7
  • htmm
    #7
    A spamkérdést sem tudják hatékony szabályozással megoldani...
    Viszont a zenék védettségének a csökkentését jó ötletnek tartom, de szerintem a 20 év is túl sok.
  • BlackRose
    #6
    Tudod a szabadság nem a rend lánya, hanem a rend annya. Az Interneten rend van, méghozzá szédületes rend - ahhoz képest, hogy mennyire változik elképesztően szédületes rend, mert szabad, ha szabályozni kezdik lőttek a rendnek. Úgyhogy nem értem mit értessz a "rendszabályozás" alatt, régi hamis ideológia.
  • zola2000
    #5
    Márpedig itt komolyabban meg lesz rendszabályozva a net, és elnézve a mai helyzetet, még jobb is lesz.
  • BlackRose
    #4
    Azt hiszem a szülők dolga kellene, hogy legyen a gyerek nevelése, és az, hogy mihez engedik hozzáférni és mihez nem. A büdös politikus osztály mindenbe beleavatkozik. Mi jogon? Az Inernettől meg el a kezeket, létrjött, növekszik és működik az állam nélkül eddig is és ezután is.
  • assdf
    #3
    De ezt kinába valahogy máshogy hivják... Amúgy észak koreában meg még hatékonyabban megoldották ezt a kérdést... tisztára irigylem őket...

    Amúgy én is hatékonyan tudom szürni a netet, ha kihúzom a főkábelt a főszerverből
  • zola2000
    #2
    Mondjuk szerintem is kellene egy tényleg hatékony szabályozás, pl azért is hogy kiskorúak ne férhessenek hozzá a nem nekik való tartalmakhoz, de eléggé hatékony szabályozást nehéz készíteni, de nem lehetetlen, kínában pl elég hatékonyan szűrik a netet, valószínűleg ez lesz a jövő.
  • Polemius
    #1
    Cyberspace függetlenségi nyilatkozat: