kell belerakni a filmet.És az összes DV film cimét felsoeolom. Jó!!!Inkább a cikkekre figyelj,aki olyanokat ir ide, mint pl.9csöves9.És engem ne kérdezz tovább.Ha nem tetszik,válts át másik témaoldalra. Oké!Különben is eddigi hozzászólásodnak, semmi lényege nem volt, csak nekem irogatsz!Saviola
  • báttyó02
    #38
    mondom,rákérdezel kanálnál,rögtön xarja az infót :Dd
  • gabber_saviola
    #37
    értem, azért nyitottad meg a topikot, hogy máshol olvassak a női labdarugásról :)
  • 9csöves9
    #36
    igenis

    [akkorisgeciokos]
  • báttyó02
    #35
    butavagy csopi,nemokoskodsz htx
  • 9csöves9
    #34
    "ha reálisan nézed, még az NB1-ben sem igazán látsz tudatosan felépített akciókat"

    éppen azok nem nézik reálisan akik ilyet állítanak.szar a focink ez tény,de még megye III.-ban is látsz tudatosan felépített akciókat
  • Taranov
    #33
    Nem mondom, hogy bármelyik csapatuk, de azért ha reálisan nézed, még az NB1-ben sem igazán látsz tudatosan felépített akciókat, egy nemzetközi női meccsen viszont azért már azért kialakulóban van valami.
  • 9csöves9
    #32
    semmi baj nincs a női focival,de azért ilyet ne mondjunk,hogy bármelyik csapatuk is megüti egy átlag magyar elsőosztályú csapat szintjét

    csak fikázzuk a magyar focit attól jobb lesz
  • joebacsi
    #31
    nemszépek :(
  • báttyó02
    #30
    :DD ugyugy,osszad a vén kecieket
  • BREEDLEE
    #29
    Mit mutassak be rajta,itt egymással osszátok meg a véleményeteket,hireket. Ha annyira kiváncsi vagy mindenre látogass el a http://www.noilabdarugás.hu/ honlapra.
  • Kanál
    #28
    Balmazújvárosban játszom korosztályos ligában remélem felfedeznek! :)
  • báttyó02
    #27
    Kanál fiam a magyar ligába tolja,JÓL o:
  • gabber_saviola
    #26
    ha megnyitottad, akkor mutasd is be a női labdarúgást, ezt itt így illik
  • Taranov
    #25
    Nem fociznak rosszul, a technika általában meg is van (az átlagos magyar első osztályú szintet elérik a nemzetközi női meccseken :-), viszont futni nem nagyon tudnak, én legalábbis így látom.
  • BREEDLEE
    #24
    Azt irta, hogy leszbikus,és kismocsok. Olvasdd el figyelmessen!
  • BREEDLEE
    #23
    Szerintem nem állandóan a női labdarugást mutatják az eurosporton,de van sport 1, sport 2 is.
  • BREEDLEE
    #22
    Végre valaki normálisan fogta fel a dolgokat.Köszönöm!
  • tomsolo
    #21
    1. nem tudom van/volt e hasonló topik
    2. én sem értem mi a baj címmel, mondjuk én mindenféle focit utálok - /me szakértő. De ha van magyar foci topik, akkor ez is lehet szvsz.
    3. akinek nem tetszik ne írjon bele.

  • Muki100
    #20
    Ez szvsz olyan mint amikor az '50-es években az egyenjogúság jegyében nők traktort vezettek. Ok ha valamelyiknek késztetése van hogy labdarúgjon nyugodtan, de az túlzás hogy az eurosporton ez menjen délutánonként...
  • F1re
    #19
    1szoval sem azt mondta hogy azert fius mert sportol csak azt mondta hogy nagy reszuk fius volt
  • Monoton
    #18
    szvsz jo topik +fav
  • BREEDLEE
    #17
    Hiába irom át a cimet, mondjuk "Magyar női labdarugásra"!! Akkor is ilyen: szando,NeOreg, stb...,aki csak azért van a netten,hogy szórakozzon,és gunyolódjon, akkor mi baj a cimmel?? Vagy talán nem magyarul van irva. Ha ilyenek bemennének a női labdarugás honlapra rég kivágnák őket.Ha kötözködni akartok, máshol tegyétek.Menjetek el chat-ra és ott kiélhetittek komolytalan gondolkodásotokat.Szado:ha egy női focista neked fius,mert sportol,akkor nézd már meg az egészséges emberek között hány elferdült van!!!!A topik cimért pontot kaptam, de irni fogok a szerkesztőségbe BORG UR!!!!!!
  • Monoton
    #16
  • szando
    #15
    jaj egyszer egy szállodában voltam egy női focicsapattal, 70 százalékuk kőkemény leszbikus volt már első ránézésre :) azért volt 1-2 szép, de legtöbb ilyen kismocsok sztájl, tök fiús..
  • NeverwinterKING
    #14
    + fav :D