9
  • slickboy
    #9
    Mi koze a vallasnak ehhez?
  • OliApa
    #8
    "(Magyarországon ha egy vállalat nyereséges, akkor támogatást is kell hogy kapjon.)"

    nos, ilyenkor adják el olcsón . . .
  • Ondodo
    #7
    Gratulálok a cikk írójának... Ezen basztam fel magamat: "- a külföldi tulajdonú vállalkozásokra nem jellemző módon - a többiek is MAGYARORSZÁGIAK". Igen, ügyes az észrevétel, és nagyon finoman megfogalmazott!
    Nem magyarok, hanem abba a kis szűk politikai, és társadalmi elitbe tartoznak, ahol MAGYAROK nemigen, azaz MAGYARORSZÁGON ÉLŐSKÖDŐ ZSIDÓK!
    Nem is kell csodálkozni, hogy nem MAGYAR vállalatokat támogatnak, azokat bezárják, ellehetetlenítik, hogy ne legyen versenytársa a külföldi, ZSIDÓ kézen levő vállalatoknak... Persze mindezt teszik, igen, jó pénzért... lsd Hankook-Kóka ügy... Aztán meg titkosítják 1000 évre, nehogy nyomozást lehessen indítani, márha van olyan nyomozó, aki szeret az állásával játszani.
    Kérem szépen ez Abszurdisztán(copyright: kuruc.info) :)
  • bandee1
    #6
    Mindent ElQróval kár találkozni. Akkoris hazudik ha kérdez.
  • kernerster
    #5
    Milyen magyar vállalatokat? Ez olyan zavaró. Ha megkérdezik, hogy milyen külföldi vállaltokat támogatnak, akkor mindig meg tudok nevezni egyet-kettőt. De én még olyan embert enm hallottam -még a miép-frakcióból sem- hogy ezt meg ezt a magyar vállalatot támogatni kéne, mert például nyereségesen dolgozik, nem viszi ki az országból a pénzt stb. Ez azért aggasztó, mert ezek a vállalatok akkor vagy nyereségesek és kapnak állami támogatást(és akkor a miép demagóg) vagy nem nyereségesek DE támogatást követelnek neki. Ennek pedig valljuk be elég átkos-rendszer íze van. a veszteséges gyárakat akkor támogatták egyedül. Ami most van az a kapitalizmus, ha tetszik ha nem.

    (Magyarországon ha egy vállalat nyereséges, akkor támogatást is kell hogy kapjon.)
  • heyman8909
    #4
    nézd meg...
    kíváncsi lennék mennyit kaptak zsebbe, a kóka meg a gyurcsány, hány milliót...
    a magyar vállalatokat kellene támogatniuk, de annyi eszük nincs...
    azon vannak hogy újabb munkalehetőségeket kreáljanak, azonban közben eladják az országot!
    korrupt banda az egész
  • OliApa
    #3
    a büntipontod több mint 1 éves???
  • OliApa
    #2
    A legjobbnál próbálkozik . . .
  • szombi
    #1
    korrupció