53
  • BREEDLEE
    #1
    Ide azok irjanak akik szeretik a női focit!!!!
  • Pheaper
    #2
  • sweech
    #3
    sokatmondó topikcím
  • gyuri12
    #4
    ha átíratod a topikcímet,akkor jó topik is kisülhet belőle.
  • NEOreg3
    #5
    képt!

    lehetőleg aktot=)
  • France men
    #6
    Frauen Fussball 4ever :D:D

  • Kmarha
    #7
    Gondolom itt nincs mez csere?
  • 5w0rdf15h
    #8
    UEFA Kupa, FA Kupa, Community Schield és Premier League GYŐZTES csapat
  • ForzaInter
    #9
    :DDDDDDDDDdddd
  • passatgt
    #10
    5 kupa van a képen
  • Cat 02 #11
    lehet h az 1ik gólkirály lett :P
  • 5w0rdf15h
    #12
    az egyik a PL legjobb játékosának járó trófea :)
  • benq
    #13
    ha lesznek szép lányokról képek akkor fav
  • NeverwinterKING
    #14
    + fav :D
  • szando
    #15
    jaj egyszer egy szállodában voltam egy női focicsapattal, 70 százalékuk kőkemény leszbikus volt már első ránézésre :) azért volt 1-2 szép, de legtöbb ilyen kismocsok sztájl, tök fiús..
  • Monoton
    #16
  • BREEDLEE
    #17
    Hiába irom át a cimet, mondjuk "Magyar női labdarugásra"!! Akkor is ilyen: szando,NeOreg, stb...,aki csak azért van a netten,hogy szórakozzon,és gunyolódjon, akkor mi baj a cimmel?? Vagy talán nem magyarul van irva. Ha ilyenek bemennének a női labdarugás honlapra rég kivágnák őket.Ha kötözködni akartok, máshol tegyétek.Menjetek el chat-ra és ott kiélhetittek komolytalan gondolkodásotokat.Szado:ha egy női focista neked fius,mert sportol,akkor nézd már meg az egészséges emberek között hány elferdült van!!!!A topik cimért pontot kaptam, de irni fogok a szerkesztőségbe BORG UR!!!!!!
  • Monoton
    #18
    szvsz jo topik +fav
  • F1re
    #19
    1szoval sem azt mondta hogy azert fius mert sportol csak azt mondta hogy nagy reszuk fius volt
  • Muki100
    #20
    Ez szvsz olyan mint amikor az '50-es években az egyenjogúság jegyében nők traktort vezettek. Ok ha valamelyiknek késztetése van hogy labdarúgjon nyugodtan, de az túlzás hogy az eurosporton ez menjen délutánonként...
  • tomsolo
    #21
    1. nem tudom van/volt e hasonló topik
    2. én sem értem mi a baj címmel, mondjuk én mindenféle focit utálok - /me szakértő. De ha van magyar foci topik, akkor ez is lehet szvsz.
    3. akinek nem tetszik ne írjon bele.

  • BREEDLEE
    #22
    Végre valaki normálisan fogta fel a dolgokat.Köszönöm!
  • BREEDLEE
    #23
    Szerintem nem állandóan a női labdarugást mutatják az eurosporton,de van sport 1, sport 2 is.
  • BREEDLEE
    #24
    Azt irta, hogy leszbikus,és kismocsok. Olvasdd el figyelmessen!
  • Taranov
    #25
    Nem fociznak rosszul, a technika általában meg is van (az átlagos magyar első osztályú szintet elérik a nemzetközi női meccseken :-), viszont futni nem nagyon tudnak, én legalábbis így látom.
  • gabber_saviola
    #26
    ha megnyitottad, akkor mutasd is be a női labdarúgást, ezt itt így illik
  • báttyó02
    #27
    Kanál fiam a magyar ligába tolja,JÓL o:
  • Kanál
    #28
    Balmazújvárosban játszom korosztályos ligában remélem felfedeznek! :)
  • BREEDLEE
    #29
    Mit mutassak be rajta,itt egymással osszátok meg a véleményeteket,hireket. Ha annyira kiváncsi vagy mindenre látogass el a http://www.noilabdarugás.hu/ honlapra.
  • báttyó02
    #30
    :DD ugyugy,osszad a vén kecieket
  • joebacsi
    #31
    nemszépek :(
  • 9csöves9
    #32
    semmi baj nincs a női focival,de azért ilyet ne mondjunk,hogy bármelyik csapatuk is megüti egy átlag magyar elsőosztályú csapat szintjét

    csak fikázzuk a magyar focit attól jobb lesz
  • Taranov
    #33
    Nem mondom, hogy bármelyik csapatuk, de azért ha reálisan nézed, még az NB1-ben sem igazán látsz tudatosan felépített akciókat, egy nemzetközi női meccsen viszont azért már azért kialakulóban van valami.
  • 9csöves9
    #34
    "ha reálisan nézed, még az NB1-ben sem igazán látsz tudatosan felépített akciókat"

    éppen azok nem nézik reálisan akik ilyet állítanak.szar a focink ez tény,de még megye III.-ban is látsz tudatosan felépített akciókat
  • báttyó02
    #35
    butavagy csopi,nemokoskodsz htx
  • 9csöves9
    #36
    igenis

    [akkorisgeciokos]
  • gabber_saviola
    #37
    értem, azért nyitottad meg a topikot, hogy máshol olvassak a női labdarugásról :)
  • báttyó02
    #38
    mondom,rákérdezel kanálnál,rögtön xarja az infót :Dd
  • BREEDLEE
    #39
    Nem! Azt olvasdd,amit mások irnak. Talán, ha nyitok egy Számitástechnikai témát, akkor Én meséljem el neked,hogy, mi a DOS,WINZIP,EXCEL,WORD, telepités,virusok stb.És a feltöltött képedről itélve,tisztában vagy a focival,akkor miért kérdezel? Egyáltalán mire vártál, mit irjak le. Legközelebb DV filmekről is inditok témát, és leirom,hogyan müködik a DV,hogy kell belerakni a filmet.És az összes DV film cimét felsoeolom. Jó!!!Inkább a cikkekre figyelj,aki olyanokat ir ide, mint pl.9csöves9.És engem ne kérdezz tovább.Ha nem tetszik,válts át másik témaoldalra. Oké!Különben is eddigi hozzászólásodnak, semmi lényege nem volt, csak nekem irogatsz!Saviola
  • BREEDLEE
    #40
    Ahonnan kibujtál az a geci okos. Uj nikkel ugatsz, szórakoztok velem, de megjegyeztem a neveteket, és az SG szerkesztőség kap egy levelet,amiben leirom a véleményem és névszerint a kötözködőket.És már szarok bele ebbe az egész fórumba nyalja ki a seggem:Taylor,Sadist,Tuvok, Borg,Gabbe-saviola,csöves fasszopó. Ezt azért irom,hogy végleg tiltsanak ki mert szarok az egész SG forumra a legszemetebbek itt gyültek össze.És elnézést azoktól,akik komolyan vették ezt a témát,de van aki keresztberak.A fenti személyek. A fentiek nem emberek hanem ÁLLATOK!!!!